• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky - Znojemsko - Hrušovany n/Jev. a okolí

(Zamčená)
9. ledna 2011 
Ahoj
Já jsem tak ráda, že už ten sníh roztál. Včera jsme šli dopoledne na dlouhou procházku do města (od nádraží k Telecomu a zpátky) a Matýsek to ušel celý pěšky. Konečně se to taky naučil a už chodí pěkně za ruku nebo pěkně vedle mě. :grinning:

janceta - viděla jsem Patrička v Deníku. Ani mi nepřišel, jako nějak moc velikej. A byla tam i holčička o známých. Rodily jste dva dny po sobě.
28. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
jé a máš ten deník, já na to nějak zapoměla?Musím sem dát nějakou fotečku, ale kdy, času málo. :slight_smile: Dneska jsem přišla o mlíčko :frowning2:
Taky jsem ráda že ten sníh už nejni, ale prý má od desátého zase sněžit :unamused:
2. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
jé tak já zase kojím, nechápu to, no co už :wink:
3. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj
Janceta - já Deník čtu na netu, doma ho bohužel nemám, poslala bych ti.
A s kojením vydrž, někdy se zdá, že není mlíčko a ono se to zase zlepší. I já jsem ho měla touhle dobou míň a upravilo se to samo. Akorát já jsem bohužel nekojila, protože se Matýsek nepřisál a v nemocnici nám nechtěli pomoct. :frowning2: Tak jsem volala laktační poradkyni, až doma a to už říkala, že má malý sací reflex. Tak jsem tři měsíce poctivě odstříkávala a dostával mateřský mlíko z flašky. Dneska nechápu, jak jsem to tak dlouho vydržela. Ale co bych pro něj neudělala. :slight_smile:

Odpoledne se chceme jet podívat do půjčovny masek, příští týden jdeme na maškarní. Snad něco vybereme na toho našeho střízlíka. :grinning: Jsem zvědavá, jak bude na maškarním spolupracovat.

Včera jsem mu koupila nový tenisky, tak v nich šel málem spát a po probuzení bylo první slovo "boty". :grinning: Že by z něj byl nakonec model??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj maminky, já teda mamča ještě nejsem, první týden v červenci čekáme příchod našeho prvního broučka Nelinky. kpetra mě sem mezi Vás pozvala, ať je Vás tu žeprý víc :wink:
3. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Super, že jsi se přidala. :slight_smile: Aspoň poznáme zase někoho novýho. Odkud tedy jsi? Psala jsi, že 28 km od Znojma.
3. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Koukla jsem ti do alba a máte vybraný samý krásný věcičky. A ten dudlík s puntíkama, ten mě dostal. Je kouzelnej. :dizzy_face:

To naše dítě si už doneslo zase ty nový boty a už v nich tady pochoduje. No jo, však jsou taky úžasný. A byl to dobrý kup. :grinning:
3. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Nevím, jestli to znáš. Je to maličká vesnice, taková obydlená křižovatka :grinning: Dobelice. Ale do dvou měsíců se stěhujeme do nového domečku v Olbramovicích.
3. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Podle názvu znám, ale nebyla jsem tam. To máte fajn, že se budete stěhovat do novýho. My taky po něčem koukáme, stavět teda nebudeme, ale něco staršího bysme snad uživili. Ale mě teda děsí ty hypotéky. To jsou šílený pálky. :confounded:
3. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jj, je to šílený. My měli stavět, ale už dva roky jsme to zařizovali a pořád se to nějak nehejbalo. Teď mimčo na cestě, tak se to muselo nějak začít řešit. Náhodou jsme zjistili, že se tady nedaleko prodává novostavba po manželích, kteří se rozvádí. Tak jsme se tam jen tak ze zajímavosti jeli podívat a domeček nás zaujal a už je náš :grinning: Jo a chtěla jsem se tě zeptat, to Babmino je vedle té cukrárny? Byla jsem tam s kamoškou se dívat na kočárek v létě. Ale už nevím, jestli to bylo to Bambino, nebo něco jinýho. Jedeme totiž v sobotu na freeport, tak by jsme se tam jeli mrknout, jestli mají teda v sobotu dopoledne otevříno.
3. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Peti: a jaká je adresa na netu toho deníku, koukala jsem a nic jsem nenašla?
A botky ať dobře slouží. S těma radama v porodce to dobře znám :frowning2:

konik88: to je super že je tu někdo novej, tak tě tu vítám
3. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Janceto, tak mi to nedalo a taky jsem se ti koukla na Patrička, je slaďoučkej :dizzy_face:, tady je odkaz na stránky deníku...

http://znojemsky.denik.cz/miminka/
3. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

zase se nám to tu rozrůstá, to je dobře, tímto vítám Koníka :slight_smile: ...

jsem dlouho nepsala, ale nakukuji a čtu...

manža je od soboty na služebce a vrátí se až v sobotu, od pondělí tu mám na prázdninách ségru s malou Áňou a to je teda legrace, holky řádí až do devíti do večera, se bojím, že Eldu nedám do latě, až ségra odjedou...
3. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj
Udělali jsme si dlouhou procházku do města a teď bych šla nejradši spát. Asi zalehnu s Matýskem, kéž by spal aspoň dvě hodiny. :grinning:
Julie - tak si to holky teď užívají,co? Ale je fajn, že tam nejste celý týden samy, aspoň se nenudíte. :slight_smile:

koníku - Ano, Bambino je na Horním náměstí mezi potravinama a masnou, vedle masny bývala cukrárna. Byla jsem se tam podívat a Camarelo pořád mají, ve světlezelené barvě Q12 a v modré barvě Q10. V sobotu dopoledne mají otevřeno, tak se můžete přijet podívat.
4. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj,

mám teď chvilku volnou, holky ještě pořád spinkají a ségra šla taky, takže jsem si v klídku udělala kafíčko a brouzdám...

Kpetro, to se fakt nenudíme, dneska už ségra jedou domů, ale je to akorát, holky už vymýšlí hlouposti, jen mám trochu strach, máme tu krbový kamna a to bych nerada, aby se něco stalo, Elda ví, že k nim nesmí a Áňu jsem hned v pondělí taky vystrašila, chodila kolem nich jen s maminkou, jenže pondělí je v zapomnění a holky už fakt docela blbnou..., zítra budeme s Elí uklízet, aby to tu tatínek poznal :grinning: a v sobotu ho tu už máme, docela to uteklo...

tak jsem se těšila, že už bude hezky a oni nám zase hlásí mrznutí a sníh, ach jo...

kde jsi kupovala Matýskovi tenisky, taky budeme nějaký potřebovat, se mi nechce běhat všude možně, dej tip, my teda potřebujeme velikost 21, možná 22..., jsem se dívala na freeportu v Adidasu, fakt krásný, ale to je pro nás trošku drahý :pensive:...
4. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Juli - já jsem je koupila přes Mimibazar. Nový. No a zadařilo se, paní byla z Brna a psala mi, že je prodává kamarádce. No a ta kamarádka bydlí ve Znojmě a hned tady za rohem. Takže mi je večer donesla a ještě za ně chtěla o 50,-- míň. Tak jsem spokojená, byl to super kup. Stály nás 600,-- a jsou úžasný. Normálně bych je brala i ve velkým pro sebe. :grinning: Dívala jsem se i normálně v obchodě a jsou tady moc drahý a ani se mi tolik nelíbily. Z mimibazaru jsme kupovali i loni a tady byly super.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26726152 Máme tyto.
4. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
ahojky maminky a tehulky :wink: můžu se kvám přidat? mám 3.měsíční miminko.
4. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj Veru, no jasně, přidej se.
Tak nás je zase víc, mám radost.

Odkud jsi? Jsem zvědavka, tak ať mám přehled. :wink:
4. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
kpetro jsem z moravského krumlova....snad víte,kde to jde:slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
a ty jsi odkud? :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ráno
Teda u mě moc dobré není, ještě bych si pospala. Doufám.

Kde je Moravský Krumlov samozřejmě vím :wink: . Zas tak malý není.

Ani se mi nechce ven, ale vyrazíme do obchodu a musíme na bankomat, tak se trochu vyvětráme. Uvařeno máme ze včera, tak bude snad pohoda. Možná pojedeme na kuželky, tak se moc těším. A když nebudou kuželky, tak asi vyrazíme na zábavu. To už jsme taky dlouho nebyli. :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
ahojky maminky a těhulky...
my dneska byli venku,ale jen proto že byla krize... v útery bylo očkování měla jen teplotku...no a dneska hysterka jak blazen... celý den řve vzteká se ...není sní k vydržení..vždy ji tečou slzy jak kulyhrachy... mýslíte že rekace ještě po očkováni???
u nás šíkeně dneska fouká.... zítra jedem s koníkem do znojma do bambína omrknout kočárky a pak jedem nakupovat na freeport..nebyla jste tam teď některá?? mají slevy??
5. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, no to máme teda počasí, takže budem trčet doma :angry:
6. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
jj je hnus...fuj zima jak v rusku :unamused:
6. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, malej kakal naposledy někdy včera odpoledne, je to normální? A co s tím?
7. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj
Jsme příjemně unaveni po kulturním výletu. Nakonec jsme byli v pátek v hospodě a pak i na zábavě a včera na kuželkách. Bolí mě teda celý tělo, ale bylo fajn. :grinning:

Janceta - Tokakání je normální, nemusí i několik dní. Pokud nebude mít potíže, jako bolavý bříško, tak ještě v klidu počkej.

verusa - na Freeportu jsme byli tak před třema týdnama a nic tam neměli. Ono je teď po výprodejích a jarní zboží ještě výprodeje nejsou. No, ale vy jste tam byli včera, tak nám třeba napíšeš, co tam mají, ty.

koníku - koukala jsem, že kočárek asi nebude,co? A co podobný takový? Kámoška má Dorjan Danny sport a je spokojená, zatím teda s hlubokou korbou. A kolekce 2010 je dokonce lepší, než ta předešlá. Já mám 165 cm a nemyslím, že bych s ním vypadala nějak blbě. :wink:
7. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
janceta88.... natálka mě kaká třeba jednou za dva dny.... je na UM.... já si myslím pokud to děti netrapí tak není proc se strachovat...kdyby ju bolelo bříško zakroč :wink: Natalinka se nemohla vykakat...nic mě nezabíralo ani rourka nic prostě...tak mě mamka poradila fígl.. uřízla sme malinko mýdla namočila do ´vody a šťourala v zadečku... malá se vykadila snad i z podoby:slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
kpetra... ny freeportu jsme byli a nakoupila jsem si tam móooc věcí..trička,jarní bundu,boty,kabelku,šál...no prostě moc toho mám.... slevy celkem měli,ale jak kde....
7. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
No hlavně, že jsi pořídila a jsi spokojená. Ono taky sehnat něco na mě není jen tak. :confounded: Ještě tak boty nejsou problém. My se chystáme do Brna, tak třeba něco pořídíme tam. Taky by se hodila jarní bunda.
7. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky holky,
verusa22:jo to mýdlo jsem už někde slyšela musím si to zapamatovat. Jinak už jsme kakali. Malej začal dost plakat, tak jsem ho rozbalila a jak tlačil a nic nelezlo tak jsem mu cvičila s nožičkama, lezlo to z něj pomalinku, chudák malej, měl to nějaké husté :unamused:

Jo a taky bych potřebovala nějaké oblečení, dnes jsem 14 dní po porodu a nosím dokola jen jedny tepláky, já nic nenatáhnu přez pánev :unamused: doufám že mi to nezůstane.
7. bře 2010 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.