• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky - Znojemsko - Hrušovany n/Jev. a okolí

(Zamčená)
9. ledna 2011 
Ahoj holky,

zase je nás tu víc,to je super...

Kpetro, ty Matýskovi tenisky jsou fakt krásný, to bude frajer, asi se kouknu znovu na freeportu...

tak máme tatínka zpátky, včera přijel bez kufru, zapomněli mu ho naložit do letadla, ale dnes ho dovezli, jen kufr můžeme vyhodit, chovaj se tam k těm zavazadlům hůř jak k odpadkům z popelnice, naštěstí v kufru bylo všechno v pořádku...

Janceto, Eliška trhla rekord v nekakání 10 dnů, jinak 3 dny byl pro nás normál, upravilo se to až začala jíst příkrmy, dokud jsme byly jen na mlíčku, tak to bylo fakt ty 3, někdy i 5 a i týden, těch 10 to už byl extrém - jednou jedinkrát, ale to už mi jí bylo líto :pensive: ...

na freeportu většinou taky něco koupíme, byli jsme tam asi před měsícem, ale nic extra tam zrovna neměli, koukala jsem po těch teniskách pro malou..., ale asi tam zajedeme znovu, když to tady máme blíž jak do Znojma...

malá asi chytila nějakýho bacila, včera od rána zvracela, nic nechtěla jíst, naštěstí aspoň trošku pila, sama si šla lehnout na hrací koberec v pokojíčku, kde mi nakonec i usnula, takže jsem ji aspoň přikryla, chudinka spala skoro na zemi, dneska už má jen teplotu, tak uvidíme a to si nás dr. pozvala na středu na očkování, s takovou tam pojedeme dřív, ale očkovat se nebude...
7. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: dneska jsem dostala těhotenskou knížku, tak už se k vám můžu přidat :grinning:
v polovině září čekáme mimčo:slight_smile: lovím tu inspiraci a chtěla jsem se zeptat, jestli byla některá z vás ve znojemské nemocnici na kombinovaném PAPP testu v 1. trimestru?
a dotaz pro koník88 - koukala jsem do tvého alba... můžu se zptat, kde se dá sehnat ten kojící polštářek? viděla jsem jich už hromadu, ale tento se mi moc líbí:slight_smile:dík
8. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Jitko
Na tom testu v nemocnici jsem nebyla, měla jsem jen ty běžný testy u Dr.
A gratuluji k těhu průkazce. :dizzy_face: Necháte si později říct, co čekáte? Nebo bude překvápko?
8. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vítám novou těhuli, tady se teď každý den vítá :grinning: ... což je super

Jitulak, já na tom testu ve Znojmě taky nebyla, ono se to tady myslím nedělá dlouho, já na těch testech byla v Brně...
8. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
ahojky jituláku :wink: vítáme tě:slight_smile: a gratulujik průkazce.
8. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Aho ahoj
Dneska jsme se luxusně vyspali. Maťulda se vzbudil až v šest, zakryla jsem ho a spal až to třičtvrtě na osm. Kéž by tak spal každý den. Jenže bohužel po každé takové paradní noci následuje několik týdnů těch horších. Ach jo, snad to jednou skončí. :confounded:

Dneska děláme fazolovou polívku a pizzu. Tak se těším, mám na ni chuť.
10. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
No holky, kde ste??? Že byste užívaly sněhu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla po ránu šok. Kdyby ho napadlo trošku a hned to tálo, tak neřeknu, ale tohle? Zase sněhová kalamita. Doufá, ,že to bude jen dneska, zítra vezu psa na stříhání a v tomhle počasí se mi moc nechce. :unamused:
11. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky konečně mám chvíli čas.Zdravím nové maminky.Náš prcek oslavil v pondělí 2měsíce má 58cm a 4940g je to nenažraný dítě mlíka máme pořád málo a tak dokrmujeme občas už slupneme s chití i 90ml.Ale trápí nás prdíky a taky kakání protože chodíme jednou za 3dny a to pak stojí za to.S kočárkem drandíme jak draci a cestovat v autě nám taky nevadí,jen kdyby už se trochu oteplilo protože navlíkat toho prcka do všech těch věcí je fakt nadlidský výkon.Tak se opatrujte....
11. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holky,
pemo, náš Patriček bude mít v nedělu 3týdny a občas slupne 150ml :slight_smile:

Jinak holky, měla jste něklterá v šestinedělí asi něco jako výtok? Bojím se aby to nebyl hnis :unamused:
12. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahojky,
janceta, já nic takovýho neměla za to aniž by mi pořádně skončili očistky tak jsem hned dostala měsíčky a trvají taky už nějak moc dlouho doufám že už toho bude konec bo se z toho zblázním a malej je teda taky pěknej otesánek.Já tomu našemu dávám ještě pít z obou prsů ,ale myslím že kdybych mu dala do flašky 120ml tak to taky hravě vypije.Je to otesánek za týden spořádá jednu Bebu:grinning:
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj
Holky buďte rády, že vám tak baští. To náš Matěj vypil 150 mlíka ve dvou letech. To už měl mlíko teda jen v noci, ale nikdy nevypil víc.On nikdy nebyl velký jedlík a navíc neposedí, takže se nám všichni smějí, jestli je vůbec náš. :grinning: Podobou je teda celý Lukáš, ale postavou teda nee. Je to taková žížala hubená. Má v dvou a půl letech 11 kg a všechny kalhoty jsou mu v pase velký. Co já bych za to dala, kdyby trochu líp jedl.

janceta - myslím, že v šestinedělí je možný všechno. I ten výtok. Tělo se čistí. Pokud tě nic nebolí, tak klidně ještě počkej nebo si zavolej doktorce a ona ti poradí.
15. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Kpetr: nic mě nebolí, jen když to za celý den přeženu a moc chodím nebo pracuju tak to večer trošičku bolí, ale jinak ne.Já nevím co to je, třeba jen plaším,taky už nekrvácím jen špiním tak třeba to je výtok, nejni to čisté,je to trošku nahnědlé jakoby od krve či co.
15. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: tak hlásím, že jsme byli na tom vyšetření v nemocnici, jak jsem se tady vyptávala... Musím říct, že to byl úžasný zážitek vidět mimi ve 3D. Byl tam se mnou i manžel a nestačil koukat:slight_smile: Miminko je v pořádku, ještě čekáme na výsledky z krve... snad budou taky ok.
Janceta: sice nemůžu radit z vlastních zkušeností, ale teď jen listuju časopisama a přesně to co popisuješ v posledním řádku jsem zrovna četla, že je naprosto normální v 4-6 týdnech po porodu.
15. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojky jo 3D je úžasnej taky sme byli a máme malýho natočenýho na DVD až bude větší tak mu to budeme ukazovat jak vypadal:grinning:
ted máme těžkosti asi 14dní nám ted během dne pořádně řev je to jako by ho někdo na nože bral,někdy je mi jasný že jsou to prdíky,jindy zas že nemůže usnout ale leckdy nevím co to je a trhá mi to srdce.A nepomáhá vůbec nic na chvíli houpání pak koupel masáž atd. ale pak to jede na novo než se neuřve a pak usne.
Taky mě napadlo jestli to není tím,že by mohl mít bolavý bříško,ale v noci zase hezky spí tak nevím.Stolici měl ted na půl žlutou na půl trochu do zelena ,ale to taky může být BEBOU co jí je to tam napsaný že po ní stolice může být zelená.a nebo taky sem četla že když má ženská potom měsíčky změní se trochu chuť mlíka a nemusí to prckovi chutnat no uvidíme když tak zajdeme k mudr.
mějte se a užívejte začínajícího nádhernýho počasí
17. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
jancet ja v sestinedeli to mela... jakoby hnisavy vytok..myslím si že je to normální teče z tebe snad všechno :confounded: mi na 3D nebyli a nějak ani nelituji :slight_smile: ale určitě to musí být krásný....
pema...chápuže ti to rve srdce... ja naštěstí tohle neznám..mám zlaté dítě je snad nejhodněksí na světě.Sama si hraje vykláda... no prostě paráda...
17. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojky
Zítra nepůjde koník a v pátek už bude nová verze. Tak doufám, že se tam všechny zase sejdeme. :grinning: Ať si pak nepíšu sama. :frowning2:
17. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
20. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
ahojky kočeny. Japak se máte?? Už konečně začalo jaro:slight_smile: ale u nas v Krumlově nějak prší dneska...
21. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahojky
U nás je taky všelijak, ale moc mi to nevadí, protože je Maťulda stejně nemocný a nemůže ven. Ale máme naštěstí povoleno jet k tchánovcům, tak vyrazíme aspoň tam. Jinak teda nálada nic moc, dítě má nějaký období vzdoru, takže pořád ječí a všechno mu vadí. Je to na palici, snad ho to brzy přejde. Hlavně teda noci jsou lahůdka.

janceta - koukala jsem ti na fotky a znám od vidění přítele. Ještě ze starý Primy v Oblekovicích, když tam dělal securiťáka a já tam chodila o víkendu na brigádu a pak i chvilku pracovala. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj Peti, jj pracoval tam, ale to už je dlouho. Ta tvoje fotka mu nic neřiká
23. bře 2010 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ráno
Zase je krásně a konečně chodíme i ven. Takhle by to mohlo už zůstat. :grinning:

janceta - to se ani nedivím, že si mě nepamatuje, vždyť tam bylo plno zaměstnanců a já chodila jen o vídendu a později tam pracovala jen dva měsíce. No a stačilo mi to. :grinning:

Máme uvařeno ze včera, tak asi strávíme dopoledne venku.
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahojky holky, tady to teda žije :slight_smile: co vaše zlatíčka? To moje už zvedá hlavičku, už teda asi dva týdny, ale už to vydrží dýl jak 2 vteřiny, taky už mluvíme teda když nám někdo odpovídá. Jinak máme 4,250kg. No a pak už asi nic :wink:
28. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak jsem po dlouhé době tady. Museli jsme se narychlo stěhovat, hrůůůůůůza :angry: ale už bydlíme (sice u rodičů) a jde to. Náš maličkej už drží hlavičku a je to teda kus chlapa, pořád by jedl :grinning: holky ty řádí a smůla právě teď jsou doma obě nachlazené až hrůza. Už aby šla nejstarší do školky :sweat_smile: . zatím čauky utíkám servírovat papů :grinning:
9. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj
My jsme teď hodně venku, jak se udělalo trochu hezky. Venku máme to nejhodnější dítě na světě, tak toho musíme využít. Taky řešíme bydlení, ne že bysme neměli kde bydlet, ale chtěli bysme něco svýho. Neradši domeček se zahrádkou. To nám chybí a hlavně Matýskovi. Jak má hromadu písku, tak o něm nevíme.

Minulý týden jsme byli na Hatích v dětským světě, tak se aspoň pořádně vyřádil tam. :grinning:
Jinak mě pořád zlobí v noci, o tom, že by celou noc prospal si asi nechám ještě dlouho zdát. :confounded:
10. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky konečně sem se sem dostala nějak toho teď bylo m oc my bojujeme asi 14dní s rýmou není to tak hrozný ale pořád ho kontroluju.Taky se umíme parádně řechtat nahlas když chcemem ruce máme pořád v puse slintáme děláme bublinky chceme chytat za ručičky a dávat do sedu,ale pást koníky se nám moc nechce raději se zkoušíme odrážet nohamam a lézt.Jinak dneska sme byli nak ontrole ve 3měsících dostali sme 2včeličky(nechalal sem ho naočkovat i proti pneumokoku) řval ale nebylo to úplně šílený i když spocená sem byla snad až na patě:slight_smile: vážíme 6120g a měříme 62cm tak snad to dneska všechno úprojde hladce a budeme se zítra jen usmívat dneska po včeličkách sme jak to dnešní počasí uplakaný mějte se papa
12. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, ještě deset dní a je to měsíc co tu nikdo nebyl. :confounded: Tak jak se máte všichni, co je nového.Mohly jsme s prckama někam zajít!?
2. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýý, dneska jsme se doopravdy smáli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak už jsou nám 4měsíce máme 6620g a 62cm ještě mi pořád chutná od mamky no a k tomu dokousnu sunar:slight_smile: a sem děsně lechtivej a umím nádherně ječet když se mi chce spát a nevím jak na to
12. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky, taky se přidávám. Mám dvouroční jednovaječná dvojčátka - Lidušku a Kristýnku.Pocházím ze Znojma, ale bydlím v Rouchovanech. Rodila jsem ve Znojmě a max. spokojenost.
Holky mám právě nemoný. Mají afty v celé pusince, vysoký horečky a do toho ještě průjem. Nechrěly mně jíst a pít, ale dneska se to trochu zlepšilo a začaly pomaloučku pít.
13. kvě 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
jupíííííí něco nového a někdo novej jupííííííííííííííííí.
Lidu tak tě tu vítám.

Paťula je taky lechtivej, ale né pokaždý je na lechtání zvědavej a chuť spát a nevědět jak nato, jj to známe, třeba teď.
Taky jsme marodi, naštěstí "jen" rýma a kašel.
14. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.