• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy a prťata z Června 2008

(Zamčená)
18. prosince 2009 
Holky tak šup šup sem at máme kde plkat !!!!!
17. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Dnes jsme byli na 18.měsíční prohlídce ..Julča si samozdrejmě nechtěla nechat nahlídnout do pusy jako vždy, ale jinak byla šikovná, doktorka chválila...máme 11,63kg a 81cm...

A já byla u zubařky :frowning2: a 3 zuby mi převrtala a zadělala..uááá..ještě ted mě to bolí jak to mám citlivý..achjo

Pá B+J+S
17. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Koukám, že Jůlinky je taky kus :slight_smile:
No a o zubaři mi ani nemluv, musím se tam taky objednat a vůbec se mi nechce :fearful: Trpim už jen při prohlídce, mám sklovinu úplně naprd, takže mám zuby děsně citlivý... brrr...

Zítra musím do města na nákupy, konečně koupit dárky. Mám jen pro Honzíka a pro mámu, jinak nic a letos teda nemám ani představu co kupovat :confounded:

Taky začínáme nějak marodit. Mě hrozně škrábe v krku a Honzík má zas pořádnou rýmu, tak doufám, že to neodmarodíme.
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
jj Julča je hold po mě,no...žádná vychrtlina :pensive: ... :grinning:
No já budu muset v kěvtnu na trhání stoličky, tak se fakt těším... :unamused: :unamused: :unamused:
... a s tím nachlazením sme na tom stejně...tak sem se dneska narvala vitamínama a Juju to samé..

Jinak mě letos taky docházela fantazie u Máy a dalších, ale nakonec se to nejak nakupilo..Jo pro Julču ale problém nebyl..už jsem dostala i zákaz od Máry něco dokupovat.. :grinning:
18. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.