• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Čakovic, nové sídliště a okolí

(Zamčená)
22. března 2008 
Ahojky, přistěhovali jsme se do Čakovic a tak pátrám jestli tu není nějaká mamina, která by s náma chodila na procházky. Maminy s kočárky jsem tu viděla, ale neumím jen tak přijít a ,,vnucovat se" :slight_smile: Tak kdyby se nějaká mamina ozvala, budeme se Šímou rádi :wink:
22. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj Lucko,

no my máme ten samý problém!Neumím se maminkám vnucovat!Tak jsem si založila taky stránky maminky
z Proseka a Letňan a už z holkama klábosíme
Čakovice se možná do dvou let stanou naším novým domovem
měli by se u fotbal.stadionu postavit nové byty od Canaby
můžu se zeptat v jakém projektu bydlíte?Nám se moc líbily byty u čakovického zámečku,ale bohužel už je vše prodané!
čakovice jsou od nás kousek a chodíme tam dost často přes pole na procházky jestli už začli budovat naše nové bydlení tak se můžemě někdy sejít? :wink:
budu držet palce,ať se ti ozve co nejvíce maminek je to dobrý si s někým pokecat :slight_smile: dobrý relax

ahoj Lucka a Kačenka
22. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
Ahojky, nevím co to je za projekt, ale jsou to ty nový baráky. My jsme se sem přistěhovali z Libně a tam jsme chodili do parku a známe se tam s maminama, ale zase se mi nechce každý den trmácet autobusem na Palmovku aby jsme mohli do parku :wink:
Takže až se zase půjdete mrknout na bydlení tak dej vědět a my vyrazíme :wink:
22. bře 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahoj Lůco,

koukám,že jsme na tom podobně
my jsme bydleli v Letňanech,pak jsme se přestěhovali na Prosek a zase jsme si našli bydlení v blízkosti této lokality
já moc známých na proseku nemám,jen z práce a to jsou maminy se staršíma dětma,ale každý den lítáme do letňan,prostě mě to tam táhne víc a máme tam více maminek s dětma.
Určitě se ozveme až vyrazíme
snad se už brzy konečně ozve to jaro!!! :wink:

tak si užijte velikonoce ahoj
22. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
Díky a taky přejeme krásné velikonoce :wink:
22. bře 2008 ve 23:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.