• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamka z OV hledá kamarádku

(Zamčená)
7. prosince 2010 
ahoj jsem mamka z OV a hledám kamarádku mám 6.měs.syna Pepína a 8mi letou Klárku. jezdíme na výlety chodíme k vodě v zimě lyžujem atd.atd.tak zatím ahoj-te kamarádi
14. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj sice nejsem z OV ale mám skoro stejně starý mimčo jako ty. :wink:
15. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,já jsem z Ovy mám 14 měsíčního Maxíčka. :wink:
15. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: ostravska diskuze uz tu je, tak nevim jestli to tu nezavrou :wink:
ale jinak me tesi, ze poznavam nove maminky z ovy :slight_smile: ja mam dvouletyho Tobika a 3 mesicni Beatku :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
@luciusek koukám že chodíte na čapkárnu od kolika jste začali s Maxíkem chodit?Pepíno už má skoro 7.měsícu a v těch vedrech jsem už sním zašla na koupaliště a byl supr ve vodě jako rybka,do brouzdaliště jsme nešli tam bylo moc načuráno tak rovnou do velké vody no tak jsem ted zvažovala v tomto počasí že zajdu na krytý bazen.Myslí že od půl-roku už se to dá co?a odkud jste maxíci?
16. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
@majatob zavřo nezavřou třeba se to vše spojí a budeto.Koukám na fotky že hodně výletuje tak to je supr,my se taky rádi přidáme někdy zatím ahoj
16. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@antonie78 -já jsem s malým začala od ukončeného 3 měsíce chodit do vaniček,v půl roce jsme přešli do bazénu a na čapkárnu chodíme od půl roku.Malý vodu miluje.Děsně rád se potápí. :dizzy_face: Jinak jsme z Ovy Dubiny.A odkud vy?
16. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
aha tak super tak to s ním teda vyrazím na bazén.My jsme z Hrabůvky
16. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
@luciusek aha tak super to s nim vyrazím na bazén.My jsme z Hrabůvky
16. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
@antonie78 -tak to je super.To jsme od sebe kousek. :wink: Vyraž.Na té čapkárně je to teď moc hezké.
16. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
@luciusek čtu si že se snažíš otěhotnět.tak držím pěsti a až se to narodí tak pěkný nervy,kamarádka má přesně tak od sebe děti a je spocená až za ušima neví kam dřív skočit.
16. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
@luciusek jo jo chodím tam s dcerou té už je sice 8let a už jsem se pokoukavala kde tam s malim,ale ten bazének je malinkej že? to raději do Poruby.Ted mě totiž půlka rodinky odcestovala a mě s Pepinem nechali doma tak vymýšlim co se dá.Protože ti řeknu byt doma sama s mimčem no paráda jak ráno vstanu tak večer lehnu,malého uspím uklidím ten nepořádek jdu uvařit na další den a K.O.do hajan.Dneska si zajedu zabruslit do hrabové.bruslíš?někdy se mužem sejít na procházku
16. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
@antonie78 -bazének je v poho a je tam i vodní jeskyně a ta je suprová.Když se potopíš,tak hraje hudba pod vodou.Bruslit nebruslím.Nemám brusle. :frowning2: Ale na procházku by jsme určo mohly zajít. :wink: Jj,snažíme.Začali jsem tak brzo,protože já mám problém zapadnout.Nemám ovulaci,takže musím brát hormony a s nima to taky někdy hned tak nejde.malý je docela hodný,takže z toho ani tak strach nemám.taky moje mamka je v důchodě a manža,když má volno,tak hodně pomáhá. :slight_smile:
16. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
@antonie78 ja mam deti o dva roky a je to uplne v pohode, vubec mi to neprijde rozdil jak s jednim :slight_smile:

ja su z Poruby
:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
@luciusek jasně všechno chce svůj čas i když to jsou nervy co? jasně na procházku zajdem
16. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
@majatob ahoj ale neříkej že někdy nejdeš do postele s jazykem až nazem?taky jsem chtěla děti málinko od sebe tak dva ročky tři ,ale nevyšlo to tak máme velký věk rozdíl tak jsem zvědavá jak to bude klapat.Aspon si pěkně vnoučky užiju jeden odroste a další na řadu.A odkud jsi z poruby já bydlela na 8.obv.mám tam rodiče a celkem často jsem v porubě nemůžu se tady v hrabůvce něak zabydlet
16. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@antonie78 -tak teď jsem docela v klidu.Beru to tak,že už mám Maxíčka.Horší to bylo,když jsme chtěli první.To byly nervy.Samozřejmě,že bych druhé chtěla,ale už to asi nebudu tak prožívat,když se nezadaří jak u Maxíčka.Říkám si,že už mám splněno-jsem maminka a to jsem chtěla a to se mi splnilo.
16. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
@luciusek jak to že se u vás nespí?a jak se říká nic neřešit.
16. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahojki tak já jsem z Ostravy Hrabůvky taky,a ráda se přidám k vaší diskusi,ráda si tady najdu kamarádky s mimísky ať můžeme dělat společné procházky.
Já teda děti ještě nemám,máme termín až za 14 dní,čekáme chlapečka Vojtíška.Už se na něho moooooooooooooc těšíme,tak jsem zvědavá kdy na nás vykoukne,zatím máme za sebou generálku v porodce s jedním planým výjezdem,strávila jsem tam jednu noc tedy v Ostravě Vítkovicích,a moc se mi tam líbilo,byli tam hrozně milí,tak jsem se aspoň utvrdila,že tam chci určitě rodit. :wink: :wink: .
Takže se zatím mějte krásně a hlavně at jsou sluníčka zdravé.
16. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz
@antonie78 -malý už spinká to jen já ponocuju.Manža má teď noční,tak stejně nějak nemůžu spát,když není doma.

@kasa -ahojky :wink: tak ať porod dobře dopadne.
17. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
@antonie78 no jasne, ze obcas toho mam dost, ale kdo ne? at uz ma deti o rok, pet nebo 10 let :slight_smile:
17. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@majatob -dobré ráno,já si taky myslím,že věkový rozdíl je úplně jedno.Dají zabrat stejně a čím jsou starší,tak tím je to horší. :sweat_smile:
17. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Dobré ranko holky,jasnačka je to ale supr.Malej se začal plazit tak mě tady proplazuje pod nohama.a kdy zajdeme ven?liciusku
17. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@kasa Ahoj tak držím pěstičky a vítkovice doporočuji byla jsem tam moc spokojenájak porod tak po porodu na šetinedělce fakt moc hodné a lidské setřičky a hl.taky záleží na tvém přistupu k ním.Ale jednu chybu mám co mě vadilo že malí když se probudil a já třeba spala tak mu dávali mlíčko jejích a pak jsme měli celkem problém s kojením,ale díky tomu že už jsem odkojila dceru tak jsem si poradila,ale až doma tak to mě vadilo já prsa nateklé a malej najezený tý jo to je něco však počkej poznáš.Klárku jsem rodila v bohumíně taky moc super a tam hned co se narodila k prsu a jeli jsme o 100 péro noc nenoc a žádný problém souhra od začátku.Ale to se všechno pak zvladlo.Tak až se malej narodí a budete fit zajdeme se projít a pokecáme.JInak Vojtíšek moc pěkné jméno.A kam budeš chodit s malím k dr.na polikl.?
17. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
HOLKY MĚJTE SE MOC KRÁSNĚ jdeme s Pepem ven koupit merunky malí je má moc rád tak večer budu vařit přesnidávky už jsme začali s přikrmy tak mám z toho hlavu jak balon už si to moc nepamatuji co jsem vařila klárce,ale vím že to bylo pořád dokola.Venku je krásně LUciusku necham ti tu tel.a jak budeš mít chut zajdeme ven jo 777210535 ahoj
17. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojki ,tak děkuji za přivítání,budu ráda když pak budu mít s kým kočíkovat,kamarádky už tady v Hrabůvce sice nějaké mám,ale všechny už mají velké děti. :wink: .
Jinak k paní doktorce budeme chodit ke gastru,to je kousek za hlubinou,jak jsou v Hrabůvce dvouletky,p.dr.Pňáková.
Je to tam moc fajn,paní doktorka je prý strašně dobrá a hlavně v čekárně je televizka ,kde pouští pohádky a dětský koutek s hračkami,a je to tam, takový rodinné prostředí.:slight_smile:
Jinak mi teda termín i podle ultrazvuku zatím dali 2.7. ještě se prý neotvírám,tak uvidíme,snažím se pít maliník,tak snad nebudu přenášet.Už se nemůžeme opravdu dočkat,čekáme první a navíc po umělém opl.,takže opravdu se už mooooooooooc těšíme. :slight_smile: :slight_smile:
Tak se zatím mějte krásně. :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,my došli před chvílí z plavání.Dneska jsme trénovali potápění,protože za necelých 14 dní natáčíme dvd.jsem zvědavá jaké to bude.

@antonie78 -dík za číslo.Až budu mít chvilku,tak se určo ozvu.Mám toho teď nějak moc. :frowning2:

@kasa -a máš tam jen jedno mimi,jo?A jak to,že na umělém opl.?Jestli se teda můžu zeptat....
17. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahojki Luci,no máme jen jedno mimi,jednoho Vojtíška,zadařilo se nám tou jednodušší formou,a to se zavádí jen speciálně upravené spermijky,a pak se zavádí léky na udržení až do 3 měsíce,takže jsem na rizikovce od 7 týdne.
Snažili jsme se o mimi 2,5 roku,ale přítel má problémy s ejakulací a mě doktorka zjistila taky problém dřívějšího přechodu,který jsem zjistila máme dědičný,takže jsme neměli na co čekat a obrátili se na pomoc do centra reproduk.medicíny,no a na druhý pokus se zadařilo tou jednoduší formou,kdy si nemusím píchat ty injekce,a nezavádí se plod ,ale jen spermijky.Takže jsme měli velkou radost,protože takhle nás to stálo daleko méně,ale byli jsme rozhodnuti podstoupit cokoliv abychom mohli mít děti. :wink: :wink: .Navíc přítel už bude mít v září 40 a já mám 32,takže nebylo na co čekat. :wink:
Jé koukám,že chodíte na plavání ,to musí být fajn,taky jsem chtela chodit s Vojtíškem,ale Peťa má atopický ekzém,a tak mi doktorka říkala,že se budeme muset aspoň do 1 roku vyvarovat chlorované vodě,než se zjistí ,jestli to náhodou malý nezdědí po tatínkovi.Tak budeme asi jen vaničkovat doma.
17. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
@kasa jéééé tak to je fajn.To jste byli na té inseminaci,že?To mi taky hrozilo,ale zvládli jsme to jen pomocí hormonů a přirozenou cestou. :dizzy_face: To jste opravdu neměli na co čekat.Ale je dobře,že to vyšlo takhle rychle. :wink:
17. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jo ,jo na inseminaci,ale už jsme si domlouvali,že kdyby to na druhý pokus nevyšlo ,tak by jsme zkusili to IVF,to je ten druhý způsob,který teda 3 pokusy hradí pojišťovna,ale nehradí ty injekce co si musíš píchat před každým tím pokusem,a ty stojí těch 30 tis.Takže jsme vlastně šťastni :slight_smile: :slight_smile:
,že to vyšlo i takhle,protože třeba kamarádka už s manželem dali do cesty za mimískem 400 tis. a teprve teď v 3 centru ji zjistili,že má problém se štítnou žlázou a ,že by normálně nikdy neotěhotněla,a kdyby jo tak by se jí stejně nepodařilo miminko donosit.Tak užívala teď léky ,štítnou žlázu zaléčila,a teď už by se jim mělo snad zadařit přes IVF otěhotnět.No někdy je hrozné jakou cestu někdo musí urazit k tomu ,aby mohl mít děti,vlastně sestřenka taky má malou až na 3 pokus IVF,a pak čteš jak někdo jen tak odhodí miminko někde do křoví.To se chce člověku pak opravdu plakat. :cry:
Tak se mějte krásně a ráda vás někdy poznám.
17. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
@kasa ahoj jo jo vím kamarádka tam chodí s dětma a nemůže si p.dr vynacxhválit tak jsem uvažovala že tam přejdu taky.Tak držím pěsti at už malej Vojta koukne ven,
17. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.