• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamka z OV hledá kamarádku

(Zamčená)
7. prosince 2010 
@kasa -Jj,já jsem se o to taky zajímala,tak vím kolik to výjde.Je to strašné,ale pro dítě to udělá každý. :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
@kasa Mám taky atopický eksem a dr. mě nic neupozornila,že by se měl malej vyvarovat chlor.vodě,baba jedna.A jak to přítel léči mě ted nepomáhá vůbec nic,mám to na prstech a jako hrůza,ale myslím si že to bude tím kojením veškere dobroty jdou z mého těla do mlíčka pro malého.Tak snad to potom přejde.Něak těch atopiku je moc.
17. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
@luciusek Slyšela jsem co vše pro to ta žena musí udělat i těch peněz,nedávno jsem se stavovala k mé spolužačce tak mě vykládala má ročního chlapečka po tom všem a při porodu málem o něho přišla jen kvůli arogantnímu přístupu perzonálu to je mazec co!!!!!!!!!! :frowning2:
17. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Fakt jak říká kasa podstoupíš milion vyšetř.atd...několik let doufání a pak teda jo tak zas milion léků a konečně vysněné mimi a na druhé str.matka která si zamane mít děcek kolik chce jen když se otře a přesto veme igelitku a šup děcko doní a odhodí ji.Ale jak se říka jednou na ně dojde
17. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@antonie78 -jj někdy to je hnus. :frowning2: Naštěstí mám suprového doktora.Pana primáře...a je fakt super.Věděl,že malý je hodně vysoko a ne přímo hlavou dolů,tak mi napsal císaře.Poslal mě v pondělí do porodky,že má malý špatné ozvy ať si mě tam ohlídají a poku by to vydrželo do čtvrtka,tak by mi došel udělat toho císaře sám.Naštěstí malý vydržel a já se ho dočkala.Akorát ty 3 dny co jsem tam ležela mi lezla na nervy paní doktorka Tvarůžková-pořád mi říkala,že císař je zbytečný,že budu rodit normálně jen pokud by šlo o život mi nebo miminka,tak by mě řízla.Je to baba jedna.Naštěstí to dopadlo,tak jak to dopadlo a jsem za to ráda. :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@antonie78 -Ani mi o tom nemluv.Takové věci nerada slyším a vidím. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Luci a můžu se zeptat ,mě doktorka taky říkala ,že je malý pořád hodně vysoko,hlavička ještě ani nenaléhá,a cesty jsou uzavřené,chtěla bych rodit přirozeně,ikdyž mám trošku strach,protože mje mamča měla u mě komplikace a díky tomu mám vrozený hydrocefalus,za sebou 2 operace hlavy,v pubertě jsem měla epilepsii,ale vše se nakonec podařilo ustát,léky po 20 letech vysadit,a díky tomu teď můžu mít děti,akorát jsem taky musela mít potvrzení od neurologa ,že jsem schopna normální porod podstoupit,ale z druhé stránky,když už jsem došla tak daleko ,tak bych nerada něco zanedbala a ohrozila tak malého. Snad jsou mé obavy zbytečné.
Pěkný večer. a dobrou noc.
17. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kasa -uvidíš jak to bude pokračovat.Oni tě nechají max 2 týdny přenášet a pak půjdeš na vyvolání.Snad tě nenechají dlouho trápit a pokud to nepůjde,tak tě vemou císařem.Přeju hodně štěstí. :dizzy_face: Tak hlavně,že jsi se uzdravila a je vše ok a můžeš mít děti.
17. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
No snad jo.Hlavně ať je malý zdravý,protože sama jsem dětství prožila po nemocnicích a to je nic proti tomu ,jak jsem pracovala teď 3 roky,jako vedoucí zahrady v lázních Klimkovice,jak jsem tam denně viděla ty nemocné postižené děti a jak opravdu měli maminky radost z každičkého minimálního zlepšení,tak si člověk hned všeho více váží a nebere zdraví jako samozřejmost.A přitom ty děti byli zlaté. No ale musíme myslet pozitivně a věřit ,že bude vše v pořádku. :wink:.
No byla bych ráda,kdyby na nás Vojtíšek vykoukl do 7.7. to má na týden přiletět ségra ze skotska,brala si kvůli malému dovolenou,aby ho taky viděla jak bude malinký,protože pak bude mít možnost přiletět asi až před vánocemi. :wink: .
Tak se mějte krásně ,jdu zkusit zase usnout ,ikdyž už se teď moc spát nedá. :wink: :wink:
18. čer 2010 v 01:55  • Odpověz
autor
ahoj holky dlouho jsem tady nebyla,něak mě řežou oči tak si je šetřím.Dělá se nám pěkné počasí ,že by už konečně léto začalo to by bylo moc dobře.A co Kaso je vše v pořádku,ještě jsi doma nebo už byl něakej výjezd?holky mějte se zase kouknu večer ještě mě to řeže a Pepíno je nemocný takže protivka,ale co se dá dělat tak jdeme koupit vitamínky.Luci kdy jsi začala malému dávat těstovinky?Eva
24. čer 2010 v 07:12  • Odpověz
Ahojky,

mi zase týden šel net. :frowning2: Kači,tak jak?Už je Vojtíšek na světě?

@antonie78 -já začala dávat malému těstoviny v 8 měsících.
26. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Nešel net. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se máme fajn.malý má trošku rýmu,ale jinak ok.V týdnu jsme si byli s manžou vybrat dovču.V srpnu letíme na Krétu,tak už se těším.
26. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Ahoj, snad Vám tu Krétu řekové neprodaj třeba Turkům.A maaaalej jede taky?Je to ted mazec v tom řecku naší i s Klárkou v červenci odlítaj na rodos a jsou zvědaví jak to tam bude tak snad bude klidek.Já propadla itálii,ale tyto prázdniny to u mě vidím jižní čechy a jeseník.
26. čer 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahojky,no snad to neprodají. :grinning: :grinning: :grinning: Malý jede taky.Já bych ho tady nenechala.Je to takový náš cicmošek. :dizzy_face: I Jeseníky jsou krásné.My to máme s manžou ještě jako svatební cestu. :grinning:
27. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojki,tak jak se máte,my jsme doma teprve týden tak se pomalinku zabydlujeme,ale Vojtíšek je šikulka šikovná,a byt měl příchod na svět trošku náročnější tak to krásně dohání.právě osstřikávám mlíčko musíme ještě dokrmovat,nemá sílu zatím vypít celou dávku sám ,tak krmíme přes stříkačku,ale je čím dál víc šikovnější. :wink: napapáme se a půjdeme na procházku. :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj Kači,tak moc gratulujeme. :dizzy_face: To je super,že se vám daří dobře,a že Vojtíšek je šikulka. :slight_smile: Až budeš mít chvíli čas,tak jsem zvědavá na porod. :sweat_smile: Jak píšeš,tak to asi nebyl žádný med..... :frowning2:
3. črc 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Kaso :slight_smile: Peťko :slight_smile:
Koukám, že jsi taky na koňovi. Teda ty jsi čupr holka, že už kočárkujete, já jsem zatím na delší procházky nepoužitelná, po tom spinálu mě bolí dost i záda, ale už se to zlepšuje. Tak pak písni, jak se máte :slight_smile:
3. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
@horty Máme se suprově,Vojtíšek zrovna spinká u našich na zahrádce pod okýnkem.Já si dávám kávičku a půjdu pomalu připravovat mlíčko.Však můžeme se pak někdy domluvit a jet na společnou procházku. :wink: :wink: :wink:
4. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
@kasa Já jsem teď vstala, Elenka ještě spí :slight_smile: . Je to opak Viktorky, ta zase vstává brzy. Takže když jsou doma obě, moc se nevyspím. Jen s Elenkou je to pohoda.
Já jsem do úterka bez malé, tak jestli chceš, můžu ti hodit ty věci z aventu, aspoň si udělám výlet. Pak se dvěma dětma už to bude trošku horší, než se zajedem...
4. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
No ráda vás uvidím.Sice zítra přiletí ségra ze skotska ,ale chvilinku se určo najde. :wink: :wink: :wink:
Jinak až budou broučci trošku větší a hlavně aspoň po prvním očkování,tak pak můžeme někdy zajjít na kávičku do dětské herničky která je nad kaufem v Zábřehu,Viktorce by se tam určitě líbili můžeš kouknout na stránky JOJOPARK.cz.
Měj se krásně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Já dělám služební maminku v herničcce v porubě, máme otevřeno i v červenci(po,st,čt), kuk sem http://www.rckastanek.cz/index.html
Vstup je 40kč na den a děti neplatí, jen dospělí. Jsme neziskovka, tak snad odkaz nevadí...
4. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tak se pak můžeme domluvit, až budeš mít volněji a budete víc zaběhlí, máme na to tři roky mateřské :grinning:
4. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jo,joo kaštánku jsem slyšela,taky jsem chodila pomáhat do dětské herničky 5 let, do sedmikrásky,ale ta se zrušila,byla to neziskovka a měli drahý nájem ve špalíčku. :confounded:
4. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky,narazila jsem náhodou na tuto diskuzi.Jsem z poruby a mám ročního Vojtíška.
Centrum kaštánek je kousek od nás,ale ještě jsme tam nebyli.Teď nesuále lítáme mezi hřiště,bazénkem u anšich a tak.Můžu s ek Vám přidat?
4. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahoj taky máme Vojtíška,dneska má 14 dní. :slight_smile:
4. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
ahoj Kaso dlouho jsem tady nebyla ty jo a tolik změn,no v první řadě moc gratuluji k malemu je moc krásný.A taky tady vítám nové maminky :slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahoj anndrej chci se zeptat co v tom kaštánku jsou všechno za programy?Pepíno má 7 měsíců můžu tak s ním už zajít nebo je to brzo dík Eva
7. črc 2010 v 07:23  • Odpověz
@kasa Ahoj hladam niekoho kto ma tiez hydrocefalus ako ja a ma uz aj dieta tiez by som ho chcela mat a tak by som sa chcela spytat na par veci dakujem.
13. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
@andreahrbacova ahojte a z ktré části poruby jste?
7. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.