• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no ve skutečnosti ještě horší,ten foták tomu sebral tu krásnou červenou barvu :sweat_smile:
no je toho fakt hodně..hnus..a T chce příští léto k moři,ha tak at mi koupí skafandr,po pul roce po porodu si nedelám žádné naděje,že to vybledne :sweat_smile:

tak já jdu k sousedce na kafíčko,zatím papa a děkuju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš skafandr :sweat_smile:
jsou to jenom strie :slight_smile: co to je proti tomu,že nosíš pod srdíčkem krásnýho zdravýho Kubíčka a budeš maminkou?!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nemáš zač děkovat,hezky si užíj sedánek a opatruj se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinku na bříško :dizzy_face:
5. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
Kde sté :confused: :confused:
Já mám chvíli klid od malého tyránka :grinning: tak jdu něco udělat, když tady stejnak nikdo není :frowning2:
6. říj 2008 v 16:50  • Odpověz
tady jsmeeeeee,taky se divím,že tu clý den nikdo neni a nechtělo se mi psát :sweat_smile:
6. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
No jo už je tu naše těhule, huhule :grinning: :grinning: To je dneska zase krásně co :rolling_eyes: já nechci déšť, ať už rovnou sněží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám, že naběhl 23tt, tý jo, já jsem na Tebe zvědavá, jak to přijde, jak to bude probíhat.. :confused: už se bojíš :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
bu bu bu :dizzy_face: :sweat_smile:
já se bojím :sweat_smile: a jsem tady,aby jste mě ukonejšili
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
undatry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je slovo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
no tak jako Mišin tady řve kde jako jsme a pak když konečně příjdu,tak tady nikdo není jooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
sem těhotnáááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. říj 2008 v 18:09  • Odpověz
Miško no jsem taky zvědavá jaké to bude,se poseru a bojím se mooocccccc :sweat_smile: :pensive: :pensive:

Zuzí čauky..tak že ty jsi těhotná jo?holka v těhu se nekrvácí :grinning: :grinning:

a jak to uděláš v tu středu bobe?
6. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
holky že to budete prožívat se mnou a na dálku povzbuzovat,pač jinak bude Kubík bez maminky :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
sem něco prošvihla????Nebo proč bude Kubíček bez maminky??? :fearful: a čeho se bojíš???Já sem asi něco nečetla :zipper_mouth:
nojo do řiti,dyť vy víte,že krvácím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele bobku ještě nevim,zítra to rozřešíme :pensive:
6. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
já myslela,že Vás na to přivolám a funguje to vidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
no Míša psala,jak se těším na porod,tak jsem psala že ne,že se bojím a že umřu :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
jsem objednala Kubíkovi ponožtičky :sweat_smile: nikde jsem žádně nesehnala ty malinké tak je beru z MMB,pani je moc milá a má ýber celkem i punčošek,ty budou třeba na zimu :grinning:
a taky jsem objednala tepláčky a do výplaty nejíme :sweat_smile:
6. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
ahááá:grinning: to víš že jooooo miláčkuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my tady budeme s Tebou a pro Tebe a budeme s Tebou prožívat každýho poslíčka a každou kontra a ceeelej porod a prostě všechno!!!!!!!!!!!!!!Neboj se,máš nás!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
dííkk,ale stejně to nepřežiju :grinning: :grinning: :sweat_smile:
já mám fakt strach,nesnášm bolest,umírám při braní krve..to bude mazec!Fakt to nedám :pensive: budu ta nejhysterčivější rodička na světě :pensive:
6. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
hele když jsem to přežila já a bez epi ještě takže se všim všudy,tak fakt každej :sweat_smile: navíc taky jak jsem měla ty 4 hodiny tlaky jak jsem neotvírala tak to byl fakt masakr,ale když budeš mít normální kontra a tlaky příjdou až nakonec jak to obvykle bývá,tak to v pohodě zvládneš :dizzy_face:
navíc já na každou bolest žeru ibuprofen ještě dřív než se mi bolest rozjede,takže já sem na bolest taky v řiti,ale tohle je jiný :slight_smile:
6. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
já na nic prášky neberu,raději trpím :grinning:

jiná to ano, 100x horší,se poseru..já se bojím,jak mi to může projít pindou sakra??? to neni normoš!
a ty kontra,u těch umřu :sweat_smile:
6. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nenééé :grinning: to zvládneš levou zadní :grinning:
no pinďou ti to musí prolízt :grinning: když to šlo tam.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mi přišlo harantě :sweat_smile: z venku neboť začalo pršet :angry: už naštěstí spí, jsem zvědavá, co bude vnoci, na dnešek mě pěkně vytočil :angry: :angry: od půl 4 nespal, v půl 5 hysterák, dostal najíst a pak teda ještě spal...

Veru, já jsem taky posera, ale tohle je fakt jiný, jsi jakoby v transu, teda alespoň já to tak měla, jakoby tělo bylo tak nějak oblblé, hlavně se budeš soustředit nejvíc na to, aby byl už konec...dáš to a raději tlač pinďulou než císař!!!!!

Zuzo Ty kecko, bych Ti nevěřila těhu, ani kdybys nekrvácella :grinning: :grinning:

Jdu se svalit k TV a a asi usnu :pensive:
Dobrou
6. říj 2008 v 19:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je v řiti :grinning: :grinning: mě už tu nikdo neuvěří až budu těhu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jj jak říká miška,tohle je fakt jiný,jako i jiná bolest a jinak vnímaná a jak to jde za sebou ty kontra,tak nebudeš mít čas se právě soustředit na to jak moc to bolí,budeš čekat každou kontra a připravovat se na ní a až bude nejkrutějc tak šup a jde se rodit :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miško tak držím ploutvičky,aby byla klidná noc :dizzy_face: a hezky si odpočiň :dizzy_face:
já jdu mýt nádobí a k telce,dneska nic nedávaj,to je trapný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz
čus, to byl dnes výpadek, co :confused:
Zuzo, jj nikdo Ti už nic neuvěří, neb jsi kecka ukecaná :grinning: :grinning: Noc byla kupodivu nádherná, jsem čuměla jk puk :confused: v noci se ani jednou nevzbudil, v půl 6 jsem ho budila já na mlíko a pak spal u mě až do půl 8, to byl fakt slušnej výkon :grinning:
Jinak jsem dnes holky byla na tom předzákroku s okem a řeknu vám, že to bylo hrozný!!!dělali mi laiserem 2 dirky skrz oko, aby tam ta čočka pak držela :confused: si dělal P.srandu, že mi jí tam přivrtají šroubkama :grinning: trvalo to asi 10 min.ale fakt to bolelo, bodalo až vzádu v hlavě :cry: no ještě, že to bylo jen jedno oko.Teď vidím jakoby s mlhou před okem, na tu čočku jdu příští čt, tak se těším, až konečně uvidím :dizzy_face:
Zuzo, tak jdeš teda už zítra že jo???!!!
7. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
ahojky,

tak jsem dnes konečně měla čas nakuknout, a ono to nešlo, hrůza :cry: . O víkendu jsme byli u tchýně a včera jsem vybalovala, uklízela a pak jela k zubaři a na gyndu - vražedná kombinace. Prý by tyhle výsledky už měli být ok, už podle vzhledu čípku. Tak snad to fakt bude v pořádku.
Miško tak to bych se asi zbláznila, kdyby mi dělali něco s okem :confused:
Jo a holky moje dítko má nějaké zvláštní způsoby posunování - viz. album - jsem ho dala odpo spát a on místo toho dělal kraviny v posteli a navíc naprosto potichu :slight_smile: :sweat_smile: :confused:
7. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
ahojky:slight_smile:
teda Mišičko to muselo být strašný :cry: :cry: :cry: :cry: seš statečná :pensive:
jsem strašná matka,selhala jsem :pensive:
tak se mějte hezky a myslete na mě,snad mi to pomůže :cry: pusinku Vám,miluju Vás :pensive:
7. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ranečko :slight_smile:
Zuzi co se stalo? Nejsi špatná matka,to mi věř :wink: Peťulka tě potřebuje,pro něj si to nejcenější co může mít a maminka jsi dokonalá :slight_smile:
Ty vado Míšo do oka néé,to bych nedala :sweat_smile: Jako raději budu znovu rodit 38 hodin :pensive: A Veru to dáš,nic se neboj,holky psali,že to ani nebudeš vnímat a to je pravda,i kdyby to trvalo 50 hodin tak prostě budeš fungovat a vydýchavat ty hnusný kontra a tlaky jsoz mazec,to teda jo,ale všechno jednou skončí i ta bolest pomine :wink: A pak se už budeš jenom mazlinkovat s Kubíčkem a budeš na sebe pyšná,že si přivedla na svět takového drobečka,který ti jednoho krásného dne bude říkat maminko :wink:
8. říj 2008 v 06:22  • Odpověz
Ahojky

Zuzo na tebe moc myslím a držím palečky dneska,koukej dát o sobě hned vědět jak budeš moct!

Miško teda ty si taky užíváš,bych se asi posrala :cry:

Jo Zuzko neselhala jsi,selhal někdo jinej :pensive:

Maru díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je mi smutno :cry:
8. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
lásko myslím na Tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak ahojky:slight_smile:
Verunko, fakt se neboj, já jsem hrozný strašpytel, celou dobu jsem se děsivě bála:slight_smile:, ale ono Ti nic jinýho nezbyde než to zvládnout:grinning: a fakt se to dá:slight_smile:já teda jela do porodky s tím, že to jsou poslíci:grinning: a pak jsem se děsně divila, že di mně tam nechaj:grinning: proti sobě jsem měla na boxu hodiny a dávala jsem si "limity" , kdy budu mít mimi:grinning: poslední byl do 12 :grinning: :grinning: :grinning: (narodil se 12:06 :grinning: )čas hrozně rychle ubíhal a bolest je dávno zapomenuta :sunglasses:
Mišíí, jsem jednou viděla operaci oka(jako naživo ne v TV) a málem jsem se po*lila :zipper_mouth: brrrrrr to byl hnuuuuuuus velebnosti :grinning: žádná jiná mi nevadila, ale tohle jo :pensive: brrrr a představa, že se mi někdo dloube v oku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Promiň to Tě asi nepovzbudí, co:grinning:
Maruško, jak se vede?
Olouši, hnusnej den:grinning: gynda a zubař:frowning2:
8. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahoj kočky
Evi, mě to neva :grinning: :grinning: po včerejšku už přežiju vše!!!!Ale včera jsem byla spocená až za ušima, to jo :pensive: ale raději si nechám udělat dalších 10 děr do oka než rodit, to mi věřte, to byl můj prod 1000x horší :grinning: :grinning: :grinning:

Verunko, to je dobře, že se bojíš!!!!!!!!!!!!!Všechny co se bály, to měly jakštakš, já jsem byla hrdinka, říkala jsem si, že to bude pohodička, že mám tak nějak ve všem pořád štětstí...bla, bla :grinning: :grinning: no a pak jsem chtěla na sále umřit :pensive: takže strach je dobré znamení :grinning: :wink: :wink:

Zuzíí, od rána na tebe myslím, neselhala jsi, naopak jsi super máma, ale jaksi podpora od ostatních stojí za hovno :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: mišíí, jáí zas radši několikrát porodím než aby se mi někdo dloubal v oku :grinning: :grinning: :grinning:
brrrr, viděla jsem spoustu operací(mozek, srdce u pidi mimi, srdce udospěláka...), ale tohle bylo fakt nejhorší :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.