• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evi :grinning: :grinning: :grinning:
Mišul tak tak :confounded:
Oloušku určitě jsou :slight_smile:
16. led 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak my jsme šli teda ťapat ven, ušel dohromady tak 200m a byli jsme tam půl hoďky :grinning: v půl 3 jsme zalehli, já dáchla s ním a Daník pokračuje, to zas půjde spát v 9 :angry:

Oli, sna jsou!!!To je prcíček 1600g :sweat_smile: si to vůbec nedokžu přestavit s tou našé por.váhou, já bych to mimušenko neuměla ani vzít, bych se bála, že se mi rozsype..a proč najednou muslea Neluška ven??

Zuzí, to je na ...a jaktože nezabral ani sirup, co??!!!!!!!!
16. led 2009 v 15:32  • Odpověz
Maminky Nelušky se začala už otvírat a kapačky to nezastavily. Tak jí vzali na císaře.
Taky si to nedovedu představit - má o 2,1 kg méně než Jájoušek :confused: Tak jsem mluvila s Nelinky maminkou a N. je v inkubátoru ale dýchá sama. Tak to bude určo dobré, bude hezky papkat a bude z ní kočka.
16. led 2009 v 15:36  • Odpověz
nevim každopádně zoubky ho asi díky sirupu neboleli,ale nevstává kvůli zubům a budí se protože nevim proč :angry: :sweat_smile:
16. led 2009 v 18:24  • Odpověz
holkýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsme včera po šesti dnech pokusu,když už usnul po 3 minutách najeli na usínání bez dudu,pač se kvůli němu furt v noci spoustykrát budil a večer to bylo jak první večer usínání bez nás,ale trvalo to jen 15 minut a pak holky vstával až ve 12,přišla jsem pohladila,položila a odešla,dud mu nedala,k sobě ho nevzala,nic prostě,tak 30 minut poplakával,né moc a pak usnul a vzbudil se,se podržte až ve třičtvrtě na 8!!! :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi zas náhoda,pač jsme bez dudu to praktikovali poprvé,ale,kdyby to takhle bylo pořád,tak bych se vůbec nezlobila :sweat_smile:
17. led 2009 v 08:36  • Odpověz
jo a bez sirupku!!!!!!!!!! :dizzy_face:
17. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj
Zuzí, no super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál!!!!To by bylo nádherný takhle každý den :sunglasses:
17. led 2009 v 15:14  • Odpověz
no vidíš Zuzi, sktytě závidím, já ani psát nebudu radši jak my spinkáme, akorát doufám, že to někdy skončí, nebo si půjdu hledat mašly :angry:
17. led 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Jani,
jo je to na prd to spaní, ale to víš, že to skončí, sice třeba za rok, ale ještě jí jednou budeš vyhánět z pelechu v 10 ráno, ať jde něco dělat :grinning:
U nás je to střídavě, vždycky tak týden spí bez buzení, pak se zase budí furt, ale u nás to jsou určo zuby, tý jo a to jich mají 20 :confused: to si ještě vytrpíme!!!Proč nanarostou na 4x, jako že by jich vyrostlo 5 naráz a za měsíc zase 5...to by se dalo vydržet :grinning:
17. led 2009 v 17:15  • Odpověz
to mi povídej, nám rostou nahoře 2 týdny a pořád nic..aspoň pořád už nebrečí večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo fakt hrozný, ale spát nechce stejně :astonished:
17. led 2009 v 17:18  • Odpověz
17. led 2009 v 17:46  • Odpověz
jůůůůů jde Vám to pustit??Mě jooo :dizzy_face:

holky to jim právě teďka ty zuby budou růst 20 let né? :sweat_smile:
17. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Zuzo nejde, chce to přihlášení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no 20 let by mě jeblo, to bych ho prodala na černém trhu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 17:52  • Odpověz
ach jo:frowning2:

tak kam mám hodit video,aby jste si ho mohli pustit? :frowning2:
17. led 2009 v 17:54  • Odpověz
ahojík,

holky dotaz, když dáváte jogurt k sváče, co k tomu? Mi po tom jogurtu řval za dvě hoďky hlady :frowning2:
17. led 2009 v 18:23  • Odpověz
Zuzí, já nevím :frowning2:
Oli, nic, já mu dám 150g jogurtu, teda ovocnýho a vydrží mi tak ty 2 a půl hodky!!!Tak mu pak dej třeba pár těch sušenek sunarek
17. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Miško fakt jo, ty jo, tak to mám maxi žrouta :sweat_smile: .

Zuzí zkus to video pustit a kliknout na ten odkaz, když to budeš mít otevřený a pak ho vložit.
17. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky,

tak jdu na vás juknout. Měla jsem tu pár dnů mamku, tak jsem byla mimo a neměla jsem čas na PC. Vyrazily jsme na slevy, dost toho nakoupily malýmu a užily si to. Pak jsem byla u kadeřnice, takže jsem opět nejjjjjkrááááááásnější :sunglasses: :grinning: a pak jsme s Petrem vyrazili do restaurace na večeři a na vínko. Takže super :wink:

A už je maminka zase v Děčíně a začíná vše dokola :grinning:

Jinak my dáváme do jogurtu třeba banán, nebo trochu ovoce a sušenky. :slight_smile:
17. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Olí my dáváme dva jogurty a sní je a ještě by si dal :fearful: :sweat_smile: tzn 240 ku :sweat_smile:

tak držte palec na večer papa :dizzy_face:
17. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky díky, zkusím ten banán nebo sušenky. :slight_smile:
17. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Oli malýmu to krásně stačí, dostane Aktivii s banánem kolem 15.30 a vydrží do 19hod na večeři. Jen třeba občas mezitím dostane nějakou sušenku do ruky :grinning:
17. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Baru díky moc za radu, vyzkouším. :slight_smile:
17. led 2009 v 19:41  • Odpověz
tý jo Zuzko, to se nedivím, že tolik utratíte za jídlo, máte doma Otesánka :grinning: , ale jen ať papá, my sníme tak jeden jogurt a ais by si taky dala, nebo celou přesnídávku většinou, a jogurty máme HOlandii, ale teď spí Activii bílou sladkou, je dobrá a někdy Lipánek, ale ten měla snad 3x zatím.
17. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Noc opět supeeeeeerrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: usli jsme jako vždy o půl 8 a teď to bylo úúúplně bez pláče poprvý!!! a vzbudil se zas jen jednou před 12 tou a to už taky neplakal,jen krátce kňournul pak bylo minutu ticho a zase krátce kňournul a to sem k němu ani nešla,ale tohle nevim Mišuuuuuuulllllll???????Když se takhle vzbudí a jen kňourne krátce a nepláče,mám k němu jít položit pohladit a odejít nebo nemám chodit,když nepláče???????
No každopádně se vzbudil jen v těch 12 a to bylo krátký a hned spal až do 7.20!!!!!!!!!!Juchůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Takže já tu metodu uspávání a odtranění všeho kvůli čemu se budí vřele doporučuju!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juch :dizzy_face:
18. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj kočko,
promiň, že jsem večer neodpověděla na sms, měla jsme toho nějak plný kecky :pensive: No to je paráda, gratuluju a to se Ti do metody nechtělo, vidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: maminky na sebe šijí bič, když udyndávají a nechtějí to skoncovat, čím dřív se to utne, tím to jde líp!!!Stačí pár dnů vyřvat a oni pochopí, jsou vychcaný jak mraky :sweat_smile:
Zuzinko, nene, jen ať kňourne, se mu třeba něco zdá..já nechodím, ani když začne plakat, až když bulí dýl, většinou se totiž stane, že brečí ze sna a hned přestane, tak je zbytečné tam hned letět a třeba ho tím probudit..pak už časem poznáš, co je berk - chci dudu nebo pojď sem a co je brek nevinný, ze spaní :wink:
18. led 2009 v 11:23  • Odpověz
díky :dizzy_face: super,mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

on je nejhorší fakt jenom ten první den :dizzy_face:
18. led 2009 v 11:26  • Odpověz
a copak,že si měla plný kecky?Danečka boleli zoubky viď? :frowning2:
18. led 2009 v 11:27  • Odpověz
tak ať je to lepší!!!A přestane ho to bolet bobiška vy se vyspinkáte :dizzy_face:
18. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Zuzí
je toho víc..Petr celý týden na odpolce a včera musel od 6 od rána do práce, přijel v půl 1 a před pátou mu zase volali, že nejde pára, takže znova tam :angry: do toho jsme to dostala a ještě mám zánět po těch ATB, vybily mi vše, co mohly a Daník je fakt na zabití, takže tak víc věcí se sehrálo.Dnes je tu mamka, tak je líp!!!
18. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
chudáčku můj malej :cry: :cry: :cry: tak když to pujde zkus odpočívat,nic nedělat a budu na Tebe moc myslet!
18. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.