• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojky kočky moje.No takže koukám všude samá radost.Miško mrzí mě že máš zdrav problémy a že Petr je v jednom kole.Ale to se srovná uvidíš.Hlavní je že se máte rádi a že jste jeden pro druhýho :wink:
18. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky,

Zuzi tak to je supeeer, že malej taky krásně spinká. Ondra má taky občas kdy, kdy to je děsný. Je fakt, že se taky často budí, pobrekává, já vstanu, dám mu napít čaje, či dudlík a znova zalehnu. Teď už to ale taky pořád nedělám. Jenže Petr ráno brzo stává do práce, tak nechci aby moc řval a většinou raději vstanu a uklidnim ho :unamused:

Míšo to mě mrzí, je to vše najednou viď. ALe určo bude líp, neboj :wink: Můj Petr je taky víc v práci jak doma, do toho bude chodit na brigády, takže budu o víkendech pořád sama a mamku mám daleko. Takže pořád jen já a Ondra :frowning2:
18. led 2009 v 16:31  • Odpověz
je to pech holky, co? my jsme taky pořád sami doma, jindra hodně maká, do toho hraje hokej, dneska jel na spartu na hokej se podívat, tak tak čumíme sami..ale byla jsem sama nakupovat a koupila jsem si mikinu, tak jsem spokojená a minulý pátek jsem byla s kamarádkou a bylo to super a v dubnu po velikonocích jedeme s holkama z diskuze z kolínska na dovču, na 3 noci, jen pár holek, ale už se těším! :dizzy_face: doufám, že do tý doby bude kačka líp spát teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 17:33  • Odpověz
kuk,

holky spaní no comment. Dneska jsme Jáju dali spát ještě v pět odpoledne, zatím spí, tak doufám, že nebude spát až do osmi nebo tak... asi ho v šest vzbudím. No a zkusíme, jestli když bude spát třikrát denně jestli v noci to nebude lepší...
18. led 2009 v 17:49  • Odpověz
Zuzko já teda nevím jak jsi to dělala s tím uspáváním, já to zkouším teď ale Kačka ječí takovým stylem, až mě bolí srdce a úplně vzlyká naříká, to já teda nedám, jak malej brečel dlouho, kačka stojí v posýlce a čeká na mě, já jí dám lehnout a ona křičí zase, vždyť takhle nemůže ani usnout, a hlavně bude čím dál víc rozrušená a já taky teda.. :frowning2:
18. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
olí u nás je to stejný, ať spí 2x denně, nebo 1x a když bude spát takhle do večera, tak nevím nevím teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já ten křik ale nevydržím to je hrozný! :frowning2:
18. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak J. se v šest probudil, a teď ho zkusíme dát spát.
18. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak hodně zdaru, já pořád odolávám pláči..zatím
18. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak u nás zatím neúspěch, u nás není řev, ale dítě odmítá ležet v postýlce a otáčí se na břicho a cestuje po ní.
18. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kačka hrozně brečí, nevím jak dlouho na to budu mít nervy..má úplně záchvaty a škytá z pláče až :unamused:
18. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
držím palečky ať vydržíš. U nás se spí. Hurá. Tak jsem zvědavá jaká bude noc.
18. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
u nás už taky, jsem zvědavá na jak dlouho a hlavně usnula díky tomu, že jsem jí pak hladila po vláskách, ale nevyndala :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jani Petík po prvé brečel 40 min.druhý den 15 min. a pak už jen snad pobreknul a spal.Mě taky D.vyváděl, zalykal se, ale na mě to mělo opačný účinek, než na tebe, mě to vytáčí :angry: páč vím, že se vztekají, že není po jejich a nedyndá se s nima, takže mě to teda nevadilo, že řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsme ve fázi, že zase nechce usínat, je vyloženě unavený, ale nechce od nás, chce blbnout, vyvádět...takže dnes "usínal"40 min. pak ho P.vyndal a behal tu do půl 9 :angry: pak ho dal spát a znova :angry: tam blbnul, takže jsem nastoupila já, dala mu dvě rány na prdel a řekla, že ještě jednou a bude hůř :sweat_smile: a spal v tu ránu.Jsou to hajzlíci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak Péťulka včera usnul zase o půl 8 úplně bez breku a spal ceeelou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ani jednou se neprobudil a spinkal až do 7.20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůůůů zase spinkááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

akorát maminka je od 6 od rána každej den vzhůru a vůbec nemůžu usnout a spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže super :dizzy_face:

Jani jůů to si užijete na dovče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele první den fakt masakr největší s tím počítej,kolikrát já tam chtěla jít,ale nešla jsem pač sem si říkala,že musim vydržet,že to je pro dobrou věc!Dyť já už byla úplně vyřízená z toho jak nespal a on z toho určitě taky nebyl nadšenej Péťula,že je vzhůru!Hele a druhej den už to fakt je lepší třetí den zas o něco a pak už je to pohoda!!!Hlavně to chce vydržet,ale hlavně zbavit jí těch návyků kvůli kterým se budí!Dudu(ten děti potřebují do 6 měsíců,pak už je to zvyk) napít,v noci si jí brát k sobě...to všechno je potřeba odstranit,pač kvůli tomu se budí,pač ví,že zabrekne a ty si tam a dáš jí to!

tak holky držim palečky,ať vám taky hezky spinkají :fearful:

jedna maminka na dubnu říkala,že to taky praktikovali,ale za 14 dní bylo všechno při starým.......Miško myslíš,že to je možný?Když budeš dělat pořád to co máš,tak né né? :fearful:

jinak holky já se tak bojim zítřku...už to sou jen hodiny :pensive:
19. led 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko,
tak holky u nás noc dobrá, vzbudil se ve tři na kojo, spal do půl sedmé, mezitím jednou mručel ze spaní, tak jsem k němu ani nešla, od sedmi spal u mě v posteli do půl deváté. Takže fajn, pokud nepočítám to, že večer usnul až před devátou. Tak dneska odpo mu to spaní zkusím nějak posunout, pr by mi vyhovovalo aby usínal tak max v osm. U nás není problém s usínáním, během chvilky je v sedm tuháč, ale budí se v noci každou chvilku.
19. led 2009 v 08:52  • Odpověz
tak my spinkaly taky docela hezky, vzbudila se pak ještě jednou, to jsem já pohladila po hlavičce a za chvíli spinkala, v noci taky, pak jsem jí dala mlíčko a usnula s lahvičkou a pak se vzbudila v 6 a to měla mlíčko k brzké snídani a usnula taky a to už pak spala u mě a usnula hned, tak takhle bych si to představovala, ale ten večer to byla hrůza! a když přes den budu uspávat, tak musím to dělat stejně, žádný chování atd? :frowning2: asi se to může vrátit Zuzko, taky jsem o tom slyšela..
19. led 2009 v 10:55  • Odpověz
ještě jsem vám taky zapoměla říct, že už máme objednaný dorty na svatbu a zákusky, tka jsem ráda, že na to nemusím pořád myslet, máme svatební patrovej, podkovu a trubičky, lasonky, rumáky, ovocný košíčky a ovocný dortíčky a nějaký kremrole, v krámě by to bylo o dost dražší, u nás to bude do 1500,- to si myslím, že docela jde, tak aspoň něco už zase máme..

oznámení to se dělá v salonech nebo v grafických studiích, že? a to nám domů nepůjčí asi na prohlídnutí, co?

a koukala jsem na kyky, chic jen růže, nebo růže a gerbery, a přemýšlím co svědkyním, jestli tři růže, a co pal mamkám, aby to zase nebylo drahý jako prase, nebo svědkyním jednu růži, to je asi málo, ne?

a vůbec nevím jakou hudbu, chtěla jsem ten normální pochod, ale mě se asi bude chtít brečet, teda určitě, tak neívm, jestli nemám dát něco jinýho, to mám zase starosti, co? :grinning:
19. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Jani já měla růže, svědkyním nic a mamkám tři gerbery.
Jani dej Mendelsona, to je klasika a bulet budeš tak jako tak :grinning:
19. led 2009 v 11:02  • Odpověz
co to je Mendelson, to klasický, na mě musíš po česku :grinning:
19. led 2009 v 11:14  • Odpověz
jojo Mendelsenův svatební pochod
19. led 2009 v 11:18  • Odpověz
sem nejdřív četla,že Olí psala...Jani dej Mansona jako Marillina Mansona bo jak se píše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani jj stejnej postup jak usínání večer,oni jsou takhle naučený proto pláčou a super,že se přípravy hejbou :dizzy_face:

jinak my jsme svědkyním kyti dávali,ale už nevim kolik :sweat_smile:
19. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky
jj Mansona na svatbu, to by byla bomba :grinning:
Dnes bylo tak krásně, to sluníčko :dizzy_face: hned byly chmury pryč, já se těším jak malá na jaro!!!!!!!!!!!!!!!!
19. led 2009 v 16:26  • Odpověz
Miško mi povídej. Já taky byla nadšená ze sluníčka, ještě kdyby nebyla ta kosa...

Jojo Manson by byl dobrej :grinning:
19. led 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
zdarec, mně dneska nešel kůň :angry:
taky cíííí jaroooooo :grinning:
Manson na svatbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 16:37  • Odpověz
díky Zuzo za mail, pak to přečtu :wink:

my přišly z venku a jsem tak nějak hezky unavená bylo pěkně :slight_smile: potřebuju žehlit, ale nevím jak s koblížkem jestli bude chtít do ohrádky, jinak to musím udělat večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mi nechce, mám rozečtenou knížku od včera, tak se na to už klepu
19. led 2009 v 16:45  • Odpověz
čau lááááááskoooooooooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sem každej den na Tebe myslela a říkala si kdepak Tě mám???!!! :dizzy_face:

jj já fakt četla,že Mansona a ještě,že holky jako,že joo :confused: :confused: :sweat_smile: tak sem říkala hmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
láskooooo, no já dopo vyžehlila 2a půl tuny prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsem si sedla k netu, kterej se táhnul jak sliz :grinning: zadám koňovu adresu a nic, tak jsem se ještě několikrát pokusila a furt nic :angry: no tak jsem ještě vyprala prádlo, umyla nádobí, sežrala půl upečený buchty a tak :grinning:
v kolik Ti máme zítra držet palce?
19. led 2009 v 17:30  • Odpověz
tak vyžehleno miláček byl hodnej, chudinka neví jakej teror jí večer zase čeká a já jsem zvědavá, jestli budu silná jako Žužu a vydržím to :frowning2:
neboj Zuzko, zítra na tebe budeme myslet, akorát dej vědět v kolik, už ať to máš za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi- půl buchty jo taky dobrej apetitek :grinning:
19. led 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
no jsem jí dobře upekla, noooo :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 17:42  • Odpověz
Jé Evik, já jsme si zrovna, když jsme šla sem, říkala, že jsi tu nějak dlouho nebyla a že je Ti asi hodně zle od nemoci, tak to jsme ráda, že je to jen sliz na drátě :grinning: :grinning:

Zuzu, už zítra?? :confused: V kolik, v kolik??a jak teda, uspání nebo jen místní umrtvení??
19. led 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.