• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzi zítra Ti budu držet palečky, ráno jdu na zkoušku, ale budu držet aspoň u nohou a u levé ruky ju.
19. led 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
JJ, Mišičko bylo mi zle, ale včera už to bylo fajn, ale měla jsem tu kupu práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,

Zuzííí v kolik zítra????? Taky budeme držet palečky!!!!! :wink:

Evíku jak je? Nepsala ti už Lucka ohledně Adámkový oslavy?? :slight_smile:

U nás ok, Ondra byl dnes na zabití, děsně protivnej, spal jen půl hodinky za celý den, takže podle toho to vypadalo :angry: Teď už spí jak zabitej! Zítra mi dorazí brácha, tak budu mít aspoň nějakou společnost :wink:
19. led 2009 v 19:04  • Odpověz
tak jsem si to Zuzko přečetla, díky za rady, ale Kačka má hrozně ječák, ječi i když ní nikdo nic nedělá, to zase bude, včera jsem jí tak uspávala až když se vzbudila po prvé dneska teda zkouším hned, tak na nás myslele, fakt si nejsem jistá, zda to vydržím..
19. led 2009 v 19:05  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2283002&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F holky tohle už umíme.

Jinak J. spí od půl sedmé, pr byl od dvou vzhůru a už nechtěl spát. Takže počítám, že noc bude katastrofa.
19. led 2009 v 19:20  • Odpověz
tak zase hodina, a spinkáme, takže jako včera, nejhorší to bude v noci, jestli se bude budit a bude křičet a já budu ospalá, a budu to poslouchat..to nevím, ale vydržela jsem zatím!!kéž by nám to bylo ku prospěchu, protože mám blbej pocit, jak pláče, i se z toho poblinkala, museli jsme jí převlíkat pyžamko :frowning2: pořád jí říkám, že jí máme rádi, i mě chybí, že jí nemazlím, byl to náš rituál, a mě se to taky líbilo a mám takovej blbej pocit, že to teď nedělám.
19. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky holky ve 12 mi držte palce,ve 12 :frowning2:
20. led 2009 v 08:30  • Odpověz
budeme :slight_smile:

tak dneska spinkání, zase vzhůru jednou, v půl 3, asi teda skoro hodinu, křičela, ale ne tak hrozně jako když šla spát a pak spala do třičtvrtě na 8, pak jsem si jí vzala k sobě, takže jsme obě vyspalé, akorát je mi jí líto, jak blinkala teda, jdu prát :astonished:
20. led 2009 v 08:36  • Odpověz
tak se miláčci moji s Vámi loučím,pač teď musim ještě k dr takže už nebudu,pište mi smsky jak se máte atak joo??!!!!Mějte se hezky nějakej den se neuvidíme :cry: pusinky vám miluju vás :cry:
20. led 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
lásko!!!!!držím palce!!!!!!!!!
20. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Jani, tak vidíš, vzhůru jen jednou, však ono to své ovoce přinese!!!!Musíš vydržet a rituál, nerituál, přeci jí nebudeš houpat a uspávat ještě ve 2 letech!!!!!

Zuzinko, palce držíme!!!!!!!!Vše bude dobré!!!!!!!!

Oli, Jája je šikula, no a máš to za pár dnů a leze Ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
vidite, ze samejch starostí o to moje dvojčátko, jsem zapomněla pochválit Jáju :sweat_smile:
20. led 2009 v 10:43  • Odpověz
no jo matka promluvila- Míša :grinning: houpat ve 2 letech, víš, jaký bych měla zase svaly? :grinning:

jak tam má být Zuzu vůbec dlouho? :confused:

my teď došly z venku, je hezky, teplo, teda kdyby nepršelo, tak jdeme papat, sháněla jsem nevěstu a ženicha na dort a sehnala jsem, akorát není marcipánovej, jindra se těšil, jak mi ukousne hlavu, ten je hodnej, že? :grinning:
20. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,

nakoukávám, jestli už náhodou Verča neporodila. Nevíte o ní něco? Už jsem jí tu dlouho neviděla a stejně tak Marušku. Nevíte, co je s nimi? Chodí sem občas nebo jen na ně nemám zrovna štěstí?
20. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky,

tak Zuzance držíme palce, už to možná má za sebou!!!! :wink:

Ahoj Leni, holky už sem nechodí, nějak se to rozkmotřily...víc nevim. Ale s Verčou si píšu a je ještě celá. Má termín někdy v únoru a už psala, že se fakt těší.Kubíček jí hodně kope :grinning: :grinning: :grinning:
Co Ondrášek jak roste? Ten náš teda hodně, je to děsný :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj Leni,
nechodí sem ani jedna, prý si je tu nepřejeme či co, tak nechoděj, takže to není tím, že bys na ně měla smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, no tak ale Ty píšeš, že je to rituál a nechceš se ho zbavit, tak se pak nesměj, že píšu, že jí budeš houpat ještě ve 2 letech, to co jí do roka neodnaučíš, pak už půjde dot špatně!!!!Daník je v roce už tak chytrej, že teda už mám co dělat teď s těma zákazama a odnaučováním :confounded:

Tak je už půl 1, tak že by už to Zuza měla za sebou :confused: Evi, napíše Ti z nemocnice??????
20. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahoj Leni:slight_smile:termín má 8.2.(pamatuju si to, pže já jsem měla 4.2.:grinning:)
Baru, jj, Lucka mi psala :wink:
Mišííí, já nevím :pensive: nějak jsem se s ní zapomněla domluvit....za chvilku jí písnu, ale jdem plavat :pensive: , tak vám dám vědět až večer
20. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
tak změna :grinning:
je doma, zákrok bude čtvrek :sweat_smile: zrovna s ním mluvím :grinning:
20. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
aha chudák už to mohla mít za sebou tak zase nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já vím Míšo si dělám srandu, ne? :grinning:
20. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
další změna:grinning: jde dnes:slight_smile: zrovna vyráží do nem:slight_smile:
on si ten její dr. na to nakonec¨netroufl, tak jí objednali na čtvrtek, ale teď jí volali, že cévař dooperoval, tak má honem dorazit:grinning:
takže držení palců nerušit!!!
20. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
jeříš to jsou změny, tak zase držíme pěstičky!!
20. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jéje, to je zmatek, tak jsme to asi zaspali, ale snad už to teda má za sebou!!!!!!!!!
20. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
kuk, Eví tak jak Zuzanka? Už to má za sebou?
20. led 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
zdarec už jsem doma :wink: zrovna jsem s ní mluvila:slight_smile: moc jí to bolelo, trvalo to přes půl hodiny, nebyla to uzlina, ale cysta, uvidíme. co histologie....dali jí tam drén a ve čt jde na převaz :wink:
20. led 2009 v 17:27  • Odpověz
jejda, chůďátko. Že jí moc pozdravujeme a Jájoušek posílá oslintanou pusinku aby to nebolelo.
20. led 2009 v 17:27  • Odpověz
chudák, aspoň to má za sebou konečně a bude mít po problémech snad..
20. led 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
ona teď šla spinkat:slight_smile:, ale ráno jí pozdravy vyřídím:slight_smile:
jsem jí chudinku musela utnout v hovoru :frowning2: jsem řídila a handsfree si na tyhle krátký trasy neberu :sweat_smile:
20. led 2009 v 17:41  • Odpověz
Evi díky za zprávy, takže půjde večer domů???A cysta, jo :unamused: no tak doufám, že to vyjde v pohodě, na histo!!!
20. led 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
už je doma, bylo to ambulantně v lokále
20. led 2009 v 17:55  • Odpověz
Aha, myslela jsem, že se vyspí tam, tak to je dobře, že je doma!!!!Au, au muselo to bolet, to věřím :pensive:
20. led 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.