• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jé ona je doma, tak to je dobře :slight_smile:

my jsme dneska od 12 dopo vzhůru, teď už mele z posledního, tak jsem zvědavá, jaký bude uspávání :confused:
20. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Miško kukala jsem na fotečky, Daník jak spinká je krásnej
20. led 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
jůůůů ten je kouzelnej, ten daníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takovej andílek to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, snad uspání nebude problém, i když u nás když je Venda přetaženej, tak uínání je děs :zipper_mouth:
dneska na plavču jsme uspávání docela řešily- bylÿ jsme zas jen 2 :dizzy_face: , tak stihnem při cvíču i pokecat :wink:
20. led 2009 v 18:29  • Odpověz
tak už leží a pláče a pláče, to vůbec není lepší, pořád je to stejný :frowning2: jeslti to takhle bude pokračovat....
20. led 2009 v 18:59  • Odpověz
hlavně je mi jí líto, jak blinkala, z toho mám strach, doufám, že už se to nebude stávat, kdyby jí bylo takhle zle z toho, tak nevím teda, jestli to za to stojí :frowning2:
20. led 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Jani, lektorka říkala, že musíme být vnitřně přesvědčený, že to chcem :wink: jinak to nemá smysl....
každopádně, jak Mišul říkala, co si je teďka navykneme, toho je jen tak nezbavíme :wink: takže pokud chceš uspávat do puberty na ruce, tak pokračuj v předchozím :wink: a pokud ne, tak vydrž :wink:
20. led 2009 v 19:15  • Odpověz
já to chci, jinak bych to nedělala a chci se taky už vyspat, ale říkejte mi to pořád dokola, ať se z toho řevu nezblázním rve mi to srdce :confounded:
20. led 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Jani, já to chápu :wink: jen potvrzuju z dalšího zdroje, co už Miška říkala :slight_smile: ony to ty naše robátka zkoušej, co si můžou dovolit :slight_smile:
předatav si Kačku jako puber'tačku, jak jí uspáváš plácáním po prdelce a držením za ručičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kup si špuntíky do uší:grinning:
20. led 2009 v 19:21  • Odpověz
já vím :grinning: mě se ale nezdá, že je to uspávání lepší ,je to 3 den, já vím, to je málo, ale vůbec to není lepší brečí pořád stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
JEŠTĚ ŘÍKALA, ŽE TAm máme chodit po několika minutách a chlácholit je, ale zas odejít :wink: aby věděly, že tam pro ně jsme....
20. led 2009 v 19:27  • Odpověz
to dělám a prd platný a jaká lektorka vám to říkala?
20. led 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
tak já jdu koupat, krmit a pak uspávat :grinning:
pa zítra
autor
na plavču :grinning:
aha :grinning: a jakou to má souvislost? :grinning:
tak pá ach joooooooooo
20. led 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky, andílek to je, jen když spí...dnes na něj Petr vymyslel ale fakt mega dobrou věc na hajzlíka malýho :sweat_smile: :grinning: zase tady hrál divadlo, jak je unavenej, mnul si očka, dudal, vrhal psí pohledy..tak jsme šli vykoupat, napapli a dali spinkat, no jo, ale milostpán zase vstal a strhával ze skříně nalepenou žirafu a podobně a že jako spát ne.Takže tam P.šel a vzal mu ´jeho nejmilovanějšího medvěda, bez kterého nedá ani ránu, natož bez něj spát..začal hysterák :grinning: :grinning: takže jsme ho nechali asi 3min.vyřvat a pak mu medvěda dal, hned ho čapnul a drží ho ve spánku i teď :grinning: tak snad to bude dobrá metoda a nebudu ho muset furt bacat přes prdel!!!!

Jani, já nevím, jak nejdýl to při téhle metodě trvalo..většinou po 3-5 dnech bylo zlepšení a to zvracení je z toho, jak se vzteká a z toho moc křičí a když je po jídle, tak je jasný, že to vyletí
20. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
to je dobrý medvěd :grinning: my žádnýho nemáme, dneska jsem köupila už k narozeninám panenku :slight_smile:

prý to zlepšení může trvat i 2 týdny, jak u kterýho dítěte, přes den nespí, pže chce chovat a když to nedělám, tak neusne jedině v kočárku a to spala právě dopo. dneska to trvalo taky hodinu, pak jsem tam šla, hladila jí po hlavičce a zádíčkách a odcházela jsem a usnula.
20. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
nikde nikdo..zase uspávání na hodinu, ale pak se vzbudila, sedla si kníkla a zase si lehla a spala dál a pak ve 2 tak jsem jí dala napít, lehla jsem si a spala taky dál, až do půl8, tak super! ale to uspávání je pořád stejný, nekřičí méně, a vůbec takhle neusne přes den, akorát v kočárku, to nevím, jak jí naučím takhle spát ve dne teda..

co zuzu, jak jí je?
21. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky
Jani, no uspávání koukám hrůza, ale zase se moc nebudila, tak nějaký postup tu je :sunglasses: jinak nevím, zda si teď ještě udělá nějaký návyk na hračku, Daník má medvěda od narození!!taky už podle toho vypadá :grinning: :grinning: ale je to moc dobrý nápad a ještě na to, že to napadlo taťku :grinning: :grinning:
A nenašla jsi tady nějakou diskuzi na tohle téma uspávání, třeba bys tam našla ještě nějaké fígle, které my jsme použít nemusely :fearful:
21. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:
Jani, souvislost to včera mělo takovou, kterou si přečteš v třetím řádku příspěvku z 18:29 :wink:
Mišííí, jakej hajzlík? :grinning: :grinning: :grinning: někdy ti chlapi mají dobrý nápady :grinning:

Zuzka všechny150xmoc :grinning: pozdravuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nic ji nebolí, nudí se :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Evi
jaký nudí se :sweat_smile: vždyť je doma, ne???A asi teda i Petr ne??Tak ať jde na koně :slight_smile:
21. led 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
nemůže na koně, pže nemůže sedět a ni stát :sunglasses:
Peťulkové jsou na prochajdě :slight_smile:
21. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,

mám tady bráchu, takže zase nemám čas vysedávat :wink:

Je fajn, že je Zuzce ok. Vůbec jí to teeda ale nezávidim. Moc pozdravujeme.

Evi tak to byl na plavču zase nával viď :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
aha Evi, 3 řádek :grinning: no snad to bude dobrý v noci se vzbudila ještě sedla si kníkla, pak koukla, že nejdu a zase sebou praštila a spala dál, tak snad to je pokrok, že se mě nedožadovala..

Zuzi pozdravuj kočku jednu!

my teď byly v mateřským centru poprvé a Kačka byla unešená, vůbec se nestydlěa, hrála si s hračkama, tak jdeme příští týden znova a asi se přihlásíme na hudební výchovu, jdeme se příští týden podívat a asi budeme chodit, je fajn, že se jí ¨s dětma líbí, to mám radost! :dizzy_face:
21. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Baruuu, jj, plnej bazén :grinning: :grinning: :grinning: mně to teda vyhovuje :wink: náhodou nás ale byla většina:grinning: :grinning::grinning:2 ze tří, ale chtěj nás s někým sloučit :angry: mně se teda jinej čas nehodí a jinej den by to bylo s tou druhou lektorkou a ta mi moc nesedla...
Jani, na hudebku, jooo? :grinning:
21. led 2009 v 16:05  • Odpověz
no říkají se tam říkadla, zpívá se tam, děti si hrajou, příští po se tam jdeme podívat a uvidím :wink:
21. led 2009 v 16:40  • Odpověz
halo halo tady je pusto když tu není zuzíik :confounded:
tak normálně abych to nezakřikla, tak zatím nám dnes uspáván trvalo půl hodiny, což je výkon, spí teda zatím :confused:
21. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ranko,

no koukám, že to tady žije teda :grinning:

Mě se dnes ráno zdál Ondra nějak moc teplý a tak jsem mu změřila teplotu.Má v zadečku 39, takže jsem mu hned dala Nurofen. Začal zase kašlat, tak uvidím zítra a kdyžtak vyrazíme k doktorce. Buď to bude nějaká chřipka a nebo k zubům :frowning2: Achjoo.

Evi Lucka říkala, že vás chtějí přiřadit do jiného kurzu.To je pěkně blbý, to by se mi taky nelíbilo :angry: Tak uvidíte, třeba to neklapne.
22. led 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
zdar,
mně se blbě leze na koníka, když mi nejde net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baru a nevíš, co na to Lucka?mně ani Verče se to nelíbí, takže by to ani klapnout nemuselo:slight_smile: no snad je to od zubů :slight_smile:
jsme byli na krvi:frowning2:tak držte palce, výsledky budou až v po :sweat_smile: ale venku je náááádherně :dizzy_face: jen je trochu kluzko :grinning:
22. led 2009 v 10:36  • Odpověz
kukuč, Eví palečky držíme :wink:
22. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
dík:slight_smile: ale dneslka je držte Zuzce, ta jde na převaz a vyndání drénu :sunglasses:
22. led 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.