• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ahááá, tak taky držíme :wink:
22. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky
mě taky nešel net, ale stejnak jsem neměla čas, vyvařovali jsme, hráli si a teď spinká, tak mám 20 min.čas a pak musím zalézt k němu a pak jedem na nákup, takže dnes máme o program postaráno

Baru je to klidně možný, že zuby, budeme doufat, že to nic horšího není...

Na Zuzinku myslíme!!!!Převaz je už "brkačka"když to přežila včera, šikula, šikovná :dizzy_face:
22. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Mišííí, ona se bojí vyndání drénu:slight_smile: bojí se, že jí to bude bolet:slight_smile:
22. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
už píše:grinning: nic to prý nebylo:grinning:
22. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Olouši, Zuzinka se ptá, jestli bys nechtěla poslat jeden pytlík Beby2 :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Evísku děkujeme, ale ne. Jájouš pije Hami2.
22. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Olííí, vyřídím:grinning:
22. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
Evi Lucka se k tomu myslim nějak nevyjadřovala,tak nevim. Ale určitě je na tyto termíny už taky zvyklá, tak se musíte domluvit a bouřit se hromadně :grinning: :grinning:

Tak jsem myslela, že jsme teplotu zažehnali, ale má jí zase a teď dokonce 39,5. Takže dostal druhou dávku Nurofenu. Ale řekla bych, že to bude horní zub, má nateklé dásně a už bych řekla, že tam jeden prosvítá dásničkama. Když jsem mu je mazala gelem tak ho to bolelo a cukal se. Tak snad je teplotka od toho :angry:

Zuzi ať tě to nebolííííííí :wink: Fuj já si pamatuju, když mi tahali dreny z břicha po císaři, to nebylo nic moc teda :angry: :rolling_eyes:
22. led 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Baru, no jak to bude s plavčem, chtěj nás dát v 9 ráno :grinning: :grinning: :grinning: pí. Růžičková říkala, že mi bude volat, aby nás vzbudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každopádně to bude až příště :wink:
hele napadlo nás, že bychom Adámkovi koupili něco hromadně(napadla nás tatrovka).Co Ty na to?
chudínek Ondrášek...takhle odpo teplota vždycky vyleze...posílám mu pusu na čelíčko:slight_smile:

Zuzka psala, že Péťa koupil kabel, takže by mohla psát z pelíšku:slight_smile:, ale nemůžou ho protáhnout oknem :angry: takže nic :cry: :cry: :cry:
22. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Jé to je škoda, že nemá PC v pelíšku!!!!Musím jí napsat sms :dizzy_face:
Tak jsme nakoupili a Daník byl tak hodný!!!Žužlal si rohlík a koukal po lidech :dizzy_face:
Holky asi jdu večer cvičit :confused: :confused: :confused: po roce a půl...je tu ve školní tělocvičně power joga, na jogu jsem před těhu chodila, takže to není pro měnovinka a dělala mi moc dobře na záda a na celkovou pohodu, je to od 20hod
22. led 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Mišííí, bež a zacvič si i za mně:grinning::grinning::grinning:
nééé mně bohatě stačí cvíčo před plavčem:slight_smile:momentálně jsem zralá do pelechu :sweat_smile:
22. led 2009 v 18:06  • Odpověz
jé tak to si užij Mišule :sweat_smile:
a jak je tobě Evi a Vašíkovi už všechno teda dobrý?
je tu nějak pusto Kelišový kde se pořád flákáte? :angry:
tak Kačenka dneska usnula úplně sama u mlíčka, tak jsem zvědavá, takhel by to mohlo jít dál, zkracuje se to, včera za půl hodiny, což jsem se divila, ale probudila se pak až ve 2 :dizzy_face: a byla teda skoro hodinu vzhůru,ale od tý neděle je to fakt jednou dvakrát za noc a spí fakt hezky, akorát pořád pláčeme když máme jít spát, to nás ještě nepustilo a přes den spíme v kočárku venku, to ještě neumíme doma bez chování, ale na to taky dojde, nechci radši spěchat..

a co zuzu, je jí aspoň trochu líp?
22. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z pohotovosti :frowning2: , nakonec jsme tam jeli. Místo aby mu teplota po Nurofenu klesala, tak mu lezla nahoru a už měl v zadečku před odečtem 40,3. Doktorka říkala, že to už k zoubkům není, že to je moc vysoký. Že to může být viroza spojená s bolestí zoubku. Mám ho budit po cca 4hod a měřit teplotu zda mu to kleslo a dát zase čípek a střídat to se sirupem. Tak jsem na to zvědavá. Teprve teď pořádně zabral, tak se mi ho nebude chtít budit, ale zase se bojim, že mu to neklesne. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry:

Evi v 9hod ráno bych teda byla vyřízená, to jsme sice vzhůru, ale já jsem totálně nepoužitelná, natož se někam hnát na plavčo. S tou Tatrou to je dobrý nápad, jsem pro :wink: Taky jsem si říkala, že by to chtělo něco třeba dohromady. :grinning:

Tak holky snad bude noc ok, achjoooo :frowning2:
22. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
dobré ranko, nějak nemůžu spát:frowning2:, ale vencátko si ještě pochrupává:grinning:
Barunko, tak jaká byla noc?chudínek malej, snad mu bude líp:slight_smile:
Jani, gratuluju k úspěchu:slight_smile: to je dobře, že už spí Kačka líp:slight_smile: jj, my už jsme ok:slight_smile:
Mišulko, tak jak sis včera zacvičila?
23. led 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
jo a teď jsem si uvědomila, že jedna z nás má narozeninky:grinning: tak vše néééééééééééééééééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 v 08:26  • Odpověz
Baru- to je mi líto,je to už lepší?

no spí, usnula jak jsem psala a za půl hodky byla vzhůru, přže jsem jí neuspala, tak začal přes půl hodiny křičící kolotoč a pak se probudila po 2, to se budí a pak po 7, ale nedá se to srovnat s tím, co blyo dřív teda, snad to bude jen lepší
23. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky
Barunko, tý jo, to bych teda už měla hrůzu, tak vysoká teplota :frowning2: snad jste to v noci překonali!!!!!!!!!

Holky cvíčo bylo raso, už večer jsme sotva šla domů, ale ráno celkem ok!!!!Teda takhle jsem z té jogy před těma skoro 2 lety vyřízená nebyla!!!!Jinak dost náhoda..cvičitelka je ženská, co měla na starost plavání na čerňáku, kam jsme s D.chodili :grinning: :grinning:

Už se těším na další, akorát mi asi bude muset přijít hlídat tchýně, když je P.na odpolce :unamused:

Evi, díkyy lásko, ještě, že nejsi "sprostá" jako Tvé dvojče...cituji..vše nejlepší ke skoro padesátinkám...a potřebovalo by to už hůlčičku.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je bestie, co??? :grinning:

Hele Daník se naučil fakt věc k posr.. naučil se vylézt na postel a gauč :angry: :angry: :angry: :angry:
23. led 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré ránko,

Miško taky vše nej nej. Holky zázrak, normálně jsme před chvílí vstávali. Jájouš usnul v osm, vzbudil se AŽ V půl třetí (mezitím jsem nemusela vstávat na dudu) nakojil se, spal do půl sedmý, vzala jsem si ho do postýlky a spinkal do půl desáté. :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
23. led 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Mišííí, to je mrška:grinning: jdu jí vyčinit:grinning::grinning::grinning:
to se děsím, jak popřeje mně? :sweat_smile: mně pošle do domova důchodců asi:grinning:
týýýjoooo, cvíčo, bych to nedala :zipper_mouth: moooc pěkná náhoda :slight_smile:
Vašík na gauč, postel atd vyleze už dlouho :grinning: :grinning: :grinning: no a když je na gauči, tak leze na opěradlo :angry: , ale umí i slízt :grinning:
Olííí, tak to je super!!!Venda vstával v 9 :grinning:
23. led 2009 v 09:58  • Odpověz
taky se přidávám ke gratulaci, kdy to oslavíme? :grinning: hlavně hodně zdravíčka!!
já tkay přemýšlela o cvičení, jen tak pro sebe, abych měla pocit, že něco dělám, ale jsem líná jako skunk, tak se asi na to vyprdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějakej relax bych chtěla třeba solnou jeskyni, nebo masáže, jenže co stojí taková masáž? ani nevím, ale to bych si nechala líbit a zaručeně bych to potřebovala!!

Olí co vůbec zkoušky, ani se nepochlubíš, určitě jsi zase perlila, co? jak to děláte holky s dětma? mě se dneska zdálo, že jsem udělala bakaláře a jindra se tak na mě podíval :grinning: výmluvnej pohled, já přemýšlím, že bych něco ještě začla dělat, ale už se mi to vysypalo z kebule všechno a nikam by mě nevzali :grinning:
23. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Jani zkoušky dobrý, zimní semestr hotov. Z uce bylo 2-, mě to stačí :slight_smile: . Tak už jen zplodit tu bakalářku, udělat státnici z aj a obhájit bp a udělat státnice z ekonomického mixu - včera mě poslala kámoška otázky - je jich 25, každá má 15-20 stran, asi se z toho osypu, pobl.. nebo něco podobného. To teda nevím jak se naučím....

Jani to bys oprášila, já jsem taky nevěřila, že bych udělala přijímačky a koukej, čtvrťák už a pokud se stane zázrak tak to i dokončím :grinning:

Holky to je taková sranda, jak se J. houpe na těch kolínkách, vylepšilo to a vypadá jako když začne skákat za chvilku a děsně se u toho chechtá :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ranko,

tak holky noc ok a snad už to bude dobrý. Vzbudil se jen jednou okolo 23hod, teplota mu klesla na 38 a tak jsem mu dala další čípek. Pak už krásně spinkal, tak jsem ho ani nebudila :slight_smile: Vzbudil se v 6.30, teplotu už neměl vůbec, napapal se a spali jsme ještě do 9hod. :grinning: Tak snad už to bude ok.Raději dnes nejdu ani ven a hlídám ho, aby moc neřádil. Každopádně zoubek mu už hezky kouká, takže to opravdu asi hodně bylo k tomu. Doktorka říkala, že to takhle může být celý víkend, tak doufám, že to už tak nebude. Ta teplota mě dost vylekala :frowning2: :angry:

Jestli jsem to pochopila tak oslavenkyně je Míša........přejeme s Ondráškem vše jen to nejjjjjjjjjjjj a z poznámek o stáří si nedělej vrásky :grinning: :grinning: Ono na ně taky jednou dojde :grinning: :grinning:

Jani s tím uspáváním ti to nezávidim, Ondra je naštěstí naučený, že ho vrazim do postýlky a spinká. Jen včera chtěl chudinka pořád chovat :slight_smile:
23. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Jé, tak to je super, že je Ondra jakštakš ok, že zmizela ta šílená horečka!!!!!No k zoubku klíďo jo a taky ta 6.nemoc :frowning2: to může být tepl.až 5 dnů!!!!

Tak D.teda slézt neumí, je to pakouš, chtěl by po hlavě :grinning:

Holky super, že se mimča začínají učot spinkat, to jsem ráda!!!

A díky moc všem za přání :dizzy_face: :dizzy_face:
Jedu ke kadeřnicííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Mišííí, párkrát ho nasměruj nohama dolů, aby nešel po hlavě a on to hnedka pochopí :wink:
Barunko, to je dobře, že už je Ondráškovi líp:slight_smile: jinak ještě po o zavolám Lucce, jestli náhodou ¨tatrovku nemaj:slight_smile: a pak Ti pošlu maila s odkazem(našla jsem 2 pěkný), jo?
Olíí, to je super, že se to Jájovi líbí :grinning: :grinning: :grinning: my tuhle fázi poněkud přeskočili :sweat_smile:
23. led 2009 v 10:44  • Odpověz
No zase má teplotku zvýšenou, tak to asi pryč není. Tak uvidíme, snad už to nebude tak hrozný :confounded:

Evi ok, pošli odkazy. Já jsem viděla taky hezké někde v hračkářství, ale teď nevim kde to bylo. Pohybují se tak kolem 500-600 myslim.
23. led 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
jj, tak nějak jsem je viděla taky:slight_smile: jsme na to 4, tak by to mělo být ok:slight_smile:
23. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Jojo je lepší koupit něco pořádného než nějakou kravinu. Spíš aby se to Lucce vešlo do bytu :grinning: Já bych jí neměla kam dát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
proto jí budu volat:grinning::grinning::grinning:
23. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak dej pak vědět :wink:
23. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Ona mi Lucka ještě něco říkala, zda to nebudeš chtít třeba při jednom oslavit i Vašíkovo narozky :wink: Neptala se tě?
23. led 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.