• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky jsem strávila odpoledne sháněním autosedačky. Z eshopu mi napsali,ž e už jí nemaj, tak jsem obvolala snad deset dalších eshopů a všude ji inzerujou ale nikde už nemaj. Chjo, tak musíme vybrat jinou barvu
23. led 2009 v 17:11  • Odpověz
berušky jsem online z postýlky :dizzy_face:
23. led 2009 v 17:36  • Odpověz
jo takže jdu na to :sweat_smile:

bestie jooo??? :angry: :angry: :sweat_smile:

miláčku neboj,Tobě napíšu něco moc pěkného až to příjde :sweat_smile:
23. led 2009 v 17:38  • Odpověz
Zuzáčku achooooj, jak je?
23. led 2009 v 17:40  • Odpověz
Oloušku ajooojjjj dobřéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co vy?
23. led 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
zdarec, jdu nakrmit sviště:slight_smile: pak přidu, pokud mi někdo neobsadí komp :wink:
23. led 2009 v 17:48  • Odpověz
zdarec prej :sweat_smile:
23. led 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojky zuzíku, tak je to aspoň trochu lepší? díky za meil, nevím, zda jsem ti poděkovala asi mi to i pomohlo, i když stále pláčeme když jdeme spinkat a stále nám to trvá dýl, ale v noci se budí jednou většinou a pak až ráno a neberu jí do postýlky, až ráno,takže zlepšení :dizzy_face:
23. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky Jani jj je to dobrý :dizzy_face: tak to je skvělý,že jen jednou vstává :dizzy_face:
23. led 2009 v 18:14  • Odpověz
Jé bestijka malá je tu :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jak je, povídej, co modřína je menší, potvora????????
Co doma, Petík je hodný, když maminka hajá???do kdy máš Petrýse doma???
23. led 2009 v 18:37  • Odpověz
ahojky oslavenče můj :dizzy_face: happy birthday toooo yoooouuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

Mišuláčku modřina je stejná ne-li neroste sviňa jedna :grinning:
Péťulka je hodnej,ale je to strašnej divoch!!!Nenechá taťku chvilku oddechnout,furt chce pozornost jak se jen na sekundu otočí,tak kňourá,prostě se fakt nezastaví,ale mamka nám vozí obědy,tak aspoň se nemusí starat o vaření a babička si zas bere malýho jednou denně ven mimo zítřku,takže si aspoň trošku oddychne:slight_smile: je to fakt strašnej divoch,furt v pohybu,ale vysmátej jak lečo celej den :grinning:
Péťula jde ve čtrvtek do práce,pač ošetřování má na devět dní,tak snad to pak pujde:slight_smile:
23. led 2009 v 18:50  • Odpověz
tak třebas to ve čt už bude lepší, ne?
my teď opět pláčeme, teď jsme daly do postýlky, je od půl1 vzhůru zase, páč doma mi neusne zatím ve dne, takže akorát drandíme venku, ale křičí pořád stejně už od ne, pořád si na to nějak nezvyká, že má spinkat beze mě :confounded:
23. led 2009 v 19:08  • Odpověz
No tak to je super, že do čt, já myslela, že třeba už v po jde makat, tak do čt, to snad bude dobré a budeš schopná sama!!!A není to trochu paráda :zipper_mouth: ležíš v pelechu, nosí se Ti papů, taťka se stará o malýho..zní to celkem idylicky, až na tu modřinu a boleníčko :pensive:

A díky za přání k padesátinkám :grinning:
23. led 2009 v 19:09  • Odpověz
tak Míšo ještě jednou 50 :grinning:
23. led 2009 v 19:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: babičko :grinning:

já taky doufám,v úterý mě budou tahat stehy,tak ve čtvrtek to už bude brnkačka :dizzy_face:

jinak zní to fakt idylicky,ale jen první dva dny a i jen jeden den,pak už je nudáááá :sweat_smile: a bezmoc,že nemůžeš pomoct a koukat na to jak taťka kmitá :slight_smile: jak já bych mu pomohla :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 19:31  • Odpověz
Jani vydrž a nedej se!Neměla bys teda ani ráno dávat Kačenku do postele k vám a teda dlouho ti nespinká dneska :fearful:
23. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojky,

Zuzí vítej zpět a posílám pofoukáníčko na modřinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tééééda Míšo to jsem nevěděla, že jsi už tak stará babka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani to vaše uspávání je děsný. To fakt nevim jak na ní vyzrát.Oni jsou ty dětičky pěkně vyčůraný. Já tohle naštěstí neznám, takže neporadim :unamused:

Ondra má zase bohužel horečku, doslova hoří :frowning2: :frowning2: Tak to asi hned tak pryč nebude a nějaký ten den si to budeme užívat :angry:
23. led 2009 v 19:42  • Odpověz
aspoň už budeš mít po trápení konečně, to už bude dobrý! :dizzy_face: pak budeš běhat jako čamrda
já jí tam dám ale když je vzhůru většinou se jen dotahuju a ona si hraje, víš? a dneska nám to trvalo cca25 minut, ale vždycky se uklidní, když přijdu poplácám jí něco řeknu a pak většinou usne, ale v noci je kolikrát třeba hodinu vznůru a pobrekává, ale je to už lepší, v noci tolik nebrečí..
23. led 2009 v 19:45  • Odpověz
Baru dííky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

to mě mrzí Jani :frowning2:
23. led 2009 v 19:56  • Odpověz
holky tak ďáblík náš je asi přespanej z té minulé noci - pr ještě nespí, cestuje v postýlce a dělá tam binec :angry:
23. led 2009 v 19:57  • Odpověz
tak když nekřičí tak to nevadí ,ne?
23. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
Olí a jak spinkal přes den?
23. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mě Ondra sice spinká, ale každou chvíli pláče :frowning2:
23. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
zuzi spí, tak to je dobrý :dizzy_face: ale jsem zvědavá, kdy a jeslti vůbec si na to zvykne položit jí a aby nekňourala nebo nejëčela a spala, já budu mít taky pohodu a může jí někdo klidně uspat! ve čt máme jít na ples, tak uvidím, jak to bude vypadat, má jí mamina hlídat, ale aby jí nekřičela, a já když jí zvykám na něco novýho tak mi je taky blbý odejít ne? zase to máme 5 min od baráku, tak můžu kdykoliv odejít ale stejně, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jani no mě by to nevadilo, ale on cestuje po celé postýlce, naráží hlavou do šprušlí....
Zuzi půl hodky od půl dvanácté, a od tří do pěti.
23. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
jo a chtěla jsem reagovat kačka přes den nespí v postýlce protože jí to tímhle stylem pořád nejde tak to nechávám na noc, ať spí tak spíš a přes den jezdíme ven tak spí tak jednou denně..

aha, tak tam dejte molitan a nebude ho to bolet
23. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Oloušku vy máte posunuté spaníčko,před posledním spánkem by měl Jájoušek sem četla nespinkat 4 hoďky,aby ti hezky usnul,my naposled spinkáme po obědě takže cca od půl 2 dvou cca DO 3
23. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
ježiš se to odeslalo..někdy do půl 4 a usínáme o půl 8 a funguje to....zkus mu to popošoupnout :fearful:

jinak my ťuk ťuk spinkáme už několik dní celou noc :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Olí :sweat_smile: teď nevim jestli se tomu můžu smát nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani,ale to máš ještě týden,to může být už všechno v poho :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.