• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
celou noc jé :dizzy_face: Kačka se budí tak na 2 někdy usne, někdy je vzhůru a pak tak na 7 někdy trochu dýl, ale v porovnání s tím, co bylo předtím je to teda brnkačka, musím vydržet až do konce a i jindra mě pochválil, že vydržím :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
kéž by snad jo nebo mamině dám instrukce co může co nemůže a dyžtak pomažu domů no :grinning: jsem na Kačce hrozně závislá a začínám si to uvědomovat až teď, stejně je mi z toho divně, že mám jít ven a ona bude s někým jiným, budu myslet na to, jeslti nebrečí, co mamka, jeslti ví co s ní, je to takový divný, ale to bych mohla dřepět na prdeli do doby, než jí bude 15 a půjde na diskotéku taky, já vím :grinning:
23. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
přesně Jani a tvý obavy jsou normální :slight_smile:

tak já jdu hamat,tatínek mi donesl do postýlky rajčátka okurky sýrečky salámky a rohličky :dizzy_face: tak papa
23. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
jé ty se máš a naše vopice se vzbudila haha tak to poprvé od té doby co tohle zkouším sakra! :unamused:
23. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak spinká jen jsem jí dala napít, vopice to už spíte? já jsem si dala skleničku vínka, jím gumový medvídky- dobrá kombinace a čtu si Sex ve městě, začala jsem konečně zase číst, co Kačka spí :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zuzi klíďo se směj :grinning: , ale už spí hurá
23. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Já nespím, čumím na ordinaci na netu. když jsme včera dřela v tělocvičně
Tak koukám, že Kačka se lepší!!!!To je skvělý!!!Jinak my teda spíme stejně, jako Petík max.do půl 3 a v půl 8 je mrtvej :slight_smile:

Baru, hele Ti říkám, že to bude ta 6.nemoc!!!!My přes den celkem dobrý, jen byl gumovej, večer zvýšená tepl. a v noci hořel!!!!Tvalo to teda 5 dní, to se osypal a ještě teplota byla, další den a noc už bez teploty!!!!

Zuzi, no pak si nestěžuj na váhu, když se tak cpeš v půl 9 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Míšo je to možný,ale před chvílí jsme mu se sousedkou zkoumaly zoubky a klube se mu ta horní dvojka, je už krásně vidět. Ale místo jedniček má obrovské nateklé rudé boule, takže to si myslím, že bude hlavní příčina :frowning2: :frowning2: Chudinka moje, pořád se budí a pláče.Teď to vypadá, že snad zabral na delší dobu a bude spinkat. Tak jdu taky, abych něco naspala :wink:
23. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
No Baru nám při tom taky lezly dvojky nahoře!!!Dr.říkala, že ta šestka je většinou, když je tělo oslabené...no uvidíte!!!!!Dobrou
23. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
no tak my máme zoubky 2 a pořád nikde nic..ale u každýho je to jiný, Baru snad to bude zoubkama,a ch jo to jsou starosti, viďte?
23. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
bré ránko,

holky Jájouš vymyslel posunování prostorem, které snad nejde ani nijak nazvat. Zvedne se na čtyři, zhoupne se a oběma rukama zároveň se posune, jsou to takový přískoky :confused: :confused: :confused: :confused:
24. led 2009 v 09:24  • Odpověz
jé to je hezký :dizzy_face:

tak kačka se probudila dneska 2x a po 3 už vstávala,ale zatím to jde..akorát přes den jí to nejde takhle spát, chci na ní radši pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zuzíku zdálo se mi o tobě, že jsme s mišulí k vám přijely a pomáhaly ti s malým
24. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky,

tak tahle noc byla naprosto děsná, spala jsem tak dvě hodiny v kuse :frowning2: .Ondra se budil po půl hodinách a plakal.Uklidnil se jenom v náruči, usnul, dala jsem ho postýlky a znova plakal. Zkoušela jsem si ho vzít do postele, ale nepomáhalo to. A víte jak spinkal naprosto spokojeně? Já jsem si lehla do postele, podložila si víc hlavu a jeho si položila bříškem na sebe.Tak spinkal krásně, ale jakmile jsem ho položila zase do postýlky, plakal. :unamused: Měl zase přes 40 teploty, takže hořel. Jsem naprosto kaput a nevyspalá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No a ráno mu koukáme se sousedkou zase do pusinky a za noc mu vylezli obě jedničky!!! Takže jemu se chudinkovi klubou 3 zoubky. :angry: :angry: To se fakt nedivim, že tak strašně trpí chudinka moje :frowning2: :frowning2:
24. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jejda Baru to máte trápeníčko, tak snad se brzo vyklubou potvory. Moc na Ondráška myslíme.
24. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
jé tak ať už to je dobrý! snad už to bude když mu vyrostly zoubky, ne? chudinka malej a tebe taky lituju, moc dobře vím, co to je být nevyspalá :angry:
24. led 2009 v 15:30  • Odpověz
holky jsem kus idiota jsem si rozrizla kus prstu a nehtu mixerem, boli to jako krava, jesteze je vikend, a maleho muze nosit a prebalet manza, ja bych toho divocha jednou rukou nezvladla.
24. led 2009 v 15:55  • Odpověz
ježíš mande co děláš holka? a byla jsi s tím někde? hlavně si to pořádně vydezinfikuj, achich ouvej :frowning2:
24. led 2009 v 16:17  • Odpověz
nebyla, myslím, že to snad nebude potřeba. manža mě ošetřuje :sweat_smile:
24. led 2009 v 16:40  • Odpověz
aha, tak to máš dobrýho ošetřovatele, tak to snad bude dobrý :wink:
24. led 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahojky
Baru, teda Ondar zkouší chuděrka a Ty taky :frowning2: tak snad zase dají zubiska na chvíli pokoj!!!!!

Olííí, Ty šikulo :astonished: auauaua, taková zranění nesnáším, když se říznu nožem, tak mám úplně panickej záchvat a nemůžu se na to koukat :grinning: :grinning: Snad to budeš mít v PO dobrý, když už bude manža v práci!!!!

Jsem tu měla kámoše, přijeli mi popřát a kouknout na Daňáka, bylo to super!!!!!Malej byl naprosto v pohodě a víte od koho se nehnul?? :grinning: Od mého kámoše - gaye :grinning: nemohl ani na WC, D hned začal bulet :grinning:
24. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Miško mi povídej, teď mi to převazoval a se mi navalovalo....
24. led 2009 v 19:57  • Odpověz
hlásím se online z postýlky:slight_smile:

Oloušku chudáčku au au:frowning2:

Barunko to mě moc mrzí,ježiš ať to co nejdřív poleví:frowning2:

Mišul tak už máte ženicha jo??? :sweat_smile:

hele a Evička včera úplně zmizela a už se neozvala a dneska taky nebyla :frowning2:

holky připíchněte se mi někdo na chvíli na icq potřebuju něco probrat ohledně malýho,Mišul :fearful: na nikoho jinýho icq nemám a taky nemám moc času,za chvili zas Péťa obsadí comp a já si dám filmeček :slight_smile:
24. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Evičce myslím blbne ten net?
24. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Zuzo du na to
24. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
já mám taky isq- bibinka- 350 777 159, mišul mám nový číslo, tak to tvoje už nemám, můžeš se mi pak nahlásit? :grinning:

a gaye, jo, já snad žádnýho neznám no určitě ne a má ženicha?
24. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahooooj:slight_smile:
včera mi někdo doma zasedl net:frowning2: prej jsem se mohla s váma vykecávat celej den :angry: drzoun jeden:grinning: jediná jeho omluva je, že dělal údržbu na kompu :wink: , ale krkoun nechtěl půjčit noťas:grinning: no dneska šel pařit, tak jsem ho pustila pod podmínkou půjčení NB:grinning:
zítra hlásím, že nebudu:slight_smile: jedem na prochajdu do Ikea:grinning:

Baru, snad už dnešní noc bude lepší:slight_smile:já to tedA tipuju na 6.nemoc :wink:
Mišul, si dá příště Venda bacha na Daníka:grinning:
Olouši, mně se taky navaluje, když se říznu :grinning: jsem schopná omdlít při pohledu na vlastní ránu :zipper_mouth: :grinning:
lásko na ICq, bych šla ráda, ale na NB nemám :frowning2:
24. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojkyyy,

tak chvilku tu nejsem a hned jsou tu úrazy. Olii co ručička je to už ok?? :wink:

Holky dnešní noc už ok, spal v klidu a teplotu už neměl. Tak snad to bude ok. A objevila jsem, že se mu ty zuby klubou 4!! Takže to snad bylo těma zoubkama. Každopádně nějak kašle, tak raději zítra půjdu k doktorce, abych něco nezanedbala :slight_smile:

Dneska se jdu odreagovat s kámoškou do kina. Má volňásky, tak vyrazíme a pak někde posedíme. Taťka bude hlídat, tak snad bude Ondra už ok. Jinak samo nepůjdu. Od rána už máme malý druhý úraz, nejdřív spadnul drštičkou na zem ze sedu a pak se klepnul o ten můj stroj :frowning2: :frowning2: A to je teprve ráno :dizzy_face:
25. led 2009 v 10:04  • Odpověz
tak to snad bylo zoubkama Baru vidší, kašlík se třeba taky zlepšíp :wink:
25. led 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,
Baru super, že Ondráškovi už je lépe.
Prst celkem dobrý, nevypadá to hůř než včera, tak snad dr. nebude potřeba
25. led 2009 v 11:11  • Odpověz
25. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.