• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co to je??????To sem ještě neviděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Zuzí nevvím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
je to rozkošný teda :sweat_smile:
25. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
no doufám,že se z toho to lezení vyklube, tohle vypadá děsně :confused:
25. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
no trochu to nahání strach :sweat_smile: :sweat_smile: ale základy lezení tam jsou,se rozleze nebuj :grinning:
25. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
holky teď mi psala kamarádka,že je s malou Kačenkou naší,stejně starou v nemocnici pro podezření na zápal plic a že její kamarádce umřela šesti měsíční holčička,že usla a už se neprobudila,to je strašný
25. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
ty woe Zuzo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj
No co to tu čtu, to je hrůza s tou holčičkou :cry: bych si to hodila, chudák holka!!!!!!!

Olíí, to je válečnej hrdina, postřelenej v boji :grinning: :grinning: je to super, to víš, že se rozleze, on ho brzdí ten hustej koberec, kdybyste měli plovoučku, to by byl jak hádě hned na druhém konci pokoje :wink: :grinning:

Jinak vám jdu hodit pár receptů pro mrňata :wink:
Svíčková:
na kousky nakrájené hovězí, uvařit do měkka, pak v té vodě po mase uvařit trochu mrkve, petržele, celeru, pak rozmixovat a zahustit pár lžičkama zakys.smetany.D.to moc s knedlíkem nee, ale s těstovinama jooo :dizzy_face:

Domácí termix:
Udělat puding a pak do něj rozmixovat červenej, vaničkovej tvaroh.To je bomba, dělala jsem dnes :wink: Ale bacha, udělala jsem puding z půl množství a do něj dala asi 3 vrchovaté lžičky tvarohu, hustota ok, pak jsem ještě 2 lžičky přidala a dost to zřídlo!!!!!

Banánové placky - pro vás nebo pro starší dětičky, já D.dávala 2...
100ml mlíka v něm rozmix.4 banány, 2 vejce(nebo jen žloutky) a přidat cca 120g polohr.mouky, kde je rozmíchaná jedna lžička prášku do pečiva.Lez půl množství mouky nahradit vločkama, taky super mňamka, D.jsem olej pak vysála papír.ubrouskama, ale stejnak byly celkem mastné, tak opatrně :wink:
25. led 2009 v 15:54  • Odpověz
tak já ho dám na lino :grinning:
25. led 2009 v 16:12  • Odpověz
A ještě k tomu ženichovi - Zuzo :grinning: kámošovi je 27, takže až by D.bylo 20, tak jemu 57, to bys mu přála hezkýho ženicha, starýho dědka :grinning: :grinning:

Jani, já taky moc jiných neznám, jen jeho přítele, kterej je na oboje, takže na tom to nikdo nepozná, tenhle můj kámoš, má trochu zženštilý gesta, ale jinak nic, hlas normálka a tak, můžete juknout na foto, ten v pravo, modré tričko http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=182966&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. led 2009 v 16:13  • Odpověz
ty vogo to je hezkej kluk :slight_smile:
zuzo- to je mi líto, chudáci rodiče, nevím proč se tohle musí dít, to je příšerný! :frowning2:
Míšo díky za receptíky
25. led 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj kočenky.Tak po dlouhé době nakukuju a zdravím.Holky tak máme tři štěnátka a všechno fenky takže kdyby jste chtěli štěnátko tak mi dejte vedět :wink: je to rasa bišonka :wink: a nebo kdyby jste věděli o někom kdo by chtěl. :slight_smile:
25. led 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojky,

Mišíí, ¨ten kámoš je jasnej :zipper_mouth: :grinning: dík za receptíky, pochlapim se a někdy uvařim:grinning:
Zuzííí :cry: :cry: :cry:
Olííí, neboj, jen nejspíš nemá úplně posílený bříško, za pár dní už poleze jako drak:slight_smile: hlavní je, že ví jak na to:slight_smile:
Beny, nééé dík :grinning: pejska neci:grinning:
26. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ránko,

Eví mě spíš připadá, že tou levou rukou neví co má dělat :frowning2: , snad to není ještě následek té predilekce do prava.Musím se zeptat na rehabce, chjo, a to v pátek jdeme na kontrolu k primáři a doufala jsem, že už nám řeknou, že je to ok.

Zuzi, heč, už mám rotační disk :wink:
26. led 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Olííí, to sice neví, ale fakt si myslím, že je to otázka pár dní:slight_smile: zkus trakař(chyť ho za nožičky a ať udělá na napnutejch ručičkách pár "krůčků) a uvidíš:slight_smile:
26. led 2009 v 09:53  • Odpověz
čau lááááááááskýýýýýýýý :grinning: :grinning: :dizzy_face:

láskoooooo konečně jsi tu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olííííí jůůů a kdy začneš?Musíš mi sdělovat výsledky!!! :grinning:

holky já jdu dneska ven mezi lidíííííííí juchůůůůů :sweat_smile: po týdnu,sice jen autem na desetiměsíční prohlídku v 1,ale i to se počítá :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Evi odpo máš v mailu
26. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Zuzí ještě nevím, si říkám,že jsem raněná, že musím odpočívat :grinning:
26. led 2009 v 10:00  • Odpověz
tak tak :grinning: :grinning: :grinning: začni až se mnou :slight_smile:
26. led 2009 v 10:03  • Odpověz
tak já si tu konečně odchytnu dvojčátko a ono hned zmizí :cry:

a všichni jste pápá :cry: :cry: :cry:
tak si jdu číst teda
26. led 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
jsem uklízela hračky, aby je okamžitě Venda roztahal:grinning: jsem pod nima musela vyluxovat:grinning:
jsem zas na chvilku tu
26. led 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
jo a máš taky odpověď.-)
26. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Zuzí já uspávala venku ďáblíka a teďka žehlím :angry:
26. led 2009 v 10:59  • Odpověz
a já se nudím,kluci šli ven,si du šťourat holuby v nose nebo nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2009 v 11:12  • Odpověz
26. led 2009 v 11:12  • Odpověz
tak to já kdybych neměla co dělat, tak bych šla spát :slight_smile:
26. led 2009 v 11:13  • Odpověz
to mě nebaví :sweat_smile: asi trošku poklidim :slight_smile:
26. led 2009 v 11:14  • Odpověz
jsi už přespaná??? :confused: :confused: :confused: taky cu
26. led 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
já bych šla taky spát:grinning:
26. led 2009 v 11:19  • Odpověz
přespaná???No to se zrovna říct nedá :sweat_smile: chodíme spát kolem 11,ale vstáváme o půl 8 v 8,takže je to pohoda,vyspinkalá jsem co Péťulka spí celou noc až do těch 8 :dizzy_face:

akorát se mi motá už půl hodiny hlava,ale jak!Takhle se mi nikdy nemotala,sem si dala hned kafe,doufám,že tam mám zánět a horečku :sweat_smile: :fearful:
26. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.