• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jděte spát všichni no :grinning:
26. led 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
a budeš hlídat Vencu?:grinning:
26. led 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
jdu mu ohřát oběd
26. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky sluníčka
teda holky, co se u nás včera dělo :confounded: malej utahanej, usnul krásně v 19hod, za hodinu se probral a jako, že je už ráno :angry: takže jsme ho nechali v posteli a domlouvali mu ať spí, pak jsme si ho vzala k nám do postele a ležela s ním a hladila ho, byl hodnej, hajal, hladil méďu a koukal pořád do jednoho místa, 45 min.to trvalo a stále nespal, tak jsme se nakrkla a dala ho do postele a vzala medvěda, bulel, po 10 min.jsem mu medvěda dala a za chvíůi zase stál :angry: no hrůza, takže jsme se šli s P.vykoupat a spát, jak se zhaslo, vypla TV i malej do 5.min.spal :confused: no tak mi řekkněte, co to jako je, tohle nikdy neudělal, vždy spí jak špalek!!!!?????

Dočtu později
26. led 2009 v 11:26  • Odpověz
holky já přemýšlím, že zkusím nechat Jáju v noci vybrečet - pr si myslím,že fakt nemůže mít hlad...manža bude na cvičení příští týden, tak to zkusím.
26. led 2009 v 11:26  • Odpověz
no já určitě :grinning: já bych ho nechala vlízt kamkoliv,když ho nemůžu zvedat :grinning:

jo Péťa se dneska ptal,když jsme dávali malýmu chleba s lučinou a já mu říkala,že Vašíček k snídani sní celej chlebíček a dopije se 150kou mlíčka a Péťa prej,to musí bejt pěknej buřtík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem říkala no miláčku to zrovna né,dyť je proti Péťulkoj přeci droboulinkej a Péťa to bude jako jíst víc jak já jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Mišínko, chtěl být s váma no :sweat_smile:
Oloušku, no uvidíš...
Zuzíííí, buřtík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to Venda je:grinning: jsem zvědavá, kolik bude mít :grinning: příští týden jdem na roční :grinning:
při tom zvedání se nenadřeš:grinning: on už nepotřebuje zvedat, spíš potřebuje, hlídat, aby nelezl do vejšky :grinning:
26. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mišuláčku tak asi chce,aby jste s ním chodily taky spát,žádná telka apodobně :sweat_smile:

Evísku sem taky zvědavá kolik dneska ten náš buřtík bude mít :dizzy_face:
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak pak písni, ať můžu závidět:grinning:
26. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky to má teda smůlu :grinning: Uvidím dnes, budeme sami..

Holky jdu si s ním lehnout, odpo tu mám kámošku, tak snad nakouknu večer, zda bude spát

Zuzo, nestíhám odpovědět na IP :wink:
26. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Mišííí, myslím, že dnes to bude ok:slight_smile: copak Ty taky usneš pokaždý hned?:slight_smile: jsem četla, že oni v tomhle věku, začínají brát spánek, tak, že je ruší od her :wink: u nás to přesně tak je:slight_smile:
26. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
čaauu :unamused:

tak my máme 9.25 kg a 76 cm,máme jen o půl kg víc než před dvouma měsícema,říkala,že by chtěla,aby na roce měl aspoň 10,ale že myslí,že nebude mít,pak jsme jí vycchrlila všechno co dělá,jak stojí od osmi a půl měsíce,že chodí podél celý postele ale,že nesedíme,že ho to nebaví a ani po nás nic nechtěla,jen,když jí dělal pápá tak se ptala jak je velikej jestli dělá,tak sem říkala,že neděláme a jdeme ještě jednou na UTz ledvinek,tak snad už to bude ok.A pak jsem říkala,že už hezky baští kousky,ale,že se nedá vůbec přebalit a oblíknout a ona že to teď každý dítě v tomhle věku a že až začne chodit,že to teprve budeme,tak sem říkala,že to už je teď,že všude vleze a o všechno stojí,tak říkala,že pak to bude ještě horší a pak se tak divně rozloučila jako neosobně řekla naschledanou,tak si připadám divně,jestli sem si jako moc nestěžovala,že pak byla taková nebo nevim :unamused:
26. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj Zuzi,

pěkné míry. Tyjo my vás snad za chvíli doženem, Jájoušvi zeleninka až moc svědčí... Zuzi to se Ti třeba jen zdálo. A určitě sis nestěžovala, od toho tam je, aby Tě vyslechla a poradila.
26. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
nezdálo :unamused:
tak nebudu skákat do stropu radostí,že hurááá nejde přebalit hurá se vzteká atd že jo,si postěžuju taky to je přeci normální né?
26. led 2009 v 15:01  • Odpověz
po mě nemůže chtít abych chválila když je malej divoch :unamused:
26. led 2009 v 15:02  • Odpověz
Zuzí neřeš to, tak jen neměla svůj den. :wink:
26. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Evi, já teda usnu pokaždé do 10.minut :grinning: :grinning:

Zuzo, pěkné míry, taky jsem čekala alespoň 10 :grinning: :grinning: ser na Dr.měla třeba blbý den, nemůžeš pořád řešit, kdo co řekl a jak se podíval, to by ses musela zbláznit!!!A třeba to Dr nebaví, furt odpovídat maminám na to samé :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my razíme ven, pápá
26. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Péťa,že prej bude mít aspoň 11 :sweat_smile:
26. led 2009 v 15:15  • Odpověz
sem taky přejetá tím,že dneska volal kámoš Péťoj z práce,jestli nechce přijít ve středu k nim,že Verča nebude doma,že pozval i kluky a že by šli na pivo,tak jako já chci,aby šel,dyť nikam nechodí,tak jako ať jde,ale poslední den co je doma a já než abych si teda naposled odpočala,tak budu celý odpo a večer s malým,starat se o něj úplně sama po takový době a všude ho nosit a brát a prostě si chci ten poslední den ještě užít a né už skákat kolem malýho,když se o něj stará Pé´ta :unamused:
26. led 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Mišííí, no já teďka taky:grinning:, dřív ale ne:slight_smile:

Zuzííí, hmm mám nejradši, když slyším kolik má mít V. kg :sweat_smile: no já budu ráda, když váha ukáže přes 7,5 :zipper_mouth: 8 by byla bomba:grinning: takže naše dr. by teda opravdu mohla říct, kolik by chtěla, aby měl Véna v roce:grinning: (ale naše dr. už asi prudit nebude, zas jí povyprávïm, co vše jí:grinning:) nechápu, že tě nebaví lovit dítě po bytě:grinning:, abys mu vyměnila plínu:grinning: no asi nejsi moje dvojče:slight_smile:, pže mně to mooooc baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak já přebalování v leže na zádech vzdala :sweat_smile: fakt nehodlám xkrát denně provozovat řeckořímskej zápäs:slight_smile: prostě přebaluju ve stoje a je to:slight_smile:
ale jinak d. asi měla špatnej den,je taky jen člověk:wink:
mně by se ho taky nechtělo pustit :wink:
26. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Evísku tys tu nebyla,když jsem se předevčírem akutně potřebovala poradit ohledně malýho,pač kdyby jsi tu byla,tak by ses tomu nesmála :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: protože u nás to není vůbec sranda,docela je to drsný pro všechny :sunglasses:
ale s Miškou jsme to probrali a dobrý,zkopčim ti to
26. led 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
tak já čekám:grinning:
26. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Evíšku nechtělo?A jak by to dopadlo?On mi sám nabízí,že nepujde,ale mě to je blbý,já chci,aby šel,dyť nikam nechodí a tak nechci vypadat jako bych mu to zakazovala,ale zrovna ten poslední den fakt nechci :pensive:
jenže to zkončí určitě tak,že ho stejně vykopu :pensive:
26. led 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
no nechtělo, ale pustila bych:grinning:
26. led 2009 v 17:40  • Odpověz
Jsem tu, kamarád odešel, bylo to fajn, vyhráli si prcci :slight_smile:
Zuzi, chápu tě s tím petrem, ale zase jak říkáš, nikam nechodí, tak bych ho vyhnala!!!a tak se hezky o vás staral, ať si odfoukne..aTy jak, bolí to pořád tolik????

Jsi zkopčila Evče ten náš rozhovor?? :grinning: Ta bude koukat, na mé výchovné metody :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Miško, mně to nepřekvapilo:grinning: já to vyřešila jinak(netvrdím, že správně)
26. led 2009 v 17:45  • Odpověz
A jak????????????????
26. led 2009 v 17:59  • Odpověz
Mišuláčku no já chtěla zkopčit jen ten začátek a tak sem dycky smazala zbytek,ale ono se to dycky zkopčilo stejně celý,tak sem to odeslala teda celý no:grinning:

holky já vím,ale zrovna poslední den volna:frowning2: bych si ho chtěla užít,že jo:frowning2: ale je jasný,že ho vyženu

jinak mi to poslední dva dny bolí docela,ale tam v tom ohybu né ta rána,se bojim,že tam něco zůstalo :pensive:
26. led 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
přebaluju ve stoje:grinning: a je klid:slight_smile: tj, já jsem ustoupila od ležení a on je v klidu:slight_smile: u nás to fakt vypadalo jako řeckořímský zápas:slight_smile:zpocený jsme z toho byli oba:slight_smile:
on, ale od malička nerad leží na zádech :wink:
26. led 2009 v 18:01  • Odpověz
Olísku- tak hodně štěstí v uspávání, u nsá je to střídavě oblačno, ze začátku spala kačka fakt hezky, teď v so spala blbě, já jsem se vrtěla, nemohla jsem usnout, tak jsem jí asi budila a teď má rýmku, tak včera taky nic moc..a přes den pořás spíme jen v kočárku

byly jsme dneska na tý hudebce a docela dobrý asi budeme chodit
26. led 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.