• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško..bojím jak čert kříže :sweat_smile: se tam poseru,se Podolí otřese v základech :grinning:

V kolik šla ta Zuza na sál?nevíte????

Evi no to si taky říkám,že mi nic jiného nezbyde,než fakt porodit :sweat_smile: :grinning:

Holky tak se mi Tom vrátil od lékaře,už 14 dní ho strašně bolí močová trubice,jako kdyby tam měl šutry..bývalí doktor mu tvrdil,že je to močák.zánět,tak mu dával prášky na to no a tak teď šel k jinému a jako má streptokoka :sweat_smile: holky my máme furt něco :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
Veru no to bude asi to, jak máš furt ty záněty, to má možná Tom už dlouho!!!tak snad bude teď už vše OK, až mu to zaléčej!!!

Psala mi miláček Zuza, vše je OK, trochu bolelo bříško, jinak nic, vše je v pořádku, cítí se jak psych.tak fyz.skvěle, všem děkuje a posílá pusinky :dizzy_face:

A my po O jedeme za babí, ta budu až večer, pápá
8. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
super že to má Zuza za sebou :wink: to jsem ráda..hlavně že to máza sebou!
bolelo bříško,jéé mě ne a já jí tu trvdila,jak nic neucítí,mě zabije :pensive:
8. říj 2008 v 10:55  • Odpověz
Jej, Zuza byla dnes na té operaci.. Tak supr, že to dobře dopadlo. Je to šikulka.
Zuzí Jájoušek posílá uzdravovací pusinku :wink:

Holky Jájouš dneska pásl koníky a poprvé šáhl na hračku a přitáhl si jí, držel si jí v ručičce a dál si hrál. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
Olíí, je to šikulínek :dizzy_face:
8. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
kde stéééé????
8. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
tak já si teda budu povídat sama no :sweat_smile:
8. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
ahoj Evi:grinning:jak se máš:grinning:
8. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
ále docela dobře :grinning:
8. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
čau Eví..jak se máš? :grinning:
co dělá Véna :grinning: :grinning:
Kubík dneska je pěkně línej,kopl dvakrát a to ještě mám pocit,že jsem si to vsugerovala :unamused: celej tatínek :pensive:
8. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
Ahojky srdíčka moje :slight_smile:
Mooooc Vám děkuju za to jak jste na mě mysleli!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste moje nejkrásnější nejlepší a nejhodnější maminky a přítelkyně dálkový který mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Verunko nezabiju neboj :dizzy_face: mě nic nebolelo jen to bříško maličko hned potom,ale sestřička říkala,že to je v pořádku a že si mám vzít hned prášek a od té doby nic :dizzy_face: jak sem psala cítím se skvěle,fyzicky i psychicky :dizzy_face:
Jen trochu blbnu od včerejška,asi z té narkozy nebo nevim,například jsem včera šla do koupelny a vylítla jsem z ní,že sem malýho nechala volně na posteli kousek od kraje a odešla a že mohl spanout,tak sem přilítla do obýváku a on byl v lehátku :pensive: :sweat_smile:
teďka ráno sem zas měla budík na půl 8,že jsme měli mezi 8-9 být na tom plicním a vylezla jsem z pelíšku v 8 a kluci už oblečený,tak říkám týjo to je hodin,to nestihnete,dyť má malej za chvíli jíst,chtěli jsme jet na 8,aby jsme byli do třičtvrtě doma,kvůli tomu papání a Péťa na mě,dyť tys nás hnala z postele,že to nestihneme,tak sem na něj koukala,já to vůbec nevim,vůbec nevim,že sem je budila a něco říkala :fearful: no jestli jo,tak sem hned usla místoto toho,abych vstala :grinning: no,tak jeli kluci beze mě,poprvé jel k dr jen taťka s malým,tak sem zvědavá :slight_smile:
Jinak doma je klid,včera po cestě domů,jsme si vše vyříkali,omluvili se jeden druhému a udělali tlustou čáru,pač jsem říkala před tou operací,já se neprobudím,já se přece nemůžu probudit do toho zla co se děje u nás doma a Péťa mě držel za ruku a já ještě brečela minutu před tím než si mě odvedli :pensive: no probudila jsem se jak znovuzrozená,jediný štěstí,jinak bych teď asi byla na cestě s kuframa :zipper_mouth: :grinning:
9. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Zuzi, to je dobře, že už to máš za sebou, asi jseš oblbá ještě tou narkozou, teď už to bude dobrý a taťka to taky zvládne u dr, neboj!! :wink:
My teď máme rýmičku a trochu kašel, tak je mi jí líto chudinky, špatně v noci spinkala, pořád se budiíla, snad z toho nic nebude :confounded:
9. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahojík

Zuzi to jsem ráda,že se cítíš v pohodě a jsem ráda,že tě nic nebolelo :wink: Hlavně že to máš za sebou!

Já taky byla chvíli oblblá,ale díky tomu,že jsem tam byla přes noc,jsem se z toho v klidu vyspala,ty jsi jela hned domu a měla jsi tak Petulku :dizzy_face:
9. říj 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahojík,

Zuzi to je dobře, že se cítíš v poho. A že i doma je to ok, mi asi nějak ušlo, že se něco dělo... ale důležité je, že teďka už je to v pořádku :wink: Kluci to u dr. určo zvládnou.
Holky koupou manžové mičma? Já už toho mého 14 dní přemlouvám,ž e by se to mohl taky naučit...
Jo a Zuzi, tyhle stavy já měla po porodu, teda prvních pár dní, co jsem byla z porodnice doma :grinning:
9. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
děkuju moc holky moje :dizzy_face:
Verunko já,ale včera celý den spala :sweat_smile: Péťa se od včera stará o malýho :slight_smile:
Oloušku Péťa včera poprvé koupal sám a v pohodě to kluci zvládli :dizzy_face:
Tak my jsme byli holky na třetím očkování a opět v pohodě bez pláče se smíchem :dizzy_face: vážíme 8.3 kg a měříme 68 cm:slight_smile: a představte si co jsme neobjeviliy!!!!!!!!!!:sweat_smile: Péťulka má dva zoubky:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: no já úplně v euforii,že jsme je našli:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: teda doktorka je našla:sweat_smile: sem říkala to není možný:grinning: ona mu sjížděla dásničky a říkala,jeee je tam,že jo?A já noo, ze předu už jsou v dásničkách,že jo?A ona néé,venku je,šáhněte,koukněte:sweat_smile: a já ježiš ajoooooooo:sweat_smile: on má zub!!!!!!!:sweat_smile: a venkuuuuu:sweat_smile: a hned vedle kouká maličkej druhej:sweat_smile: a já říkám to snad není možný!!!:dizzy_face: já šťastná jak blecha a povídám,že mu je každej den sleduju,pač vím,že rostou,že mu to sjíždím a předevčírem i lžičkou a nic na mě nekoukalo a jenom včera jsem se nekoukala a jsou tam a rovnou dva!!!:grinning: sem říkala to snad není možný,že se jednou nekouknu a je to:dizzy_face: pak se ptala jestli plakal atak nebo v noci jestli spinká,tak říkám,že celou noc,jenom dva dny byl opravdu takovej trošičku mrzutej,ale neplakal a že mi teda bylo jasný,že rostou,ale že i tak byl sluníčko a ona Nám říká,že opravdu máme zazračné dítě,že ani nevíme co máme,že stačí těch miminek co jí projdou pod rukama nebo když ty zoubky rostou jak ty miminka trpěj a že i tak je velkej smíšek,že fakt nevíme co máme:grinning: tak říkám....ale víme právě:grinning: :dizzy_face: no je to šikulka velikej můj :dizzy_face:
akorát Nás poslala na UTZ ledvinek,že tam máme pořád ten nález a ten výrůstek mezi prstíčkama za krátkou dobu se strašně zvětšil,že jsme jí to říkali,pač jsme z toho sami vyděšený,tak nás hned poslala na orto,že máme jít hned v pondělí,že to takhle vyrostlo a to jsme tam přitom 14 dní zpátky byli,ale to měl ještě v pohodě,tak snad tohle dobře dopadne :unamused:
9. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:
Zuzííí,jééé ona tě doktorka připravila o nález, jo :sweat_smile: no gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olííí, já Vendu osprchuju a Tom si ho vezme a usuší, namaže, öblíkne a tak:slight_smile:

venca chrochtá:frowning2: už dva dny má plnější nosánek(hlavně v noci a ráno) odsát nic nejde, čekám, kdy se rýma teda vyklube:frowning2: To zas bude príma víkend:frowning2:
10. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
miláškuuu jooo připravila :fearful: :fearful: :cry: ale prej,že to našla maminka :grinning: :dizzy_face:
chudášek Venoušek :fearful: ať je brzy v pořádku :fearful:
Péťa si vzal dneska ještě volno,nejde na noční,abych ještě nezvedala malýho :dizzy_face: juch :dizzy_face:
jinak berušky poradíte co k dopoledním a odpoledním svačince mrňouskovi?Co a kolik a jaká příprava?Děkuju :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
lásko, my dáváme ovoce:grinning: většinou sní 2 banány nebo ovoce v množství kolem těch 150-200g nebo velkou přesnídávku(to když jsme na plavču)+ ¨dětská sůša(u toho je veledůležitej:grinning:) ovoce povětšinou povařím(hlavně jablka, pže se bojim alergie) a lehce pomixuju
10. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
kukk, ajoooj

Eví a od kdy ho sprchuješ?, taky jsem přemýšlela, že už ho šoupnu do sprcháče... vanička už je skoro malá...

holky kuk:
http://cz.youtube.com/user/kolca1981

máme doma zologickou, řve jak tygr - ale to se prosím takhle raduje :grinning:
10. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
jůůůůůůů super miláčkuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
Olíí, mně to nejde pustit:frowning2:
sprchuju od konce května( po tý operaci jsme měli sprchovat jizvu kvůli stehům a nějak se nám to zalíbilo:grinning:)vaničku napouštíme občas, teda teď skoro ne, když 2x týdně chodíme plavčit:grinning:
10. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
ach jo, to je škoda :frowning2:
10. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
už se mi to podařilo:grinning: pěkně řve:grinning:
no máš slyšet Vaška, když chce upoutat Micčinu pozornost:grinning:

Zuzíí, nemáš zač:grinning:
10. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
:grinning: se to nedávno naučil a je děsně šťastnej, že to umí takhle nahlas, já teda už méně :grinning: , no ale brzo se naučí něco jiného doufám
10. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
něco ještě hlasitějšího :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
10. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
http://www.bino-drevenehracky.cz/drevo-a-textil/2996-2
tohle dostal od babi k svátku :dizzy_face: moooooc se mu to líbí :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Olí- to je hezký jak vejskká, já to teď pouštěla Kačence a ona se na to smála :grinning:
jinak my máme taky rýmičku, dýchá nosem, sice hůř,ale jde to, tak snad to bude dobrý :sweat_smile:
zato v noci pořád nespíme, teď nemůže asi i kvůli nosánku, ale nechce spát i tak, pořád se budí, dneska jsem zase četla nechat vykřičet, postupně to zkoušet, ale ona začne křičet pak fakt hrozně, že to nejde, tak doufám, že se to zlepší, je to děs běs :unamused:
10. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
jůůůůů Oloušku Jájoušek krásně křičíííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ten je slaďoučkej bobánek :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
Eví to je nádherný. No ale ta cena taky :cry:
10. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.