• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo, mě to nevadí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hm, to je blbé, že to bolí a vykoupete ještě spolu????A kdy jdeš zase na kontrolu????
26. led 2009 v 18:02  • Odpověz
to je blbý že to bolí, tak kdyby ti Zuzko neblyo dobře, tak Péťa určitě bude doma, ne? uvidíš třeba to už bude lepší
26. led 2009 v 18:03  • Odpověz
zítra mě vyndaj stehy:slight_smile:

jak vykoupeme spolu?Co a koho? :fearful: :confused: :sweat_smile:
Hm, ve stoje, tak to by u nás dopadlo ještě hůř než v leže..ale on je v leže celkem ok..já jsem ale myslela, jako celou tu debatu, myslím všechno vztekání a tak..ty to řešíš jak????

Jani, ahooj, co jste na hudebce dělali????
No malýho, jestli ještě vykoupete, když bude P,doma nebo sama???
26. led 2009 v 18:04  • Odpověz
zpívaly, houpaly skákaly chodily dokolečka, dělaly letadýlko, hlavně tam byly děti, mě se to líbílo..ale ta st dopo je volná zábava maminkÿ s dětma a to je taky hezký, tam se k. liíbilo snad ještě víc, tak tam budeme určo chodti, tohle si rozmejšlím
26. led 2009 v 18:05  • Odpověz
necchápu:grinning:

holky sem si vzpoměla dneska,že se má dávat šestkrát týdně maso a jednou žloutek,já na to úplně zapomělka a nedali sme ani jednou ještě :zipper_mouth: vadí to?
26. led 2009 v 18:05  • Odpověz
to je fuk, já to vůbec nedodržuju, nebuď tak pyntlich :grinning:
26. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Miško jak jako?Jestli ho koupeme když je Péťa doma? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já to nechápu :cry: :cry: :cry: :sweat_smile:
26. led 2009 v 18:07  • Odpověz
Ježíši já nevím, jak se líp zeptat :angry: Budete malého Peťulu koupat spolu s velkým Petrem, než odejde na pivo nebo budeš malýho večer koupat sama s tou bolavou pipi????

Jé Jani, tak to by se nám taky líbilo :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 v 18:07  • Odpověz
DNES jestli ho budete koupat spolu, jestli Ti pomůže než odejde????????? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
26. led 2009 v 18:08  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a co se zeptat třeba takhle.........a tak v tu středu než pujde Péťa na pivo vykoupete malýho spolu nebo už sama? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bych pochopila :sweat_smile:

já nevěděla jestli se ptáš na to jestli se malej vůbec někdy bude koupat :sweat_smile:
26. led 2009 v 18:09  • Odpověz
zuzka si přešlápne a pochopí :grinning:
26. led 2009 v 18:09  • Odpověz
dnes? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak kdy????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Péťa koupe malýho a ve čtvrtek uvidímme,už budu bez stehů tak to by šlo už né? :slight_smile:
26. led 2009 v 18:10  • Odpověz
AHAAAA, Zuzo ale já nevěděla, že se jedná o středu, ačkoliv mi bylo divný, jaktože jde už zítra do práce, když jsi psala, že jde až ve čtvrtek!!!Já myslela, že se jedná o dnešní večer, tak jsme doma obě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 18:12  • Odpověz
jj, Zuza psala že ve středu, ale já čtu z rychlíku a středu jsem nevnímala :wink:
26. led 2009 v 18:13  • Odpověz
Zuzanka jde zítra na stehy,Péťa ve středu na pivo a ve čtvrtek do práce :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 18:15  • Odpověz
26. led 2009 v 18:26  • Odpověz
26. led 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
no hlavněže se pochopíte:grinning: sic u toho spotřebujete kupu písmen, ale nakonec je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Eví :grinning: ..hele Ty jsi mi neodpověděla na tu otázku ohledně usměrňování při vztekání, zlobení a tak..ale ty asi neusměrňuješ neboť Vašík je dost hodný hošík, že??!!! :dizzy_face:

Holky nevím, jestli se dopo stavím, takže kdyžtak píšu dopředu, že po O jedu k mamce, spíme tam, ve stř mám alergo a vrátíme se ve stř odpo, takže kdyžtak budu až ve stř večer :wink:
26. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
čau laury :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

holky tak mě teda poraďte jak by jste to řešily vy :slight_smile:

Péťulka spinká od té doby co uspáváme tou metodou úplně celou noc už týden a spinká od půl 8 bez pláče a vstáváme mezi půl 8 nebo 8,takže paráda,jenže jak jsem psala,že jsme ten jeden den zkoušeli spát taam to bylo hned ten první den co spal celou noc a jak jsme se k němu přestěhovali,pač spíme pro efekt vedle s otevřenýma dveřma a chůvou,tak jak jsme tam spali tak byl ty 3 hodiny zas vzhůru pač nás viděl a dožadoval se nás,no tak jsme se zas stěhovali do obýváku a zase spí celou noc od tý doby,jenže už tu spíme týden a rádi by jsme taky spali ve svý posteli,že jo :sweat_smile: tak furt přemýšlíme jak to udělat,pač třeba dneska Péťa říkal,že si od půl 7 hrál,ale ani slovo neřekl,pak že prý ještě chvilku asi usnul a když tam Péťa v 8 šel tak si zas malej už hrál,ale úplně bez hlásky,tak moje teorie je taková,že jen co se třeba v noci vzbudí nebo třeba v 6 nebo prostě v noci nebo brzy ráno tak jestli tam budeme spát tak jen co nás uvidí,tak začne ječet pač bude chtít k nám,to je jasný,no a já při představě nočního vstávání nebo brzzkého vstávání,když můžeme takhle hezky spinkat celou noc nevim jak to teda udělat,když to takhle hezky funguje,když nás nevidí.Tak,ale co s ttim,přece tu nebudeme spát 30 let a on sám v ložnici :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:05  • Odpověz
on když se třeba brzy ráno vzbudí tak o tom ani nevíme,pač dokáže sám zas usnout,ale jak nás uvidí tak bude po spaní a bude plakat,tak co s tím teda nevíme :sunglasses:
27. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Zuzo tyjo jediná rada mě napadá, spát v obýváku :slight_smile: , a nebo sádrošem přepažit ložnici. My teda na jaře (možná dřív, jestli J. bude spát tak děsně jak spí, to budeme přepažovat, ale skříněma, my budem mít jen prostor na postel, a Jája bude mít pokojíček.

Jinak holky dnes v noci jsem zjistila, že J. se asi fakt budí hlady, což mi teda není jasný proč (asi zas budu muset zavést ty kaše, ale to ho zas bude bolet břicho), jedl 230 mléka v šest, v deset jsem mu místo koja zkusila dát mlíko a vypil 180, ve tři teda jsem dala kojo a v šest vypil 180, to je skoro 600ml jen za noc, plus to kojo :confused: :confused: :confused: :confused:
27. led 2009 v 09:11  • Odpověz
jinak přes den jí:
RÁNO - kojení
10hod - sváča - ovocná přesnídávka, 4 kukuřičné křupky, 50 ml čaje
12-12.30 - oběd - plná miska maso+zelenina, čaj
15:00 - sváča - jogurt + půlka banánu nebo jablka,nebo baby suša
18:00 - 230 ml mlíka

To jí přes den dost ne?
27. led 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Mišííí, jsem zapomněla, pže mi na záda funěl manžel a chtěl ke kompu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
on není svatoušek:grinning: taky se umí vztekat:wink: když máme čas, tak ho nechám vyvztekat - prostě ho nechám, kousek poodejdu, začnu dělat něco jinýho,...no brzo přileze :grinning: když někam spěcháme (většinou je to na plavčo), tak ho oblíkám přes jeho odpor, nemluvím na něj, no brzo to vzdá:grinning: on těžce nese, když na něj přestanu mluvit a dělat opičky:grinning:
obávám se, že bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , myslím, že to ještě není to pravý období vzdoru:grinning:

Olííí, zkus mu to mlíko kaší jen zahustit- udělat normoš mlíko a dát tam třeba jen jednu lžícï kaše....

No myslím, že u Zuzky přepažování nehrozí:grinning: stejně tak u nás:grinning: prostě není kde a co:slight_smile:
Zuzííí, co přestěhovat postýlku do obýváku?jsem Ti to říkala už tuhle, že ho rušíte:grinning::grinning::grinning:
27. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Eví a Zuzí a jak velkou máte tu ložnici?
27. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Zuzi já bych taky spala zatím vedle, třeba si pak zvykne a bude to dobrý! jinak nevím, jak to děláte, asi jsem blbá, ale Kačka spala hezky tak 3 noci, teď má rýmu, tak nevím, jeslti se budí tím, ale dneska byla pořád vzhůru, já nevyspalá, palice mě bolí, pže mám rýmu taky, asi¨je to tím, no..a možná zase zlobí zoubky, hrozně včera brečela, tka jsem byla ráda, jak spí a zase kulový asi jen 3x se vzbudila na 2, teď se zase budí pořád :confounded: a je to stejný, takže zvýšit intervaly, jak za ní nechodit, či co? :confused:

Olí- třeba ho nebude už bříško bolet, dlouho jste kašičku nedávali, ne? ale papá teda hezky, to je fakt!
27. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani myslím tak týden je jen na mlíku. No zkusím tu lžíci do mlíka, jak radí Eví a uvidíme.
27. led 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.