• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ha ha ha ha ha děkuju za pomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Oloušku přepaženou ložnici máme do půlky,jenže ho nemůžeme dát do té druhé půly,pač to je pod oknema a fouká tam,je tam vlhčeji atak,takže jinak by tam postýlka šla krásně,ale nejde to.......

do obýváku,no já spim na gauči a taťka na zemi,pač potřebuju spousty místa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: né on nechce,že to je malej gauč a když jsme tak spali tak dobrovolně šel dolů pode mě :grinning: ale spinká na měkkym :slight_smile: na dvou ovečkách :grinning: no takže spát v obýváku není moc dobrý,pač se oba na jeden gauč vejdeme,ale nevychrápeme se :slight_smile:

Oli tak mu dávej kaši:slight_smile: my dáváme už 14 dní kaši na noc jogurtovou tu má rád,jinak toho zpapá dost Jájoušek :slight_smile:
27. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Zuzí jsem se snažila no :sweat_smile:
tak to je blbé no s tím gaučem :frowning2:
27. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzí jenže ono ho po kaši bolí břicho, a je to čuník, chutná mu každá :grinning:
27. led 2009 v 09:33  • Odpověz
ním teda jede fakt jenom jahodová a lesní vovoce jogurtová sunarka a dobrý,chutná a bíško nebolí :dizzy_face:

Jani no první den to máš
3 5 7 7 minut druhej den 5 7 10 nebo tak nějak a já dělala první den 3 4 5 5 druhej den 3 5 7 pak 5 7 7 a pak už nebylo potřeba,tak jak uspáváš a jak to celý probíhá jestli není chyba jinde?
27. led 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
lásko, malej Peťula do obýváku:grinning:
Olí, 9m2:grinning: no vzhledem tomu, že po jedný celý stěně jsou okna:slight_smile:, ve druhý stěně dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všemu vévodí postel 2x2m (no taky potřebuju doooost místa ke spaní :grinning: ), tak tam mooooc prostoru na přepažení není :wink:
27. led 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
jo Oloušku, jaký jste zkoušeli ty kašee?
Eví tak to jo, to my máme větší :sweat_smile:
Eví - rýžová (bolelo břicho, už nikdy více), jáhlová, Nestlé pro dobré zažívání, Nestlé pro sladké sny, osmizrná nestlé, hrušková Hami
27. led 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
no to je mi jasný:grinning:
nééé my letos budem řešit větší byt:grinning: a nebo totální rošádu:grinning:(my do obýváku, a Venda do ložnice)
27. led 2009 v 09:44  • Odpověz
27. led 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
jsem se překlepla, maj i dvojku:wink:
27. led 2009 v 09:45  • Odpověz
Eví jsem o tom přemýšlela, ale píšou tam, že je v tom rýžová moučka, se bojím aby ho to neucpalo jak ta rýžová kaše??,
27. led 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
ještě má to samý Nutrilon:slight_smile: tam nic o rejři nemluvěj:slight_smile:
a co zkusit mu dát masozeleninu i večír?
27. led 2009 v 09:48  • Odpověz
no to radil včera Jára, ale já se bála, aby ho po tom taky nebolelo břicho, jestli to není těžší na trávení než mlíko...ale teda zkusit to můžem to je fakt, horší to být nemůže asi :sweat_smile:
27. led 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
těžší na trávení to je, proto by nemusel mít hned hlad:slight_smile:, dala bych to místo tý kaše, aby nešel spát hned s plným bříškem :wink:
27. led 2009 v 09:52  • Odpověz
to by taky šlo masíčko večer, ne?

Zuzo- normálně jí dám do postýlky, pohladím, něco řeknu a jdu, řev, tak chvíli vydržím, pak to přijdu a pořád dokola, dokud neusne, a taky někdy usne u mlíča a pak se vzbudí a křičí pak, ale to není tak hrozný, už to uspávání mi nepřijde někdy tak šílený, ale pořád se budí v noci, já nevím, jeslti je to tou rýmou, pže chrápe občas a nebo těma zoubkama zase..nevím, fakt nevím co teda dělám špatně :angry:
27. led 2009 v 09:53  • Odpověz
Eví a nemám teda dát v poledne kaši? aby neměl tý zeleniny moc ne?
27. led 2009 v 09:58  • Odpověz
http://www.ct24.cz/regionalni/42807-kralovedvorsky-podnik-juta-je-ve-sporu-s-obcany-mesta/

holky koukejte co si ty lidi nevymyslej ještě!Už je to i v televizi idioti,tam dělá Péťa

Evííííí a co my?V obýváku máme telku hamání atd přeci se o to nepřipravíme po zbytek života? :sweat_smile:
27. led 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Olíí, asi jo, přes den se vyprdí po kaši:grinning: a večír se nabaští masíkem:slight_smile:
Zuzííí, ne po zbytek života:grinning: na přechodnou dobu:slight_smile:
27. led 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
si vyber:grinning: buď budeš čučet na telku a nebudeš spát v noci:grinning: a nebo se vzdáš telky, a Peťulka i Ty budete pěkně spinkat:grinning:
27. led 2009 v 10:32  • Odpověz
to jako,že s nim máme chodit spát o půl 8,pač vedle telku nemáme?:sweat_smile:Ted je tam v pc když se zas přenese,ale stejně tohle jsou muka a co hami,Zuzanka má hlad v noci :sweat_smile:
27. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky,

jen v rychlosti jsem vás dočetla :slight_smile:

U nás už ok, od neděle jsme bez teploty. Ještě kašle a mě se ten kašel zdál divnej, tak jsem šla k doktorce, ale nicn a průduškách nemá, tak je to ok. :slight_smile: Mám tu teď zase na pár dnů bráchu, hledá si tu práci, tak se nenudim a mám tu 3 chlapi. Ještě že je brácha kuchař a aspoň mi vyváří :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
teda Zůzo, ty chodíš vyžírat lednici v noci? :astonished:
27. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Evi my večeříme kolem půl 9,když malej spí :sweat_smile: a taky dřív není hlad :sweat_smile:

jinak taťka to zavrhl,to nejde,by ho budil,když by šel do práce nebo z ní přišel večer atd :unamused:
27. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Baru to je super :dizzy_face:
27. led 2009 v 10:37  • Odpověz
Baru ty jo to máš supr, pošli brách na Moravu na pár dní, ať mi taky navaří :grinning:
27. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Zuzí tak přesunte vaší postel do obýváku a gauč dejte do ložnice :wink:
27. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky klidně vám bráchu přepošlu ať navaří :grinning: :grinning:

Zuzi s tím spaním to je blbý. Ondra na nás taky vždy juká do postele, ale naštěstí zase vždy usne. :wink:
27. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahojda baru, to je fajn, že už je Ondrula lepší:slight_smile:
27. led 2009 v 10:45  • Odpověz
jojo už je ok, jen trochu kašle, ale doktorka říkala, že to je ok :slight_smile:
27. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.