• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
vy ste se zbláznily postel do obýváku:sweat_smile: jak by to vypadalo?!!:grinning:

jdem radši od tématu:grinning:
27. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Zuzo tak přes den bys na to dala deku a zaházela to polštářema a měli byste maxi sedačku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Zuzi a nebo mu udělat nebesa kolem celé postýlky, aby vás neviděl :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 11:04  • Odpověz
miláčku a v kolik večeříte vy?my dycky,když je hlad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
např v 17 hod sváča ve 20 hod a pak třeba i ve 23 hod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:05  • Odpověz
Zuzo fuj, ve 23 hod, to asi nezhubneš čéče
27. led 2009 v 11:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdeme od tématu děvčata :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oloušku to jen teď až začnu hubnout tak je jasný,že nic takovýho nebude :grinning: teď ale ještě nehubnu :grinning:

jo a Péťulka má dneska 10 měsíců :slight_smile: toto letí :pensive:
27. led 2009 v 11:10  • Odpověz
gratulace Peťulkovi a přejeme hlavně tvrdé spaní :wink:
27. led 2009 v 11:11  • Odpověz
Teda Zuzi takhle já večeřet, tak totálně prasknu obezitou :grinning: :grinning: Takhle se fakt nezhubne. Já se snažim jíst naposledy do 18hod, i když s Ondrou to taky vždy nestihnu.

Holky už řešim léto kam vyrazim. Chtěli jsme někam s kamarádkou na chatu, třeba si nějakou pronajmou, ale ty ceny jsou děsnýýýýý :angry:
27. led 2009 v 11:11  • Odpověz
Baru my chceme do chatky na Mácháč asi, na ceny jsem teda ještě radši nekoukala
27. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak chatky asi nebudou hrozný cenově :wink: Super je to taky v kempu na Úštěku, tam jsme byli jednou s Petrem na pár dnů :slight_smile:

Já bych brala i nějaký hromadný babinec, ale fakt to je vše drahé :frowning2:
27. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Akorát mě štve,že jsou tam společný sprchy, kvůli malýmu, no možná nějaký penzionek že by...uvidíme
27. led 2009 v 11:20  • Odpověz
No to je fakt, to je blbý ty sprchy :frowning2:
27. led 2009 v 11:25  • Odpověz
jsem si říkala, že bysme dycky donesli vodu a koupali ho v bazénku třebas, ale asi bude lepší ten penzion
27. led 2009 v 11:26  • Odpověz
my ještě nepřemýšleli kam jen jsme říkali,že by jsme rádi zas někdy na ty Slunečný jezera na Slovensku,tam o byla fakt nádhera,ale s malým je to dálka,tak dáme asi něco tady:slight_smile:

tak holky já jdu poklidit a pak na ty stehy,to bude asi sado mezi nohama rvát stehy co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak papa
27. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Jéé Zuzi tak držím palce, to bude ok, vyndají to a budeš mít klid :slight_smile: Proč ti nedali samovstřebávací?
27. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Jej Zuzo, budem na Tebe mysleti.

No my taky přemýšleli nad Slovenskem, ale je tam Euro, to už asi nebude levná dovolená... :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Brácha jel před 3 lety na Slovensko auto-vlakem a bylo to prý super. Zuzi pošli pak odkaz kde jste byli :wink:
27. led 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
my jedem k tomu mooooři:grinning:
Zuzííí, večeřím kolem 18 :grinning: uznávám, že jsem včera v půl devátý zbouchala ještě chipsíky :pensive: :pensive: :pensive: , ale to je vyjímka:grinning: když mám hlad pozdějc, tak si dávám jablko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to mně ten hlad často přejde :grinning:
kdyby Zuze dali samovstřebávací, tak by nešla na kontrolu :grinning: , aby nemusela ukazovat pipi :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj
jste to tu nějak rozjely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzo, s tím spaním...no chtělo by to, aby byl fakt sám, ale jak to řešit, líp jak holky neporadím :grinning:
Držím palce na stehy, bolet to už nebude :wink:
Gratulujeme Petíkovi, to už je kluk velikej :dizzy_face:

Eví, to je mi jasný, že ten pravý vzdor teprve přijde, to o něj už něco přerazím :grinning:

Oli, no my teda jíme 6x denně, tak co zkusit někam ještě jedno jídélko vložit?? :fearful:

Baru, tak fajn, že je Ondra už ok..hm, brácha vaří, závidím :sunglasses:

Jinak já večeřím tak kolem 19hod, ale teda když D.spí, tak chodím na tyčinky, brambůrky :sweat_smile:
27. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Mišííí, no já večeřím s Vénou:grinning: on se po kaši rád něčím dojí:grinning::grinning::grinning: teplé večeře nepraktikujem :grinning:

no vím, kam se vtírnu na návštěvu:grinning: k Barče, když má navařeno:grinning:
27. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
No já vlastně taky s Danem, má kolem 18 rohlík nebo chleba s lučinou, tak pak dojím po něm a dám pak další chlebík svůj :grinning:
Tak D spí, tak mám chvíli, rozhoupala jsme se a udělám album naší stavby na modré střeše, včera jsme třídila fotky, když jsme viděla, co je tu už práce za náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším to už!!!!!!!! :angry: :angry: už aby to bylo hotové!!!
27. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
jůůů pak hoď odkaz:slight_smile:
jdem plavčit, takže pááááá
27. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak jsem tuuu:slight_smile:

Jsem čekala masakr a už sem zatínala prsty do trička:grinning: a pak přišla jedna sestra,že prej nemá brejle tak přišel cévní,že prej s těmahle nůžkama,který mě už mimochodem drželi steh neumí:sweat_smile: a že to umí ta další sestra:sweat_smile: no už to začalo tahat a tak sem si říkala oujé to bude jak tamto peklo a najednou konec,takže to vůbec nebolelo :dizzy_face: každopádně cévní na to koukal a že prý vyndáme jen dva stehy a ten jeden tam ještě nechá,že prej to byla hluboká rána a že musim obden na převazy a desinfekci,že se to místo dost potí,takže mám steh ještě do příštího úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co s tím už můžu dělat??Zas mě nikdo nic neřekl!Můžu nosit už malýho?Můžu chodit na prochajdy??????

Barunko našla jsem ten odkaz,ale už mají úplně jiný stránky,před těma třema rokama ty stránky byly fakt překrásný luxusní,úplně tě to navnadilo a já na těchle nemůžu najít ani ubytování v kempu který tam předtím měli!A i obrázky jsou jiný,né tak poutavý jak předtím,předtím to by ses zamilovala a neváhala jet,každopádně to byla nejlepší dovolená kterou sem kdy zažila i Péťa,nemám tím namysli,že mě tam požádal o ruku :sweat_smile: bylo to krásný celý tam :grinning: :dizzy_face: fakt hele voda modrá jak moře!mají tam natahaný nějaký trubkyy na čištění,byla tak teplá,že ses v pařáku ani neochladil a Péťa kterej se nikdy nekoupal v létě pač je na něj voda studená se koupal od rána do večera,pak ten kemp je nááádhernej,přímo v kempu je aquapark a naprosto luxusní a nebyla ani moc drahej,na celej den i s jídlem jsme to měli oba za 700,jinak samostatnej vstup myslim stál kolem 200,jinak každej večer se stalo z kempu takový městečko se strašně moc stánkama takový uličky jak někde u přístavu kde je stánek vedle stánku,spousty zábavy diskoték konzertů a pro děti dětský přestavení,v kempu jsou dva nebo tři tobogány a je to tam fakt prostě překrásný,my byli ve stanu teď už nevim kolik jsme platili,ale pro dva na dva týdny jsme platili myslim kolem 4000,takže paráda,jinak na místě je všude kolem spousty restaurací s mořskýma rybama,dělali všechny ryby na milion způsobů,ceny byli dobrý,akorát pro běžný věci jako pití atd jsme jezdili do nedalekýho marketu,pač v kempu vyšla láhev pití na 60 kč a v marketu na 10:slight_smile: no a už nevim co víc:grinning:
27. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zuzo tak fajn, že se to dalo vydržet :wink:

Evi, ještě to musím doladit, ale už tam fotky jsou, můžeš juknout na kimkim, kim mi to nechtělo vzít :angry:

Daník se už každou chvílí probudí a my jedem k té mamce, tak se měkjte koťátka a zítra večer pá
27. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
čau mišulíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

mě to vůůbec nebolelo :grinning: :dizzy_face:
27. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Protože jsi statečná holka!!!!!!!!!!
Tak Daňulín je vzhůru, tak dáme papů a jedem, pápá budu na vás myslet!!!!
27. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
děkuju :dizzy_face:
tak se mějte pěkně papa zítra :dizzy_face:
27. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
pápá, vypínám PC, Daník sbodnul celýho jogurta Floriánka a vyrážíme do velkoměsta :grinning: :grinning: pusinu a ať Tě ranka nebolí!!!!!!!!!!!!!
27. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky,
Miško domeček pěkný, ale mákli jste si a ještě máknete že :wink:
27. led 2009 v 16:00  • Odpověz
Zuzi tak super, že to nebolelo, to je dobře. :wink: A to jak popisuješ to Slovensko to zní faaaakt super. A máš nějaký odkaz aspoň zhruba pro představu? Nebo jak se to jmenovalo?
27. led 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.