• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jé sem zapoměla promiň :sweat_smile:

www.slnecnejazerasenec.sk
27. led 2009 v 16:27  • Odpověz
já sem žádný fotky nenašla,ale Danečkovi první narozeninky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 16:30  • Odpověz
Zuzi musíš se kouknout na modroustřechu
27. led 2009 v 16:47  • Odpověz
Mišuláčku jůůůůůůůůůů to bude krááááááááááásááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s Péťou jsme na to koukali teďka a krása,ten obývák nebo co to je už hotový s tou skříní velkou to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 16:54  • Odpověz
jé Zuzinko to je dobře, že tě to nebolelo, ven snad na krátký prochajdy můžeš, ne?

mě je divně, mám rýmu, bolela mě palice, tak jsem vyila asi 4 čajíky a je to teda lepší i jsem stihla vyžehlit, ale jsem zvědavá na naší baronku, spala asi půl hodiny doma, venku už ne, a to do 1 hodiny, takže je už dlouho vzhůru, tak jsem zvědavá, jak dluoho vydrží po7 maže do hajan ale fakt to nechápu jak spí, neberu si jí k sobě vůbec v noci, jen abych se dotáhla ráno a to si hraje a stejně spí blbě..jestli jsou to zoubky, nebo ta rýmka ach jo..na ples nejdeme nechce se nám ale asi přijde hlídat mamča a půjdeme na večeři, poprvé..jestli si to teda tatínek nerozmyslí, tak doufám že ty 2 hodiny bude aspon Kačka hodná :slight_smile: a zítra když mi bude dobře, tak jdu s holkama, taky po dlouhý době, se těším! :dizzy_face:
a dneska kačka moc nepapá, ale to asi tou rýmkou, nějak nemá hladík :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak enví, jeslti máme jít ráno do dětskýho centra, jako nemá hodně rýmu, ale trochu jo, tak nevím, asi uvidíme ráno, líbí se jí tam, ale aby něco nechytla ještě a děti od ní že? :pensive:
27. led 2009 v 17:18  • Odpověz
Míšo skoukla jsem vám fotky, hezký kus práce máte za sebou, ale je to hrůza co? to si neumím představit teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude ještě asi za hodně dlouhou dobu, co?
27. led 2009 v 17:22  • Odpověz
Zuzi díky, vypadá to mooc hezky, jela bych hned :wink: Ukážu to Petrovi.

Teda Míšo to jste se fakt nadřeli, ale stálo to za to ne? :wink: Máte to super, taky bych baráček brala.

Já jsem pro změnu dala nové fotky Ondráška. Když na ně koukám, tak mě až děsí jak hrozně roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Baru- hezký fotečky, já nechápu, jak ty děti pod vodou mají otevřený očička, že jim to nevadí, viď?
a utíká to rychle, to máš pravdu, my budeme mít za chvíli rok a vy měsíc po nás, strašně to letí :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Jani to já taky nechápu, otevřený očíčka i pusinku a jsou happy :grinning: :grinning: Já bych se utopila otevřít pusu.

Jak rostou je fakt děsný, letí to jak blázen a to miminko je nějak fuč :dizzy_face:
27. led 2009 v 19:57  • Odpověz
ale pořád to ještě miminka jsou, počkej příští rok, proto je musíme teď pořád muckat, za chvíli už chtít nebudou :unamused:
27. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
bré ránko, holky jsem vyspaná jako kráv. :frowning2: :frowning2: :frowning2: kecám, jsem k.o.
zelenina večer se neosvědčila, auwa ještě větší než po kaši, já se snad zeptám mudry jestli je to normální.
večer nechtěl usnout, manža vyměkl a šel s ním do velké postele, přes můj zákaz - on ho prostě nenechá dlouho řvát. Tak po osmé usnul. V půl desáté se s hrozným řevem vzbudil, ječel úplně příšerně, i když jsem ho chovala. V jedenáct se uklidnil a usnul. Pak teda dobrý, spal do půl třetí - kojo, do šesti /vyprovází tatínka pohledem do práce - je se mnou do šesti v posteli a nacpe se na kraj postele a kouká do chodby jak tatínek odchází :grinning: - asi je smutnej, že rozmazlovač odchází/, v půl sedmé mlíko a v osm ho vzbudil telefon, že nám vezou autosedajdu. Takže pak už celkem dobrý, ale ten večer hrůza. No nic, dnes dostane mlíko a do toho kaši. A pak už nevím, tak krásně spinkal jako miminko :frowning2:
28. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno..holky,tak na mě dnes myslete..at vše dopadne v můj prospěch :cry:
28. led 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojík Vladu, copak dnes? rozvod?
28. led 2009 v 08:55  • Odpověz
Ano rozvod..mám z toho děsný nervy..vidíš 6 let čekám na svatbu a potom jsem během půl roku rozvedená..po 571 dnech :sweat_smile:
28. led 2009 v 08:58  • Odpověz
Vladu budem na Tě myslet, nojo, ale uznej, že takhle je to lepší, než žít s takovým...
28. led 2009 v 09:02  • Odpověz
Určitě to je lepší..
28. led 2009 v 09:07  • Odpověz
dneska se drž a pak už bude jen líp a líp :wink:
28. led 2009 v 09:16  • Odpověz
jé Olí to je mi líto, tak radši dr zavolej, at máš klid!

Vladu- ahoj, budeme na tebe myslet, pevný nervy, neboj, dobře to dopadne, dej pak vědět!

jinak my dnes spinkaly na 1*, nádhera, usnula u mlíčka, to se pak vzbudí a nevzbudila se, chodila jsem jí kontrolovat, jeslti je to možný, a bylo, spala do 3, pak jsem dala mlíčko do postýlky, tak sama pila a u toho si usnula a pak se vzbudila ve čtvrt na 8 a to jsme vstávaly, teda kačka pak si u mě ještě hrála, to se stal asi zázrak, takovou dobu spinkala ani po tom mlíčku se nevzbudila, takže křik žádnej, nic,super, takhle by to mohlo bejt pořád :dizzy_face: dneska mám jít s holkama, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 v 09:16  • Odpověz
Jani ještě počkám, přes den mu nic není. Večer zkusím dát Sab Simplex a před spaním namasíruju bříško a uvidíme.
28. led 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Olí, a probiotický kapky jsi zkoušela?tuším, že Probian mimi funguje super...to mně mrzí, že jsem Ti tak blbě poradila :frowning2:
Vladuuuu, držím palce:slight_smile: pak dej vědět :slight_smile: je to tydýt(no napadaj mně horší výrazy :sweat_smile: )
28. led 2009 v 09:22  • Odpověz
Eví v pohodě, já bych to stejně beztak zkusila. To maj v lékárně?
28. led 2009 v 09:23  • Odpověz
v albíku mám průzkumníka :wink:
28. led 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Olííí, super fotky:slight_smile:co jsou zač ty golfky, co máš v albu :grinning: ?usilovně nějaké hledám- budem potřebovat něco skladnýho na dovču:grinning: a taky teď, když pojedem na nákup, ať netahám sporťák(no nenávidím to jeho skládání:grinning:)
28. led 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
jj v lékárně:slight_smile: jen to stojí tuším kolem 400 :pensive: víc ti k tomu určo poví Mišulína až se večír staví :wink:
28. led 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
jsem kebule děravá:grinning: jsem nepochválila princeznu Kačenku :dizzy_face:
28. led 2009 v 09:27  • Odpověz
ty hnědé jsou Bébé confort viva - ale stará kolekce, nemůžu je sehnat - nová má celé červené a celé černé, ty druhé jsou novinka Peg Perego Si - budou v obchodech asi v únoru.

Na Kačenku musím kouknout.
28. led 2009 v 09:30  • Odpověz
čáááu :slight_smile:

Oloušku to mi je líto :frowning2: zkus dát před tou véčou pár kapek

Vladubko držim palečky,drž se!!!!!!!!!!
28. led 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
čáááu lásko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

olouši dík:slight_smile: jdu okouknout Peg perego:slight_smile:
28. led 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
tak jsem ho okoukla:slight_smile: moooc se mi líbí:grinning::grinning::grinning:
28. led 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.