• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jé děkujeme za pochvalu :dizzy_face:

co zuzíku ty jak je?
28. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Eví mě taky, jen ta cena... už se nemůžu dočkat, až bude v obchodech :grinning:
28. led 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Olíí, ta cena není tak strašná:grinning: už jsem viděla horší:grinning:za v podstatě to samý:wink: jen mi přijde, že ta boudička málo kryje
28. led 2009 v 10:09  • Odpověz
nojo to je fakt, kdyžtak řeknu Járovi, že stály míň :grinning: Nojo chtělo by to okouknout naživo :wink: Myslíš, že by bylo blbý, kdyby měl Jájouš ty červený? se mi totiž líběj nejvíc :sweat_smile:
28. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
mně se líběj ty oranž a nebo žlutý:grinning:
nebylo by to blbý:slight_smile: tolik kluků jezdí v červený káře:grinning: vem si takový ferrari:grinning: taky je pro kluky a je červený:grinning:
jo a Vendovi červená moooc sluší:slight_smile:
28. led 2009 v 10:12  • Odpověz
28. led 2009 v 10:14  • Odpověz
no nevím co na to velkej Jari, ale řeknu mu, že červený byli v akci, to zabírá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jsem chtěla, ale Jaroušovi se nelíběj :angry:
nicméně ted jsem zamilovaná do Peg Perega, pokud mi z posledního obchodu napíšou, že tu hnědou Vivu nemaj, tak tyhle očíhnu a beru :slight_smile:
28. led 2009 v 10:15  • Odpověz
holky jsem macecha, dítě jsem dala spát ven a sama si tu sedím v teplíčku
28. led 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
no já to vezmu přes tchýni:slight_smile: ta Toma zpracuje a bude to:grinning:
řekni Járimu, že by si taky nekoupil modrý Ferrááári:grinning:(teda, kdyby ho vůbec dělali:slight_smile:)
28. led 2009 v 10:16  • Odpověz
dobrý nápad :grinning:
28. led 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
macecha :grinning: :grinning: :grinning:
jsem před chvilkou přebalila smraďocha :grinning: a on zas páchne:grinning: on teda ukazoval NE nE :grinning: a já to nepochopila :grinning:
28. led 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
no tchýňka je pro každou špatnost:grinning::grinning::grinning: i na ty golfky Toma zpracovala tak, že si Tom myslí, že to vymyslel on:grinning:
28. led 2009 v 10:22  • Odpověz
nojo když mu nerozumíš, to máš těžký :grinning: . Fakt jo, tak to je dobrá :slight_smile:
28. led 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
no, když on je negativista a nene dělá furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:57  • Odpověz
no vidíš Evi, to máš výhodu mít dobrou tchýni :grinning:
kočárky jsou holky hezký, my máme problém s tou naší Cortinou, začlo se nám zasekávat to kolečko jedno vepředu, ale to je děs, tak počkám a dyžtak jdu do krámu,tam se stejně budou vykrucovat, tak jsem na to zvědavá..ale seká se to, když jdeme do schodů, atd teď jsme byli v kojeňáku dát dětem věci po Kačce a jdu zpátky ze shodu kačka spala a já si málem namlela, kočár se zasek a nic..děs
28. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
kuk, ahojky,
Jani já slyšela, že ty Cortiny jsou poruchové, tak to dej na reklamaci a nenech se odbít.

Holky jsem nasr... ,volali nám, že jim odpadl člověk, jestli nemůžeme na rehabku přijet dnes, tak jsme jeli a rovnou nás poslali na kontrolu. J. viděl primáře a začal řvát, takže tradičně nic neukázal, dr. konstatoval, že se trochu zlepšil a máme jít na kontrolu za tři měsíce - jak je jako možný, že jedna fyziot. tvrdí, že je něco blbě a druhá že ne - byli jsme o vánocích u známé - hrála si s ním skoro hodinu a konstatovala dobrý. Tady ho viděj chvíli, primář jen ze dvou metrů....ach jo. Mám chut se na to vykašlat, my tam snad fakt až do roka. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2009 v 15:21  • Odpověz
jo holky a když už jsem byla takhle nasr... tak jsem šla do té lékárny, koupila ty probio kapky - stály 660 Kč, takže jestli nezaberou, tak si je nakapu já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 15:34  • Odpověz
olí doktorům se všem nezavděčíš nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: do roka snad chodit nebudete..a ty kapky, pěkná pálka, ale taky jsem slyšela, že jsou dobrý a vydrží zase, a co bysme pro svý miláčky neudělali, že?

dala jsem pár foteček tak mrkněte :wink:
28. led 2009 v 16:03  • Odpověz
Jani nejspíš budem, pr za tři měsíce bude mít 11 měsíců a to oni nám ten jeden pro jistotu přidaj ještě. Jojo kašlu na peníze, hlavně když pomůžou.
Jdu kuknout na fota.
28. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Kačenka je kočenka. A v centru se jí moc líbí zdá se.
28. led 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
taky jsem dneska naházela nějaký fotky do alba :grinning:
Kačka je princeznička kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Oloušku, tak to je pekelně zdražili nebo máte nějakou přirážku:frowning2: nesmutni, myslím, že ho chce idět, pže nic nepředvedl:wink:, když se vztekal :wink: věř tý známý, pže ta viděla Jájouše v akci :wink:
28. led 2009 v 16:25  • Odpověz
Eví asi zdražili, jsem koukala na cenu na netu a stojej taky tAK. No ale jestli pomůžou tak třikrát hurá.
28. led 2009 v 16:30  • Odpověz
Vašík je šikula :wink: :wink: :wink:
28. led 2009 v 16:34  • Odpověz
jé to je hezký jak slejzá a má hezkou kravičku Vašík :dizzy_face:
28. led 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
držím palce, aby zabraly:slight_smile:, ale nečekej to hned, chce to pár dní:slight_smile:
šikula je, jen je vyfocená ta snažší polovina:grinning: focení druhé části nestíhám:grinning: bo jistím:grinning: on totiž na tý bedně stojí a leze na pohovku :sweat_smile: a z pohovky na zem:grinning:
28. led 2009 v 16:38  • Odpověz
eví jojo vím, četla jsem, snad to zabere brzo
28. led 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
většině únorčat to dost pomohlo :wink:
Jani, děkuju :dizzy_face:
28. led 2009 v 16:41  • Odpověz
Brý den..tak to mám za sebou...zdraví vás rozvedená mladá paní..
28. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.