• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jůůů vladu a spokojená? :wink:
28. led 2009 v 17:08  • Odpověz
peníze nechá na domluvě apokud se nedohodneme,tak soud..ale s Martinem se nedomluvím
28. led 2009 v 17:12  • Odpověz
ahoj vladu, tak to ti spadl určitě kámen ze srdce, že to máš za sebou, co? a myslíš, že se nedohodnete, je to jeho dcera, ne? to je taky pytel a bere si jí, nebo jak to máte že bude vidět taťku?
28. led 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooj láskýýýýýýýýýýýýý
nemůžu tu moc sedět, jsem sama s D.až usne přijdu :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky,

Vladůůůůůů gratuluju, určitě jsi ráda, že to máš za sebou a ten majetek snad taky nějak vyřešíte :wink:
28. led 2009 v 19:24  • Odpověz
Jinak taky řešim sportovní kočárek či golfky. Můj kočár je super jako hluboký, ale jako sporťák je naprd. Tak nevim zda si koupit nějaký stabilnější sporťák a nebo rovnou golfky. Ale nevim zda na ně není ještě brzo, přece jen je sporťák pohodlnější. Autobusem moc necestuju a kufr máme veliký, takže to taky nemusim moc řešit.Tak nevim. Chci jít na veletrh dětských potřeb v březnu, tak tam omrknu autosedačky i kočárky :slight_smile:
28. led 2009 v 19:27  • Odpověz
já chci golfky k dr. a do města, jinak taky budu mít sporták, počítám i příští zimu
28. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky prťousek mě sem nechtěl pustit, zase nechtěl spát :cry: trvalo mu to hodinu a čtvrt, přitom odpo spal 2 hodky a včera u mamky usnul tak krásně, tady jsou snad nějaké patogenní zóny, či co :cry: Jdu vás dočíst, koukám, že je Tu něco s Vladu :dizzy_face:
28. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Vladu, ahojky tak bezva, že už bude klid!!!!Myslíš, že se na penízkách nedomluvíte?? :frowning2: a co pražáček?? :grinning: dobrý? Jsem zapomněla jméno - Kája?? :confused:

Oli, ty jo, takže ještě větší bolení než po kaši, to je na prd!!uvidíš, co ty probio...a co lino, bylo to lepší, co??? :grinning:

Jani, fotky krásný, je to princezna!!!A vidíš, tak třeba od včera bude spaní dobré :dizzy_face: No u nás je to teď nějaké rozházené, buď usíná blbě, ale v noci spí nebo usne dobře a v noci se budí a mele...možná ty zoubky, já už nevím...

Evi, no šikula s tím slézáním :slight_smile: Daník to fakt pořád nechápe, pořád ho po prdce zkouším ze sedačky spustit, ale sám jde po hlavě :grinning:

Baru, Ondra je teda taky kus chlapa!!!na fotkách vypadá, že je strašně velikej :confused: a ty zoubky už mu takhle hezky vylezly od té horečky??? :confused: My je nemáme ani takhle moc vylezlé a to se prořezaly už před měsícem!!!

Tak snad jsme na nikoho nezapomněla...čau Zuzo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
jsem smutněnka a nemám nikoho na icq komu bych se mohla vykecat :pensive:
28. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Zuzáčku promiň, ale fakt nemohu, musím vytřít :frowning2: ještě jsem ani nereagovala na tu IP :confounded: fakt promiň!!!!!!!!!!!!!!
28. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Míšo jojo je pěkně velikej, větší než by měl je určitě. Na poslední kontrole měl 10kg a to mu bylo necelých 9 měsíců :grinning: :grinning: A ty zoubky co má dole už má dlouho, prořezávají se mu nahoře :wink: Takhle to by byla opravdu extra rychlost. :grinning:

Oli taky si říkám, že by se sporťák hodil, hlavně na tu zimu, takže určitě asi pořídim sporťák a pak třeba nějaké ty golfky. No to se cenově teda prohnu :grinning: :grinning: Ale to je trest za to, že jsme pořádně nevybírali kočár a sporťák v té době jaksi neřešili :confounded: :confounded: :confounded: Až teď zjišťuju jak je blbej :angry: :angry: :angry:
28. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
Barčo, to je chlapák :wink: To je jak Daník!!!!
Tak to jo, se zubanama, to bych se fakt divila, kdyby tak rychle narostly :sunglasses:

Jinak díky za skouknutí fotek, dřina to byla a je a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: barák už nikdy, jen fungl novej :grinning: a to nehrozí
Zuzi, ta fotka jak je skříň, to je podkroví a tam už 3 roky bydlíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem psala, že to musím doladit..vyfotit to teď, jak to tu vypadá zabydlené :wink: Jsi tu ještě???Ty jsi sama samotinká, že??petr je na tom pivku, co..

Jani, tak ten spodek vidím tak do léta..no max. do konce roku :grinning: :grinning: snad :grinning: a fasáda a plot mě už fakt netrápí, jen ať už jsme dole!!!!
28. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: jen hlásím, že dnes nebudu, zítra přijde mega návštěva, tak uklízím a odpo jdem plavat :wink:
29. led 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky,

tak noc ušla asi tak 3x byla vzhůru, ale když jsem k ní hned nešla,tak moc nekřičela, já byla s těma holkama a vůbec mi nesedlo vínko ,dala jsem si dvě dvojky, a v noci jsem se probudila bylo mi zle od žaludku, jako když jsem nalitá, ráno taky nic moc, mě to víno moc nechutnalo no, tak už vím proč, fakt mi nechybí kocoviny teda :grinning: teď jdu radši uklízet :confused:
29. led 2009 v 09:18  • Odpověz
holkýýý já mám takovou radooost!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kamarádka je těhotnáááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to jedna z nás z toho našeho spolku,víte ty co jsme měli pozvaný na svatbu,kluci z kapely tzn od Péti z práce kluci,no a jedna od toho mýho spolužáka ze školy leni je těhulkááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se rozrostemeee já mám takovou radoost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budeme mít další miminkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsme si ráno volali a to je neuvěřitelný prostě jakou mám radost,z nás čtyř holek z toho našeho spolku už budeme dvě co budou mít miminečko :dizzy_face: a ona se tak těší jak budeme spolu a potom s miminkem a hned příští uterý spolu jdeme ven nebo k nám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchů :dizzy_face: :sweat_smile:

Teď fotečky.....Kačenka je celá maminka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Vašíček je nááádhernej a Kačenka takyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takový sluníčka blonďatýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišuláčku já už nebyla večer:slight_smile: on byl Péťa na tom pivku a už mi psal,že má novinu,tak já,že jestli bude Honzik taťka a on,že Honzik ne:slight_smile: tak jáá ne nic mi neříkej,až doma :sweat_smile: a on přišel,byli nejdřív u Jiří doma a pak šli všichni na pivko,on a všichni ostatní od nás,prostě celá ta banda a holky on přišel,úúplně na mol :sweat_smile: a prej miláčku promiň já jsem trošku opilej :sweat_smile: tak já říkám že vidím :grinning: a já říkám tak kdo??Léňa!!A on,že jooo :dizzy_face: že Lukáš bude taťka,že čekaj mímo,že zrovna oni,že to je skvělý,že to je super,holky ten byl tak tak tak šťastnej,že jsou těhotný oni,že takovou radost jsem u něk viděla naposled u mího těhu :dizzy_face: opn pořád opakoval,že zrovna oni,že to je skvělý,že prostě Lukáš,že to je super,že z toho má strašnou radost,že budeme mít nevěstu pro malýho :sweat_smile: holky ten byl tak šťastnej :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

každopádně ráno budík a on zalehl a já říkám ty nejdeš do práce?A on,že pujde na 7 do 3:sweat_smile: tak sem mu volala před chvílí jak je na tom a on,že si myslel,když lezl do auta,že si vezme dovolenou :sweat_smile: že prej vůbec neviděl na cestu :grinning: ale že už je to lepší,ale že možná příjde dřív a né až ve 3,že třeba normálně ve dvě,že má něco nadělanýho:slight_smile: tak říkám,že uvidí jak bude chtít :slight_smile:

tak sem se vykecala :grinning:
29. led 2009 v 09:19  • Odpověz
hm hezký Zuzo ten váš taťka :grinning:

tak gratulujeme kamarádce k miminku, to se nedivím, že jsou všichni štastní :dizzy_face:
29. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:

a termín mají 9 a 13 tého září :dizzy_face:
29. led 2009 v 09:33  • Odpověz
Baru teď čtu kolik máte,téééééééééééda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a Evička choděj každej den plavat né? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 09:35  • Odpověz
bré ránečko :sweat_smile:
29. led 2009 v 09:37  • Odpověz
bré ránečko :dizzy_face:
29. led 2009 v 09:39  • Odpověz
jsem se zase vyspala.... no doufám,že za pár dní kapky zaberou...
29. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Olí takže nic moc?
29. led 2009 v 09:42  • Odpověz
jsem chtěla dítko vystrčit dopo spinkat do zimy a ono nám tu sněží :slight_smile:
29. led 2009 v 09:42  • Odpověz
Evíííííííííí :cry: :cry: :cry: buď tu s náma :cry: :dizzy_face:
29. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Zuzí tradičně půl jedenácté, půl třetí, šest, spal do čtvrt na devět
29. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Olí kecáš!!Sněží jo????? :confused: :confused: :confused:

hele tak to jde né? :fearful:

my se nabaštíme a pudeme ven:slight_smile:
29. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoojky,

jéé Zuzi další miminko, to je super. Taky se to kolem mě jen rozrůstá, takže to bude samé mimčo :grinning:
No a Ondrášek je opravdu kus chlapa, snad až začne lézt tak to bude ok. Petr byl taky takový cvalík jako malej, tak to má asi po něm :grinning: :grinning: :grinning:

Oli to je fakt blbý, že malýho trápí to bolení bříška, to mívají spíš miminka. Tak snad ty kapky zaberou, kámoška si je dost chválila :wink:
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuzí jenže tu fouká mega hnusej vítr ještě ke všemu

Baru je to naprd, jako mimino s tím problém neměl :frowning2: . Kapky jsou moje poslední naděje, pak už nevím :grinning:
29. led 2009 v 10:13  • Odpověz
My jsme si to naštěstí užili když byl mimčo, ale bylo to hrozný. Taky jsem se už modlila, aby to přešlo, trpěl opravdu celé 3 měsíce. Teď už může jíst vše a prdí v pohodě jak velkej chlap. :grinning: Tak moc držíme palečky ať potvory zaberou!!
29. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.