• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky jaké jste dávaly broukům těstoviny? můžu mu dát panzani?
29. led 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Zuzáčku, chodíme 2x týdně:grinning: v út a čt:slight_smile:
Oloušku, jsem ze začátku dávala nevaječný:slight_smile: asi je to jedno :wink:
Mišul on na to přijde:slight_smile:
29. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

Oli, no my zase večer to uspávání, to máte holky hezký výled, když ještě 13.měs.mimi zlobí se spaním, co :grinning: :grinning:

Zuzo, no to je bezva, že nebudeš jediná mamina ve spolku, ale to si ještě počkáte, až do září :cry: ale snad to uteče a bude mimoušek :dizzy_face:

Oli, ze začátku jsme mu dávala nevaječný těstoviny, ani nevím značku, nějak v tom 9-10.m jsme to neřešila a dala mu normálně vaječný a značku, jaká zrovna byla doma
29. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Miško takže se nevyspím, než půjde do školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty panzani jsou bezvaječný ale píšou tam, že jsou z tvrdé pšenice bo co, no zítra to zkusím a uvidíme.
29. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile: zvíře spí po plavču a já odpočívám:grinning: mám dneska hrozně melancholickou náladu :sweat_smile: furt čučím na hodiny a vzpomínám, co jsem dělala před rokem :sunglasses:
29. led 2009 v 17:55  • Odpověz
Evi před rokem teď, ještě nic, asi jsi koňovala :grinning: to teprve v noci to přijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
jj, touhle dobou jsem si po Icq vladunce stěžovala, že Venda (tehdá Lukášek:grinning:) hrozně kope :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 19:07  • Odpověz
KUK :confused: :grinning:
29. led 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
každopádně mně vážně nenapadlo, že ve 4 pojedem do porodky a že si mně tam nechaj:grinning:
29. led 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Evi, blíží se Vašíkův den D viď.

Jaké je plavčo bez nás???? :frowning2: Mě to hrozně chybí!!!
29. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Baru heleď, jen tak předběžně...domlouvala jsme se s Monikou, co má Danečka, že bychom se srazily, vy se prý znáte, tak mě napadlo, zda by ses nechtěla přidat i Ty s Ondráškem, ještě se naši kluci neviděli :cry: , co Ty na to?????? :dizzy_face:
29. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Míšo, jojo známe z jiné diskuze :slight_smile: A odkud se znáte vy?? A srazík by byl kdy případně? Klidně vyrazim s váma :wink:
29. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Baru, tak má Daniela a narozeného 28.12. takže dost náhoda, našly jsme se asi na prosinci, kam už Mona nechodí, už ani pomalu nevím...no říkala jsme až poleví epidemie, aby ještě kluci něco nechytli a asi ve Človíčkově :wink:
29. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
Vašíčkovi našemu druhému miminku krásnýmu narozenýmu přejeme všeeechno nejlepší k jeho prvním narozeninkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hoooodně zdravíčka hlavně a krásnej s spokojenej život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinku vélikouu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evísku pak písni koho všechno jste pozvali na oslavu a jaká byla.Hezky si to užijte!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Zuzíčku děkujem:slight_smile: ¨dneska odpo slavíme s rodinou(teda oběma):slight_smile: s dětma to venda oslaví ve středu, to jdem na narozky Adámkovi z plavání:slight_smile: a slavit bude i Vašík:slight_smile:
Barunko, no došlo mi to až včera :zipper_mouth: :grinning: po dlouhý době jsme byli ve 4 :sweat_smile: , tak jsem chvilku vyhlížela i Ondráška a Lukyho :sweat_smile: kdy půjdete na tu náhradní hodinu? Lukášek asi v úterý :wink: no já jsem vymyslela, že zaplatím ještě další plavčo :grinning: mně to fááákt začalo bavit:grinning: Tom o tom ještě neví :grinning: mu dám na výběr:slight_smile: buď plavčo a nebo dolce gusto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz
bré ránečko,

Vašíku přejeme vše nejlepší k narozeninkám, hlavně zdravíčko, hodné rodiče a spoustu plaveckých úspěchů :grinning:

P.s. o víkendu nejspíš nebudem, jedem asi ke tchýni.

Noc no comment - břicho ho myslím už nebolelo, ale pro jistotu se budil ze zvyku :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Eví a jako všechny?I sourozence od Toma atak?
30. led 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Zuzíííí, Tom nemá sourozence:grinning:, ale moji přijdou všichni i se svejma polovičkama :wink:
Olíí, dík:slight_smile:
30. led 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
tak před rokem už jsem ze všech sil tlačila :grinning: už jsem byla dooost nas*aná:grinning:
30. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoooj
Vašíčku náš nejkrásnější, nejhodnější :grinning: nejroztomilejší přejeme Ti s Daníke jen to nejlepší k dnešnímu zrození :grinning: především moře zdravíčka, to je nejdůležitější!!!!!Mnoho štětstíčka a lásky od maminky a tatínka, ale to je samozřejmé, že :sunglasses: Krásnou oslavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evi, jaký je dort????Mňamyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
jé my taky přejeme Vašíkovi hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: těšíme se na fotečky!

my byli včera na tý véče a užili jsme si to zase po dlouhý době a v út večer, nám už taťka odjíždí až do ne na hory, tak budeme sami :frowning2:
30. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
hojda:slight_smile: děkujem za přáníčka:slight_smile: Véna už spinká:slight_smile:
fotek moc není, pže jsme točili, každopádně jsem tak utahaná, že nemám sílu je ani stáhnout:grinning: (no jsem utahanější než před rokem :grinning: )
dorty byly dva:slight_smile: mamka upekla banánovej(klasika ovocná, tvarohovej krémík) a od Toma dostal marcipánový auto:grinning: ale oooobříííííííí!!!!budem to jíst asi celej příští týden:slight_smile:
Venda byl zlatíčko, nevěděl co dřív:slight_smile:
30. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,

tak to jsme rádi, že se Vašíkovi oslava líbila :dizzy_face: já dovařím a asi půjdeme ven, pže baronka křičí je ospalá a v postýlce spinkat nechcee...

večer budu slaměná vdova, tak jeslti tu někdo bude přijdu.

hezký víkend všem :slight_smile:
31. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky,
to je bezva, že si to Véna užil :dizzy_face: na fotky a marcipánové auto se teda těším!!!!!!!

Jani, no to nezávidím, celý týden samotné :frowning2:
31. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
Míšo celý ne út večer- ne ráno, to přežijeme :grinning:
31. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
No tak to se jakštakš dá, já myslela od ne do ne :sweat_smile:
31. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
ne jen takhle krátce..ve st máme sraz s holkama z koníka od nás, ve čt snad přijde mamina a v pá u mě büde spát a půjdu asi s kamarádkou z koníka večer ven, snad to zvládneme, nejhorší budou večery, a to budu tady, tak koukejte taky přijít někdy :grinning:
31. led 2009 v 17:25  • Odpověz
Jani, jo tak to máš bezva program, to uteče jako voda!!!Hm kočko, já mám útrum, v týdnu má Petr ranní a to má kecičky, že tu sedím a klapu, teď chrní u TV, tak klapu a nic neslyší :grinning:
31. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
to jindra má kecičky taky, ale když tady sedí on, tak to nevadí :grinning: ale on kouká a já klapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je škoda teda, tak ho uspi( Petra) v týdnu brzy a přijď :grinning:
31. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jsem ráda, že zase usíná D, ještě uspávat velkýho :grinning: no já se loučím, velkej je už vzhůru :grinning: , papapa
31. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.