• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky
tady to zase žije :frowning2:
U nás sněží, to je hrůza už, ale jukala jsme na počasí a od čtvrtka by mělo být až 4 nad nulou, tak to je pozitvní :dizzy_face:
Včera jsme byli v paláci Flora(pro pražačky) a tam bylo lidu...Petr dostal k Vánocům litr poukázky, tak jsme jeli něco koupit, tak jsme koupili akorát mě bundu na jaro, zlevněnou z litru na 400,- jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tam stejnak musíme ještě jednou - někdy, prý se to má uplatnit do 3 let, tak je čas :grinning:
1. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
já koukám že je tady živo :grinning: no tak do 3 let času dost, to je v klídku :grinning: muisím za vřešťanem obecným, kterej vyje v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože ty to vidíš :confused:
1. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:
jsem byla o víkoši po té oslavě poněkud mrtvá :sweat_smile: fakt to na mně lehlo a celý víkend jsme se flákali :zipper_mouth: vlastně ne, v so jsem byla u kamarádky, co má skoro 2letou Terinku:slight_smile:bylo to super, pže si spolu hráli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Venda se nejdřív styděl, ale pak tam začal kámošce rabovat:grinning: a bál se jejího manžela :sweat_smile: Kámoška jen čučela, co všechno Venda sní :sweat_smile: :grinning: no když jsem viděla, kolik toho Terka snědla k obědu, tak se divení nedivím:grinning:(snědla slabou polovinu toho, co Vašek :grinning: )

Mišííí, se nedivím, že jste na Floře nepořídili :sweat_smile: tam je vždycky lidu:frowning2:, ale výběr nic moc:frowning2: už aby ty 4 nad byly :grinning: ten bílej hnus mně v so pěkně nas*al :zipper_mouth: :angry: :angry: :angry: :angry: lae už je únor, tak snad brzo bude jaroooooooo
hele on Daník furt zlobí s tím usínáním?
2. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
bré ránko, už jsme tady už jsme tu, už jsme doma z výletu. jdu dočíst :grinning:
2. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
jé tak už mám dočteno, jste to flákaly :confused: :grinning:
2. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,

dodatečně přejeme Vašíčkovi vše nejjjjjjjjjjjj k úžasným prvním narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!! A pusinku přidáme ve středu na oslavě :wink:

Já jsem tu na celý víkend měla kámošku z Děčína, tak jsem nebyla na PC a užila si víkend.Uteklo to jako voda. Je fajn, když tady nejsem pořád sama.

Míšo já Monču znám z diskuze Prahy 4, hodně jsme se kamarádily, pak jsme se nějak nepohodly a od té doby jsme jen tak trochu v kontaktu :wink:
2. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky berušky moje:slight_smile:

Já jsem si užívala tatínka doma o víkendu a rodiiné pohody s těma míma klukama:slight_smile::dizzy_face:

Bohužel má Péťa celej týden odpolední,takže tu nebudu moc být :cry: s malým se to nebude dát,jedině až ho večer uložim kolem 8,ale to už tu stejně nikdo zas nebude :frowning2:

tak vám popřeju na celý týden dopředu,pač nevim jak se za váma budu moc podívat :frowning2: celej týden sami,achjo :pensive:
2. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
ahoooj:slight_smile:

Oloušku, jak bylo o víkendu u tchyňky?
Baru, se na středu těším:slight_smile: pusinku budeš předávat Ty nebo Ondrášek? :grinning: :grinning: :grinning:
Lásko, to se mi bude stýskat, celý týden :frowning2: :cry: :cry: :cry: Mišulka taky psala, že tento nebude :cry: :cry: :cry:
2. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Evi předávat budu raději jen já, kluci si chlapsky podají ruce :wink:
2. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Baru, ufff, to jsem si oddechla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
Eví fajn jako vždycky :slight_smile: , navíc se vrátil kámoš z mise, takže jsme byli posedět. A vrátil Jájovi nějaké penízky, takže mám pět tisícků na golfky a dobrovolně bez mučení :grinning:

Já nebudu asi dnes večer a zítra přes den, přijedou naši, budou hlídat anděla a já jedu do školy.
2. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
miláčku můj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: taky se mi bude stýskat :cry: budu na Vás moc myslet :pensive: :cry:
2. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
jo a my máme tento týden od po do pá taťuldu na cvičení a příští týden také :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Olííí, takl to je super:slight_smile:já musím z Toma vymámit :grinning: peníze na další plavčo a pak ho zprcuju na golfky:slight_smile:

jsem pěkně nas*aná!!!!na mma jsem vÿaukčnila 4 overálky, velikost 80!a přišly mi 2x velikost 62(na jednom je to napsaný a druhej je stejně velkej)a 2x 74 :angry: :angry: :angry: :angry: to ta paní neumí číst? :angry: :angry: :angry: to, že je to nechutně zapraný a smrdí to kouřem bych možná překousla, ale tu pidi velikost už opravdu nepotřebuju!!!!
2. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
Eví tak to nas..., já zas čekám na dvě bundičky a zatím nic :angry: :angry:
2. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
jsem počítala do 100 a poslala jí mail, není moc ostrej, ale příjemnej taky ne!!má 2 dny, pak jí píšu hooodně hnusný negativní hodnocení :angry:
štve mně to!!!
jak dloho čekáš?
2. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
už přes týden, jsem zaplatila a se neozvaly, že třeba už ho jako posílaj...
2. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
ááá teď koukám na mimiaukce a paní už mi tam hodila ohodnocení, no tak asi je bunda na cestě doufám.
2. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tak vidíš:grinning:
já od ní už taky mám poz. hodnocení :sweat_smile:
2. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
no se jí nediv, pěkně prodala :grinning:

Jako Jájouš má tu bundu na příští zimu, ale nechce se mi čekat půl roku :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
brrr zítra má být vichr a ledovka, tož asi pojedu busem do školičky, teda nejradši bych nejela vůbec :angry:
2. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
to je fakt:grinning:
tak kdyby někdo chtěl smrdutej zapranej pidi ovedálek:grinning: tak je volnej:grinning::grinning::grinning:
Olí, dík, mně ten vztek pěkně přešel :wink: :wink: :sunglasses:

tak nikam nejezdi :grinning:
2. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
hele koukej babu donutit at ti vrátí peníze potvora
no kdyby se neřešily bakalářské práce, tak bych nejel
2. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
navíc Jájoušek má teplotku, ale nevím jestli je to ke chrochtání nebo zoubečkům, pr je protivka
2. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
ráno mě mučil v posteli, jsem dospávala a on po mě lezl a tahal mě za vlasy :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
pokusím se jí donutit, ale moc si od toho neslibuju:wink:
mučení, to znám:grinning: už Ti vypichuje očíčka? :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
na to ještě nepřišel, ale strká mi prsty do pusy a nosu :confused: :confused:
2. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
hele jako jasně psala 80ky a poslala ti něco jiného, takže ať kouká navalit prašule
2. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.