• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
to přijde:grinning: ještě slintání do ucha:-d to mi vadí asi nejvíc:grinning::grinning:
2. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
fuuuj :grinning:
2. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Teda holky takové problémy s MMB jsem naštětí neměla, tak snad mě to taky nepotká :wink:

Evi budeš mít nějaké mailiky, řeší se ta oslava a chceme vědět kolik ti každá dáme za tatrovku pro Adámka :wink:
2. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
sluníčka Péťulkovi taky rostou zoubečky :dizzy_face: nahoře obě jedničky najednou:slight_smile:už prosvítají :dizzy_face: a nese to statečně,nepláče,nekňourá,v noci se nebudí :slight_smile:

a taky jsme se definitivně odstěhovali včera do obýváku.....jsme předevčírem skusily spát s malým v ložnici a v noci dobrý,byla tma,tak nás neviděl,ale ráno byl vzhůru o půl 7 a už sebou tam tak plácal z místa na místo,ale nic neříkal,ale to jste měli vidět když se někdo z nás hnul:grinning: jak byla tma a on na nás neviděl,tak hned běžel k přením šprušlím zvedl hlavu a koukal ke dveřím:grinning: za chvíli zas lehl,jenže v 7 už bylo světlo a kohopak to nespatřil:grinning: tak jsme vstávai,tak jsme se včera zas přestěhovali zpátky do obýváku a néjenomže spinkal celou noc zase,ale já se ráno o půl 9 vzbudila a to byl šok,sem nic neslyšela,tak sem za ním vyběhla co se děje,pač vstáváme jinak o půl 8 a on si tam zas hrál,ale ani hlásku nevydal,že kdybych tam nešla,tak on by snad ani jíst nechtěl a hrál by si ještě bůhví jak dlouho:slight_smile:no tak jsme si vybrali variantu spát do půl 8 vedle než vstávat o půl 7 za chvíli ještě dřív,pač světlo bude dřív,když vstává jen proto,že nás vidí.Takže my tu budeme asi bydlet dalších 30 let sami bez něj :cry: :sweat_smile:

se mi už teď stýská,když pomyslim,že za chvíli vypnu pc a třeba se celej týden za vámi nepodívám :cry: :pensive:
2. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Olí, jj:grinning:to je ekl největší:grinning:
Barunko, já prvně:wink:no snad i naposled :slight_smile:
koukám na to:grinning:už jdu odpovídat :grinning:
2. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Zuzíííí, tak se podívej, já třeba večer někdy zasednu místo u kompu :wink: nebo manžovi zabavím nouťas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem si myslela, že to tak dopadne:slight_smile:
2. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
co sis myslela,že tak dopadne?:slight_smile:

já dneska můžu být v 8 online:slight_smile: v telce nic a malej bude už spinkat,zítra je zahrada,tak to můžu být na 10 minut nebo po zahradě na dvě hodiny:grinning: ve středu zas od 8 pač nic nejní a ve čtvrtek zas 10 minut před zahradou a pak pátek zas od 8 pač nic není:sweat_smile: kurňa ať už je pátek,jak ty dny utíkaj když je píšeš za sebou na klávesnici:sweat_smile:
2. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
Eví a tak jí napiš,že jí děkuješ za kladný hodnocení,ale,že ty bohužel kladně ohodnotit nemůžeš!že takovou hrůzu co ti poslala navíc na dvouměsíční miminko nechceš,že smrdí kouřem a je to hnusný a že jestli to myslí vážně tohle co ti poslala :sweat_smile:
2. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
že se přestěhujete do obýváku:slight_smile: že bude přednější spánek než vejskání Peťulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já nevím, jetli se mi podaří ukořistit jeden nebo druhej komp :wink: a kdy mně pustí dítě :grinning:
2. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Zuzííí něco v tom smyslu jsem jí už napsala...čekám, co a jestli vůbec odpoví :wink:
2. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
no já bych právě chtěla,aby to tak nedopadlo,já chci,aby jsme spinkali pohromadě,ale jak to udělat,aby si hrál stejně tak když se vzbudí a neplakal hned jen protože nás vidí?......nevim

každopádně proč vstávat o hodinu dvě dřív,když mu nechybíme a je spokojenej bez nás,než vstávat v noci a brzy ráno jenom proto,že na nás vidí,že jo?:grinning:
2. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
ukaž zkopíruj nevěřim:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miluješ mě? :pensive: :sweat_smile:
2. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
no jasně:slight_smile: proč myslíž, že ne? :grinning:
2. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
fuj taková hrubice :pensive:
2. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
co myslim,že ne?jestli si ji to napsala nebo,že mě miluješ?:grinning:

no já doufám,že jo a tak moc jako před léty:grinning: to já jen.abys na mě nezapoměla a neochladly city,když se třeba celej týden neuvidíme:grinning:
2. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
na Tebe zapomenout? :grinning: to se nedá :wink:
2. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
oo díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

doufám,že to je až do smrti :sweat_smile: :pensive: :dizzy_face:

budu muset končit :cry: tak pusinku Tobě a Vašíčkovi a všem miminkům,papa :frowning2:
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj prdelky

Zuzo, já taky čekala, že do tak dopadne, že obývák bude vaše ložnice :grinning: Hele ten Petřík je stejně zlato, zlatý, že si sám hraje v pelechu, každý jiný by řvalo, že tam není máma a on si hraje :sweat_smile: je božíííí!!!!!!!!!!!!!!!

Evi, to je teda babizna, to bych jí teda něco napsala, ještě smradlavý a zapraný :angry: já naštěstí mám jen dobré zkušenosti na MMB...

Baru, aha, tak jsem doma..já Monče do IP psala, že bychom se mohly setkat i s Tebou a ona už neodpověděla :sweat_smile: :sweat_smile: a já si říkala, proč nenapsala :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
Mišuláčku miláčku můj ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to zlatíčko viď? :dizzy_face: bůhví jak dlouho si tam hraje sám bez jediný hlásky? :sweat_smile:

tak pusinku i Tobě a Danečkovi papaa :dizzy_face: :cry:

dvojčátko moje milovaný nezapomeň na mě a francouzáčka Tobě! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Míšo komunikujeme s Mončou dál, byly jsme i na oslavě narozenin Danečka, ale už to nikdy nebude takové jaké to bylo. Tak třeba společný srazík nebude chtít :wink:
2. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Papa a objev se, třeba se tu chytneme :dizzy_face: taky posíláme pusinečku

Jinak se Evís ptala na to spaní..ne, je to snad už dobré, ještě zazlobil o víkendu a to, že se probudil ve 23 a nestačilo jen dát dudu a odejít, jak Petr odešel, začal hysterák, takže jsme si ho na chvíli vzali do velké postele a museli tam být všichni, pak jsem ho dala k němu a spal, ale šla jsem taky chrnět...jeho postýlku mám natlačenou na své...

Jinak už ho nedávám na odpo spát do velké, ani ho tam večer neuspávám, dám ho do jeho a lehnu si vedle na svojí a zatím - ťuk, ťuk usne do 10.minut!!!!!
2. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Zuzíííí, to je láska až za hrob :wink: :dizzy_face:
Mišinko, to je dobře, že už Daník zlobení před spaním vzdal :grinning: hmmm, já mám Vendovu postýlku taky natlačenou na své:grinning:, ale hlavně z prostorových důvodů :grinning:
2. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky tak jsem pořád prckovi nedůvěřovala, že se pořádně napije, když mu nepřidržuju hrnek, teď jsem ho chvíli nechala v sedajdě a on vylábal celej a to má jinak na celý den, tož jsem poučena :grinning:
2. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
Evíku tak stále čekám na ten mailik. Že jsi se na mě zase vyprdla a psala jen holkám :grinning:
2. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Barůůůůů, vydrž!!!!
2. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Držííííím !!!!
2. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
fotky dodány a jdu odepsat tý nedočkavý Barče :grinning:
2. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Eví krásný dortík :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo psala jsem paní s bundičkou a prý ji posílala ve čt ráno, tak snad brzo dorazí teda no.
2. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Olííí, dorazí:slight_smile:
chceš ještě dortík?autíčka máme ještě asi 1/4 :sweat_smile: už ho nemůžu ani vidět :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.