• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví pošli dortík, chjo, dítě je čilé a já bych spala, jdu ho ukecat, že už je čas na odpolední spánek
2. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Oloušku, jen když ho pošlu poštou, tak zněj udělaj placku :frowning2:
podařilo se Ti uspat? :grinning:
2. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
bré odpoledníčko,
nojo škoda :frowning2: Podařilo, hezky jsme si dvě hoďky schrupli, akorát anděl byl opět vyspanej dřív než já :grinning: :grinning: tak tu piju kafíčko, bo jsem lehce k.o. Na mě o víkednu dolehlo to Járovo nespaní, deficit se projevil....no zítra budu chrupat v autobuse...tak aspoň nějaká pozitiva z cesty :grinning:
2. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
já jsem hrozně ospalá už od pátku( a to narozdíl od Tebe mně dítě nebudí :wink: ), spala bych furt :confounded: , ale Venda to nechápe :sweat_smile:
2. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
hm, asi máme nedostatek sluníčka, proto ta únava, už aby bylo jaro
2. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
jo jinak u nás se stále jen plazoleze :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
jooo, jarooooo :slight_smile: to bych fáááákt potřebovala :grinning:
na to přijde:slight_smile: dělej mu hodně překážky, abys ho donutila zvednout bříško :wink:
2. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
on je troubička, se nachystá že vyrazí, zvedne ho, ale jak se sune, tak ho položí :grinning:
2. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
to vypiluje:slight_smile:
2. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
jojo, aspoň mám ještě trochu klídek, i když teda, když někam chce, tak je tam vcuku letu
2. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
to oni jsou šikovní, když něco chtěj:grinning:
Venda teď nutně potřeboval dudana, tak si ho podal z police :grinning: (vylezl si na bedýnku a normoš si ho podal)
2. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
šikula
2. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky
Evi, fotky krásné a ještě krásnější autíčko z marcipánu, já bych si teda dala, mňam :wink:

Oli, to jsem se nedávno chtěla zeptat, zda je to na tom linu lepší???

A my máme proříznutou horní dvojku na pravo, já to tušila, v sobotu byl mrzutej a moc nejedl a asi díky tomu taky bylo to blbý spaní..tak 5.zub :grinning: to je stejně pohoda, jiným dětem roste 5 zubů několik měsíců a Daník to má za 2 měsíce, ani ne od 17.12. mu začaly růst :sunglasses: :grinning:
2. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Mišííí, tak si přijeď:grinning: a dostaneš kousek auta:grinning:
já předevčírem našla zub číslo 7 :grinning: :grinning: :grinning: možná jich je i víc, ale nenechá si juknout do hubičky :frowning2:

jo a taky jsem vám neřekla, že mi v pátek kretén s kamionem odřel Můru :angry: :angry: :angry:
2. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
kuk, mám tu naše, tak už asi nebudu.
Miško na tom linu mu to klouže, ale na koberci už mu to jde líp.
2. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
jako nikdy Olí? :astonished:
2. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
eví ve středu už budu :grinning:
2. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
takže zítra ani nemá cenu sem chodit :cry: ještěže jdem dopo do poradny a odpo plavat :grinning:
2. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
holky kde zítra budete, vy jste toho zase nažvanily, nestíhám číst :grinning:

Zuzce přeju aby se jim s Pétou bydlelo hezky v obýváku, to jsem viděla, ale třeba to bude jen na chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je dobře, že vám rostou zubany rychle, my máme pořád jen ty 2 a kde nic tu nic, ale má horní dásničky boulovatý chuděrka, čekám taky zoubky, hlavně už asi týden nic moc jí, ale má i trochu rýmku, tak se k ní příkláním, nebo právě k zubáčkům, chce akorát kašičky, přesnídávky a jogurtíky, jídlo nechce, dneska teda snědla skoro půlku skleničky a to byl úspěch, může to být z toho asi ne?

jinak nám zítra odjíždí už tatka, takže zuzo já tu večer budu, nebo jak jsem psala isq- bibinka-350-777-159, to jsem já :grinning:
2. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Evi hezký fotečky z oslavy, ten dortík je fakt hezkej, ten musel asi stát, co, vůbec nevím, jak se ceny u takovejch dortíků pohybujou :confused:
2. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
sem tuuuu:grinning:

hmm Jani dík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Evíšku krásný dortíčky,krásná oslavička a náádhernej miláček můj Evička na fotkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Vašíček samozřejmě taky :grinning: :dizzy_face:

holky my tu dnes měli kamarádku s miminkem,Kubíček je o dva měsíce starší,takovej pohodář:grinning: on normálně si třeba lehne na bok dá nohu přes nohu a opřes si hlavičku o ruku a kouká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prostě lážuje plážuje a třeba několik minut takhle:sweat_smile: pak si jen popojede a zase si sedne lehne:grinning: né jako ten náš drak:sweat_smile: ten zase všude lítal,během toho večera co tu byli se asi milionkrát postavil a chodil s moji pomocí,prostě nezmar a Kubíček láážo plážo nic:sweat_smile: no,ale si představte,blbnul Kubíček na posteli s maminkou a vůbec nevíme jak se to stalo,pač nestál,takže se mu musela nějak zvrtnout nožička a on si dal celým bokem hlavy jak vede spánek strašnou řachu o hranu stolu!Prostě najednou spadnul,holky já to viděla a myslela jsem,že to je konec,takovou prdu!Se bojim,aby neměl otřes mozku,pač to byla mrda teda,během chvilky fialovej spánek a moňo,no strašný chudáček :pensive:
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
znáte bake rolls?Sem právě půlku pytliku sežrala :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
jé chudínek, snad ne otřes :frowning2: kačka je taky drak, nevydrží na místě pořád cestuje je to naše cestovatelka :dizzy_face:

bake rolls znám cibulový mi chutnají ale neměla jsem to ani nepamatuju :confused:

holky já psala do Maminky a otiskli nám článek, ale Kačku ve vánočním už tam nedali, mohla bejt slavná, škoda :grinning:
2. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
jakej článek?To sou parchanti :grinning:
2. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
v Mamince jak píšou čtenáři, chtěla jsem napsat diváci :grinning: ale i tak jsem tatku potěšila, psala jsem o porodu, jak jsem ráda, že tam byl se mnou a dal mi pusinku :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojkýý:slight_smile:

Tak už mám stehy venkůů a už tam nemám cystůů a biopsie je v pořádkůů,jenom tam byl zánět,takže jsem už zdrááváá a už mě nebude nic bolééét jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani jůů :dizzy_face:
3. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
jé to je skvělý, tak máš konečně po problémech!!! :dizzy_face:

tak náš tatínek jede už odpo, aby do noci byli v hotelu, než se zavře, aby se ubytovali, pže jedou autem a zbytek busem, ted je na tenise do 2, přijde a jedou, acho jo, tak se vůbec dneska neuvidíme, ani kačenku nepomazlíčkuje :frowning2: a vrátí se v ne, ale je to divnej pocit, že budeme sami, v létě jsem to nesla nějak líp, jak byl pryč, je to divný :frowning2: musíte mě rozptylovat :grinning:
3. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
mě taky musíte rozptylovat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky
Zuzooo, to je super!!!!!!!!!!!!!!Skvělá zpráva, jsem moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já už jsem po pravdě úplně zapomněla, kdy ty výsledky měly být :sweat_smile: :pensive:

Jani, Ty naše chuděrko, vdovo slaměná :cry: :grinning: ..hele to, že Katuš nejí je zcela jistě k zubům!!!mě Daník taky nechce moc jíst, v sobotu snědl za celý den tak půlku, co normálně, dnes se mu tlačí i druhá dvojka a ač měl k obědu své nejoblíbenější jídlo - maso v mrkvi, tak snědl sova 3/4 a pořád dělal, jakoby to bylo strašně horký :sweat_smile: ale nebylo :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
Mišuláku jůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem taky sláma :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.