• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olíí, no je to dřevo no:slight_smile:ale je to docela velký a snad mu to nějakou dobu vydrží:grinning:
10. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
no ty hračky jsou krásný,ale ta cena je fakt drzá teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
beru,
vždyť říkám, že to vašík dostal:grinning:

Kde máme Mišku? :confused:
10. říj 2008 v 16:44  • Odpověz
Mišičko Miš pojď ke mě blííížžžžž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nevi,asi utekla přede mnou,pač od té operace se tady neukázala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
čus
mi tak pískalo v uších :grinning: to jak mě Zuza volá :grinning: :grinning:
Holky nestíhám, honička...dnes jsem byla na očním pro potvrzení, že mi tu operaci může Zentiva proplatit z účtu na účet a pak byla v práci, zase to vyřídit s mzdovkou..no jinak když jsem doma s D.tak fakt nemůžu na PC, okamžitě řev, že chce na klín a pustit chňapíka :sweat_smile:
10. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
autor
my o vlku a vlk na Koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o chnapíkovi nemluv, dnes jsem ho slyšela 10x :sweat_smile:
10. říj 2008 v 17:09  • Odpověz
Tak jsem vás rychle pročetla..Zuzo gratuluju k zoubkům, hele není Péťa blázínek, že se všemu směje a ani nebulí, když rostou zuby :confused: :grinning: :grinning: :grinning: nebo doma hulíte travku a je pořád skouřenej - nevím, zda z nebo s :sweat_smile: to mi nikdy nešlo :grinning:

Evi hele já mu dám banán na lžišce a on to prská a jako, že je to pěknej hnus :sweat_smile: ale v mlíku rozmix.to jo a v přesnídávce taky, to je ale zhejčkanec!!!!Jinak taky rýma.. :frowning2: koukám, že to lítá!!!

Oli, videa super!!To máte z mobilu či z kamery, myslíš, že kdybych si to taky na tom Youtube založila, že tam můžu dát video z Nokie???
10. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
Miško z kamery. V mobilu mám taky, ale ještě jsem se nedokopala k tomu koupit kabel k pc. Já myslím,že to půjde i z Nokie. Když to stáhneš do compu, tak to tam pak normálně vložíš.
10. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
Mišíí, Venda je opičák:grinning: banán miluje:slight_smile: a nejradši má, když mu kousek dám do packy a on se tím může krmit :sunglasses: hele, cos měla za ty homeopatika?no on zatím rýmu nemá a doufám, že nepropukne :wink:
10. říj 2008 v 17:18  • Odpověz
čauky vopičíci :grinning: :grinning:

tak jsem dostala super odkaz na jedny stránky koukej te :grinning: :grinning:

takhle bude vypadat Kuba
http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6264979

a takhle by vypadala Adéla
http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6265036

začínám litovat,že to neni holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 18:12  • Odpověz
heke tak to je drsný ty fotky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já chci takyyyyyyyyyyyyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miško no UŽ nehulim,tak nevim čemu se furt tlemí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
hele jak se to dělá??? :grinning:
10. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
kuuk,

Veru to je dost dobrý :grinning:
10. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
nahraješ svojí a petrovu fotku a vyleze mímo :grinning:
10. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
Veru, to je dobrá stránka,zítra to zkusím :grinning:

Evi - Allium cepa je to z cibule, ale nevím no :sweat_smile: D.jí měl stejnak 9 dní
10. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Miško dobrý ne??? :grinning: :grinning: já se bavím
10. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
no to chápu,ale kam?????Já neumim engliš :sweat_smile:
10. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
nahoře klikni na make me babies

pak ti tam ukážou jakoby tebe+otec rovnáse mimino,odsouhlasíš..start bo co
pak klikneš že to chceš s přítelem,ta ikona poslední
zadáš email a heslo...... vložíš svou fotku,pak petrovu,zaškrtneš že chceš kluka a je to
10. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
10. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
hele a Terezka by vypadala jako stejně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je nějakej podvod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
když jsi udělala kluka,tak dej šipku zpět a nohod holku dole
10. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
10. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
ty kráso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to je drsný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
sem to udělala znova,pač sem si nebyla jistá,že jsem měla označenýho kluka u Péti a měla,vyšlo to stejně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to jsou nějaký africký kmenovci né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no letím pááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
kde si ty nohy roztáhla sakra?? :grinning: :grinning: :grinning:

paaaaaaaaaaaaa
10. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
10. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
a Jaroušek http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6272482, tak nevím, zdá se mi, že vypadá jak Verčin Kubík :grinning:
10. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
Oloušku ty máš krásnou holčičkuuuuuu:dizzy_face::dizzy_face:
a Verunka má krásný obě děti:dizzy_face::grinning: ale kluky máte stejný:grinning:
a teď já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
holky sem Nám jako změnila i fotky a hele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já to mám s nějakým domorodcem né??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
http://makemebabies.com/viewbaby.php?bid=6272880
10. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
Olí jsi mi ukradla Kubu :unamused: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Nelouš je taky pěkná :dizzy_face:

Zuzo co to máš za černoušky pořád,????? :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já nevím :sweat_smile: ať budu mít mímo s kýmkoliv,tak asi bude vypadat jako bych oprcala stádo domorodců :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: neskutečné :grinning: no jo,nezapře se ve mě moje africká krev :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.