• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
kuk:grinning:
jsme zpět z poradny:grinning: přehoupli jsme se přes 8kg :grinning: (o chlup, ale přehoupli:grinning:), změřit nešel, sestřička naměřila míň než minule :sweat_smile: on se mlel jak housenka :grinning: nechtěl ležet a ve stoje maj až od 80cm :sweat_smile: jinak vše v poho:grinning: příští týden jdem zas na kontrolu krevního obrazu a moči, tak snad už vše bude ok :pensive:

gratulace k super výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mého dvojčátka milovanýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda smamá slaměná vdovička tu je :unamused:
3. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
jo a ta babice z MMA se ozvala, trochu kecá a nebo ví, co provedla :wink:
3. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Míšo to doufám, nic jí není, akorát že málo jí, akorát kašovitý jídla, mlíčko, kašičku, jogurty a přesnídávky, jenže ty dásničky má napuchlý už asi měsíc, včera jsem se jí tam koukala a má tam fakt bouličky nahoře a kde nic tu nic..ach jo a plakala hrozně jak jí to bolelo a to bude tak měsíc..

my čekáme na tatku až přijde z práce už jsem navařila udělala svačinky, a zabalila mu nevím teda jestli správně přijde a jede.
3. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsem si šla s Daníkem lehnout, že jako za chvilku vstanu a ještě si tu s váma budu psát a ta potvora moje malá spala jen 45 min. :grinning: njn spal taky dobře v noci, tak nemusí nic dohánět...

Jani, mě taky slupne tekutý věci jak nic..akorát teda u vás to trvá už pekelně dlouho :confounded:

Eví, teeda to je pašík ten Tvůj Vašík :grinning: :grinning: přes 8kg :sweat_smile: :sweat_smile: ale já bych to na něj vůbec neřekla, že má takhle málo, vždyť to zase takovej prcek není!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: Kámoška odsud má opravdu prcka, takovou nitku hubenou a ten má 9,5kg!!Je to fakt relativní a strašně záleží na stavbě těla!!!
3. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
trvá to dlouho, to máš pravdu, už aby to bylo!! kačka taky docela hezky už chodí spát, dám jí mlíčko, položím a většinou za chvíli usne, dneska se budila, ale dala jsem jí čaj do ručičky, pila si a usnula u něj, takže už u ní nemusím stát, je to hodně lepší než dřív..a dneska jak byla hodná, vařila jsem, dělala tátovi jídlo, balila mu, ona koukala na pohádku pro miminka, televize BEBE jestli to znáte, to miluje :dizzy_face: než vysaju, posadím jí k tomu a je hodná!

evi- to je fakt, že Vašík vypadá na víc kilo
3. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak už jsme sami doma :frowning2: udělala jsem si palačinky pro rozptýlení a pomohlo to :grinning: co vy děláte?
3. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
jsem zpět z plavča:grinning:

no on oblečenej nevypadá hubeně:grinning:, ale když ho slíknu, tak je kostrouš:grinning: na plavčo s náma chodí ještě jeden kluk, ten má 8,5, ale je vyšší a nožičky má jako špejličky :grinning: druhej extrém je další chlapeček, kterej má skorem 12kg, ale centimetrově je s Vašíkem stejně:grinning: tuhle jsme kluky pozorovali, když vylejzali z bazénu :grinning: Vašík má obě půlky jak Honzulka jednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vypadali jak štaflík a špagetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miško, dr. řekla, že KONEČNĚ má aspoň 8 :grinning:
3. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Jani, tak to je dobře, že se to zlepšilo, ještě, že jsi byla vytrvalá!!!!!!A bude to lepší a lepší, až nebudou ty zubany zlobit :angry:
Hlavně aby Jindra v pořádku dorazil, na té Vysočině to je asi zajímavý, po tom silném větru!!!

Evi, Dr.je vtipálek :grinning: no tak 12 kg na menší postavu jak 80cm si nedokážu představit, to je asi cvalouš ne :sweat_smile:

Já jdu dnes na jogu, tak se těším i netěším...těším se až budeme končit a relaxovat :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Mišinko, malinko cvalíček je:grinning::grinning::grinning:
no teď už mi to vtipný přijde, dřív ne :wink:
hmmm, relax bych potřebovala též :grinning:
3. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Míšo Jindra jede do ALp do Rakouska, mají tam tak na 11 být v noci, tak mi dá vědět :wink:
no asi jsem to zakřikla, už jsme zase pavijáni, křičí v postýlce, spařená je chudák, pít nechce, to jsem jí chválila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
my už spíííme :dizzy_face:

bych taky potřebovala relax :grinning:

miláčku jste krásní :dizzy_face:
3. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojík holky,
asi mě jebne, malej je zas osypanej na břiše a zádech :cry: :cry: :cry: :cry:
3. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
z čeho je osypanej? :angry:
tak my pořád křičíme, tak nevím, jeslti mě zkouší, když není taťka doma :grinning: nebo jeslti zubany, nebo je přetažená, to už teda moc nedělá, že takhle brečí, to jsem z toho jelen :astonished:
3. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
Jani to kdybych věděla :cry:
3. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
a má teplotu nebo něco, no radši s ním zajdi k dr, pro jistotu, takhle můžou začít i neštovice, ne?

kačka už taky spí, byla asi přetažená, od 1 nespala chuděra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
teplotku už má třetí den, ale jsem myslela, že k rýmě
3. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
tak tam radši zajdi, ať máš klid..
nejste náhodou taky sami doma, neříkala jsi že má Jára cvičení? jak často takhle jezdí a na jak dlouho, tak je taky na prdlačku, viď?
3. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Olí máte šestou :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
jojo je na cvičení, dnes tu mám naše, pr jsem byla ve škole.Ale zítra už budem samotinký. Tenhle měsíc jede dvakrát na týden na cvičení, tak ob měsíc většinou tak na ten týden někde je, někdy i častěji.
Mám podezdření že to je alergie na Frutapuru - ovocný koktejl. Měl ji i minule jak se osypal, ale to jsem si myslela, že to není z toho, že už ji měl předtím, ale zřejmě ne. Pr dneska jí měl poprvé od té doby a je osypanej. Ach jo. Uvidím ráno. Pitomý je, že se mi do čekárny nacpaný chřipakama s ním fakt nechce, snad to bude dobrý
3. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
Zuzí to už si myslela mudra minule, to může být víckrát?
3. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
tak uvidíš ráno a dyžtka tam zavolej, ona ti poradí,třeba vás vezme, až tam nikdo nebude, abyte nečekali, zavolej jí, jak to tam vypadá, kolik je tam lidí, at tam není plono..to je pech, zrovna když jste sami doma, viď? Toho se taky bojím, no snad to zvládneme,jsme holky šikovný :dizzy_face:

a Péťula je na noční?
3. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
hele já jsem si myslela,že může být jenom jednou,ale myslim si,že jsem slyšela od někoho,že jí měl dvakrát,já osobně myslim jen jednou,ale asi jo Olí:slight_smile:

jestli jste 3 dny měli teplotky a pak se osypal,tak je to jasný
3. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
ty woe, tak to mě jebne ty jo, to je Jájouš "klikař" dvakrát během čtvrt toku :frowning2:
3. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
třeba ne, fakt to osypání může bejt alergie, ještě nemaluj čerta na zed, a měl předtím malý teplotky? jak to probíhá 6 nemoc, jsou teplotky a pak se osype, nebo je to obráceně?ale já teda taky myslela, že to jde jen jednou mít..
3. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Jaňule ty vole čti nebo mě už poser :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jako nevim jestli to mám psát znovu nebo radši ještě pak jednou nebo to dát na celou stránku,aby sis to pamatovala na celej týden dopředu! :angry: :angry: :sweat_smile:

proč jako myslíš,že evička psala nejdřív........to tady nikdo nebude,Mišulka taky psala,že nebude.....pak psala o dnešku,tak to nemá ani smysl chodit,když tu nikdo nebude a dnes psala,tady je to samá slaměnka...........myslíš,že tady je každej slaměnka znamená ty?Píše každej a já to tady psala snad nevim kolikrát a i kdyby jednou to stačí néééééééé???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako já sem skleroza,ale ty, ty seš tykva nebo já nevim už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a teď si to jdi hledat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
mega obří nano skleroza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani nejdřív teplotky a pak se osype - J. měl nejdřív teplotky a teď se osypal. :confounded:
Zuzouši klííííííííííííííííííííííííííííd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
si du s tebe dát cígo nebo nevim :sweat_smile:

Oloušku miláčku to bude v poho,ale né?To se nějak neléčí jen snižuje teplůtka,že?
nojo, teplotku on má 37,5 po odečtu, takže se nesnižuje. Jen zas bude vypadat, jak když prošel kopřivama :pensive:
3. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.