• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak tam brnkni

zuzanice ty vopice když vy melete že někdy pořádně nečtu do konce no, tak se nepoprd taky :grinning:
3. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klíííííííííííííííííííííd Zuzouši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu na Ordinaci bo se tu picnu :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Jaňule co ty muríno jako,že meleme,hovno meleme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: těch pět písmenek co se tu za den napíše si můžeš snad přečíst do konce néééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neser a zduř :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
seš vopice :grinning: jdá jdu koukat na VKV :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
co se to tu děje? :grinning: :grinning: :grinning:
huš baby hádavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
když melem je to špatně a když nemelem tak taky :grinning:

Olouši, 6. nemoc může být jen 1x(no výjimky jsou:grinning:), ale hlavně u toho bývají vysoký teploty :wink: teplotku má asi od rýmky a osypanej je po tý frutapuře :wink: dr. klíďo ráno cinkni, ale mezi prskavce nechoď :wink:
jo a když nechceš mít opupínkovaný dítě, tak ho neházej do těch kopřiv:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
3. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
no vidíš Olísku, nikam chodit nemusíš, máme tady paní doktorovou :grinning:
3. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
ty jdi spát ty sklerooozo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
nejsem doktorová! :sunglasses:
3. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
skleroza se lekla a utekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

jdu si tady rozbalit to letiště na zemi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a spát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak čáááu lásky moje a pusinečku všem :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
to jako už jdeš spát jooo?jsem se zrovna uvelebila:grinning:
3. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tyjo tak já nevim jako :sweat_smile: mě tady bolej ploutvičky jak tu sedim na zemi už hodinu a záda mám otočený celý dopředu a tak já už musim jít si lehnout,to bolíííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
no, a co já s tím, že tě bolej ploutvičky:grinning:
já jsem v pelíšku, zachumlaná pod peřinou a na klíně mám zabavenej nb:grinning: prostě dnes se spát nejde:grinning:
3. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
no parááááda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

takže panička si má noutbůůůček na nožičkách,schovanou prdelku pod peřinkou to má a dadá si to a já tady u toho mám klečet jo?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to nejde,tady se nedá vůbec sedět u toho,moje tělo vypovídá službu :grinning: sedět na zemi :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
hele jdu si vyčistit zoubečky:grinning: a vyměnit tampon:sweat_smile: pak roztáhnu tady to obří letiště:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ( to je prdel,spát na zemi a každej den roztahovat ty věci na kterých spíme):sweat_smile: aspoň než příjde taťka z práce
3. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
mám tělo o chlup starší, tak si ho musim válet v měkkym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no na nožičkách mám i bůček :grinning: :grinning: :grinning: , ale kolem pasu je větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
tak aspoň něco pro ty svoje bůčky dělám,to je fakt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
ty už mám vypucovaný :grinning: druhá věta taky splněná :wink: :grinning: na obřim letišti se válim a nic neroztahuju :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
kde máme tu naší jogínku? :grinning:
a co ta naše kebulka děravá, co je sama samotinká?to už šla spát? :astonished:
3. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
neutekla :grinning: čtu si, čekám, až nastávající zavolá, že dojeli a to má být kolem 11 a pak jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
áááá tady je :grinning: co čteš?
3. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
dochází mi baterka :cry: :cry: :cry: už vím, proč mi to tak ochotně půjčil :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
moment už du roztahovat letiště :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

já si asi sned teda roztáhnu nohy,pač se na to těšim a dneska už můžu,takže hodim nějakou otočku před spaním,nějaký to saltíčko na dobrý spaní předvedu :sweat_smile: mluvim o poloze na spaní joo:sweat_smile: né o roztahování nohou na šustění:sweat_smile:

jaká druhá věta?jaký jogínka?to je nějaký plemeno nebo co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
no šla sis čistit zuby a vytahovat tampon:grinning: oboje mám hotovo:grinning:
to je úlevička bez stehů vi%d?ale moc neblbni :wink:
3. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
někdo šel na jogu :grinning: :grinning: :grinning: , tak je jogínka :wink:
3. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
tak brou :dizzy_face: ať Zuzku žížalky koušou celičkou noc :grinning:
3. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
já si to myslelaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

joo to je paráda bez stehů :dizzy_face: to se budou roztahovat nohy :sweat_smile:

a jogínka mě taky napadlo,že myslíš Mišul,ale jenom proto,že tu není a druhý příspěvek byl pro skleroozu :sweat_smile: takže jogínka mě fáákt nenapadla kvůli joze :sweat_smile: to zní tak hezky jako nějaký psí plemeno :sweat_smile:

tak mě přišel mažel,letiště roztáhlý,tak můžeme jít dělat blbiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak papapaa a pusinku pro tu mojí housenečku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
čtu knížku od Henriho Denkera, píše hezky, ale teď je to teda smutný a asi budu pak brečet, je to o paní, která se nakazila HIV má 12 letou dceru a hledá pro ní adoptivní rodiček pže tatínek jí zemřel, ach jo, ale nemůžu se od toho odtrhnout..

tak proto ti půjčil comp, jo, to je taky vyčůránek :grinning:
3. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
kukuč, dítě nechce usnout po svačince, tak jsem se nasr... a šla si pustit comp, abych neslyšela jak nadává.
Holky tak vyrážka mu mizí, to jsem z toho jelen teda fakt. No ale ještěže tak.
Evísi jsem psala do malli.cz, kdy bude kočár. Prý až přelom února března, chjo a já jsem tááák zvědavá jak vypadá naživo
4. únor 2009 v 05:08  • Odpověz
tak anděl chrupe, tak jdu taky, tož dobrou :grinning:
4. únor 2009 v 05:29  • Odpověz
bré ránko, už jsem tu zas :grinning:
4. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.