• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,

teda vy jste kecalky, kdo to má stíhat dočítat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Každopádně jsem postřehla, že musim Zuzce poblahopřát k dobrým výsledkům!!!!!!!!!!!!!! Je to super, že je vše ok :wink:

Olí jak je malýmu? To je fakt hrozný, ty děti se nás natrápí viď :frowning2: My jsme nic podobného zatím neměli, ještě jsme ani nemarodili, jen ty teplotky k zubům.....tak doufám, že jsem to práve nezakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evíku na dnešek se moc těšiiiiim :slight_smile: :slight_smile:

Já tu mám zase bráchu, pořád hledá práci, tak mám přechlapíno v bytě :rolling_eyes:

A holky už se tu neperte :angry: :angry: :angry: :grinning: :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo a ještě jsem zapomněla pochválit Vašíka, jaký je to kus chlapa :wink: Kdy mi jsme měli 8kg už opravdu ani nevím :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky Baru,

malej no jak se to vezme, rozjela se mu ta rýmečka, a vyrážka se nerozlejzá už, tak aspon tak. Přemýšlím, jestli ho naši včera moc neoblíkli a nespotil se třeba, pr už to trochu mizí myslím.
Hihi my měli osm kilo někde kolem sedmého měsíce počítám :grinning:
4. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak uvidíš, třeba to bude ok :wink:

No my 8kg taky asi nějak tak :grinning: Možná ještě dřív :dizzy_face:
4. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky, zdraví jogínka psí plemeno, Zuzo Ty si vemeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak holky, já se hýbu!!!!!!!!!!Normálně mě nic nebolí, to jsem nečekala, když jsem min.týden nebyla!!!Tak to jsem ráda, že mě vše bolelo jen tu první hodinu!!!A ve čt před jogou je body styling, tak asi zkusím to, přeci jenom je to víc posilování než při joze!!!!!

Jinak Oli, 6. může být víckrát jsem četla, ale teda určitě ne po 3 měsících!!!!Třeba po roce jo, ve vyjímečných případech, bych řekla, že je asi citlivý na tu frutapuru a před tím to rajče..no holka, možná bude Jája alergik, ale nebudeme přebdíhat a uvidíš v létě, až mu dáš nějaké čerstvé ovoce ze zahrady!!!!

Zuzo, co se čílíš :angry: Ono Tebe taky někdy ale pochopit, to je umění, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: sice nevím, o co se teď jednalo, ale já taky kolikrát nedočítám vše, když tu někdo píše romány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, jak Jindra, dorazil v pohodě???
4. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Mišule ty vopice,když nevíš o co de,tak si to radši nejdřív přečti než mě začneš dráždit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

co je na tom k nepochopení,že budu celý týden,pač má Péťa odpolední??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty jogínko psí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

to je super,že Tě nc nebolí :dizzy_face: já bych teda byla radši,kdyby tě bolelo celé tělo,ale nu což :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky díky za přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Zdar:grinning:

no jen si utahujte z venouška jednoho buřtíčkovýho:grinning: on byl hubeňour už před rokem :grinning: :grinning: :grinning:

Mišul, ses nějak rozjela s tím sportováním :grinning:
Olouši,to je fajn, že vyrážka mizí:slight_smile:
Barůůů, taky se těsím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tatrovka nebude zabalená:frowning2: ne4m00104 nem2336320,,,,, nemám balicí papír:frowning2: jsem prošla 2papírnictví a nic:frowning2:víc jich tu není :confounded:
4. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
aspoň,že moje dvojčátko má zapnutý všechny mozkový buněčky a vše pochopilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

du dát sprchu,vytáhnu tampon a hodim ho z vokna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
já jdu krmit dravce hubenýho:grinning:
4. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
No nebo se Evička nevyjadřuje :grinning: :grinning: Tě dráždím jo :grinning: hm, to zní zajímavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak tohle jsem pochopila a vím, že má Petr odpolku, ale kolikrát taky něco fakt od Tebe nechápu :fearful: :fearful:

Eví, jo rozjela, páč v létě až budeme jezdit na koupák, tak fakt nechci budit pozornost se svým vysatým, povadlým břichem a v plavkách v celku taky nechci chodit :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
jsem se těď nevyjadřovala, pže jsem se vyjádřila už včééééra :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, to já chápu :wink: asi taky budu muset začít něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: na koupališti mne ale stejnak asi nikdo neuvidí :zipper_mouth: , i když jsem včera byla pochválená na plavču:grinning: jak už mi to potápění jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: perj nečekala, že tu hlavu fakt budu potápět :grinning: a abych se přiznala už mi to ani tak moc neva :grinning:
4. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
a já taky budu cvičííít:sweat_smile: na rotačním disku:grinning:

hele a můžeš mi říct ukázku toho co si kdy nepochopila?:grinning: :angry: řeknu,že nechápu a já vysvětlím nééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

no sem celá rozdrážděná a nechala sem si na nohou dlouhý chlupy jako liány a Péťa říká,že mám roupu nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
cože máš? :astonished: :grinning:
4. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Liáno, já už nevím, ale vždy, když se tu nad něčím dohadujeme, vždyť to víš!!!Naposledy to bylo něco s tím doktorem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dráždidlo jedno :grinning:

Evi, jsi šikula s tou hlavou pod vodu, já jsem to nesnášela a na plavčo už chodit nebudeme!!!!!!
4. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
mně to zrovna začalo bavit, tak chci ukecat Toma na další:grinning: kluci už skáčou do vody( a Venda je z toho nadšenej:grinning:) a je to teď takový zábavnější :wink:
4. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak jsem zkoumala složení té frutapury: takže jediný rizikový mě tam napadá koncentrovaná pomerančová š´táva - ale té je tam jen 1 % a nebo meruňky. Ach jo, v širokém okolí nemáme žádného alergika, tak Jájouš bude asi první.
4. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
venku začalo pršet, fuj tajbl. Naštěstí jsem si toho všimla celkem zavčasu a dítě se mi venku v kočárku neutopilo :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Olííí, mně se Venda osypává po meruňkách :wink: jinak i to 1% pomeranče by mohlo dráždit :wink:
4. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
s jakým doktorem?já s žádným nic nemám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ty? :sweat_smile:

Evíšku roupu :grinning: :grinning: :grinning: prej nemám,ale jednu roupu,ale,že mám roupy :sweat_smile: :grinning: :grinning: a prej já sem roupa :grinning:
4. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
uáá pomoc, promáčkla jsem si čelo, kuwa, blbej roh, mám na čele důlek :rolling_eyes:
4. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Olííí, a proč takový věci dělᚨ???? :grinning: :grinning: :grinning: zdobit si čelo důlkem, už taky nevíš, co roupama dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Liáno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: víš, jak vypadá roup¨? :grinning: jako žížala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jsem zachranovala kabel, Jájouš se do něj chtěl zakousnout a já si nevšimla stolku
4. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Zuzo, jo jako žížala, pěkně vypasená, růžová s článkama :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nikdy žádnýho doktora neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou to kurevníci :grinning:

Oli, hele Ty máš nějaký blbý období..prst v mixeru, důlek na čele, že ty chceš být Golem a strkat si tam šém?? :grinning: :grinning: :grinning: jmenuje se tak ta kulička, ne?? :confused:
4. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Miško jojo, furt něco, tak ještě do třetice a bude klid, tak už nemám důlek ale bouli, budu kočka :grinning:
4. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Mišííí, šém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já s doktorama jen kamarádim :grinning: ¨

se loučím :grinning: tygrřě se probudilo, tak pomalu vyrazíme na tu osavu :dizzy_face: těším se na Ondráška :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
Byl to šém, neee :confused: :confused:

Evi, krásnou oslavu, vy se máte :cry: :cry: já chci taky bydlet v Pze!!!! A ne tu na poli :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, hele do třetice nic nevymýšlej, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
já myslím, že šém.

Miško pokusím se.

Miško taky máte na poli tu hnusnou mlhu, tady na poli je příšerně
4. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
sem v\řízená,mě tak bolej nohy z venku :frowning2:
4. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Zuzo a co jsi tam dělala? :confused:
4. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
chodila s malým a ušla jsem snad deset kiláků jen,aby usnul a nic,tak sem přišla teď domů a nemůžu se hnout jak sem teď 14 dní nechodila a bolí mě všechno od pasu dolů :cry: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.