• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
sem ho položila a spinká :dizzy_face: tak se jdu taky natáhnout :dizzy_face:
4. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Ty woe zůzo, ot nemůžeš takhle přehánět. Já jsem poslední dobou taky děsně unavená, ale dnes už musím sportovati, pr ta váha mrcha se ani nehne.
4. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
čauky,

vopice zuzice si ze mě dělá prdelky, jo? :grinning:

my byly od rána venku, ráno u kamarádky z koníka, pak u mamky, ven, kačka spala, pak jsme měly sraz z holkama odsud a ted jsme přišly a jsem docela k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo- taťka nám dojel dobře, v půl 1 byli na hotelu. Dneska po poledni volal, mají se tam hezky, bodejť by ne taky že jo? :grinning:

Olí- tak to třeba fakt byla jen nějaká reakce, když to mizí
4. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Zuzo, Ty jsi pako, to se musíš šetřit!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, tak to je dobře, že je v pořádku na místě

Holky, tak co je ten body styling, dnes jsem četla líp tu ceduli a tam bylo "posilovací hodina aerobicu s použitím zátěže" co to je????To nemá být přeci aerobic, ne?? :confused: Jestli jo, tak tam nejdu, jsem na to dřevo :sweat_smile:

Oli, mlha není, ale pošmourno, hnusně, vlhko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
12121212holky tak JájOVi teče z nosu maxi rýma, ale naštěstí jen ta průsvitná. Ten aerobic nevím, já ho nerada, a se zátěží to už vůbec nevím teda co tam budete dělat
:grinning:
4. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
co ty dvanáctky???? :grinning: to Jája, ne???
No já taky nevím, asi tam nepůjdu, jak začnou hopsat na hudbu, tak jsem v řiti, já se nechytám na ty sestavy :sweat_smile:o a přitom by mě to tak bavilo...
Jéje rýma, tak sajte, sajte :grinning: a když je průsvitná, tak to není tak zlé
4. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
to Jája, chtěl vás mermomocí pozdravit, se naučil přelézat polštář, co mám mezi stolkem s compem a zbytkem obýváku a furt sem leze :grinning: a kňučí, že chce písat
4. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
holky znáte rádio Sunar? Jájovi se to strašně líbí
4. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Jinak teda vyrážka se lehce rozšířila, takže průběh skoro jak minule - takže alergie. Chjo. Aspon, že to nemá na obličeji
4. únor 2009 v 17:48  • Odpověz
No a to jsem chtěla jako zavést to vyřvání, dkyž nemáme tatínka doma, no a Jájouš si klidně dostane rýmu....
4. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
ale na co myslíš má alergii? fakt na tu Frutapuru? ráido Sunar, to existuje? :grinning:

my zase statečně brečíme v postýlce, ach jo, to jsem Kačku chválila, ale už to zase není položím, jdu a spí, zase prd, ale neívm, jestli jí něco trápí nebo co..

Míšo- to cvičení jak jsi psala teda neznám, na to chceš chodit jo?
4. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Jani myslím na tu jednu - kde je ta meruňka. Jabko, hruška, banán, višně jsou ok. J. usnul jako většinou dobře, ale bude se určo budit zas.
4. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
Olííí, mně se osype po všem, co obsahuje milimetr meruňky :wink: tak vítej v klubu :sunglasses:
Mišííí, myslím, že to je cvíčo, kde se zahřeješ(aerobní ) a pak posiluješ:wink: záleží na cvičitelce, jestli do toho zapojí prvky aerobicu :wink:

jinak oslava byla super:slight_smile:Kluci řádili jako černý ruce:grinning: fotky dodám časem :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko,
Eví tak to je teda asi jasný viď, že to meruňka.
Super, že oslava se povedla.
My odsáváme rýmečku a je to boj :slight_smile:
Jinak teda se mi zdá, že je trošku do žluta? Co s tím?Chodí se s tím k Mudře? Kapičky do nosu mám a dávám.
5. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Verča asi rodí :wink:
5. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
jééé a jo, ona má termín ted někdy
5. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
jj, 8.2. má termín:slight_smile:
s tou rýmou bych nikam zatím nešla, ken kdyby se nelepšila nebo se něco přidalo....jen byste v čekárně něco chytli :wink:
5. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
no taky jsem si to říkala, zatím nekucká, tak na atb to myslím není. Kdyby šla do zelena, tak to už asi pojedem. Ale nehodlám teďka sedět v čekárně aby chytil ještě něco dalšího.
5. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
chjo, chrochtá mi chůvička :sweat_smile:
5. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
to je fakt, v čekárně je to zrádný, tam může chytnout ji jiný bacily..radši tam ani nelízt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
verča rodí, myslíš, nebo jak to víš? :grinning:
5. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
Jani kukni na únor 2009, už vyrazila do porodky
5. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
holky kuk, ne teda že by to bylo aktuální
http://www.intrea.cz/eShop/o-pu-wutch-ocean-puky-wutch-ocean/zbozi.aspx, ale je krásný
5. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
jo holky a už mi došly obě bundičky, jupí. Jájouš bude příští rok frajer.
5. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
teda holky, vy jste poctivky, vy snad všechny vaříte
5. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Jani:grinning: no určo to nevím:grinning: do porodky jsem s ní nejela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, super, že dorazily:grinning: mně paní snad už posílá peníze a pak jí ty overálky pošlu :wink:
to odrážedlo vypadá bombově:grinning: my máme na doma tu krávu, ale ještě nedosáhne na zem, ale miluje když ho vozíme:grinning:
5. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
no vidíš to, tak nakonec to vše dopadne k naší spokojenosti.
5. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
nevařím, ohřívám:grinning:
ale kámoška mi poslala recepty(psaný jako pro debily :zipper_mouth: :grinning: )tak se asi přemůžu:grinning:
5. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
jo holky ještě dotaz. Asi blbej, ale já fakt nevím jestli se něco má dělat...
J. se odstavil, kozenku už nechce ani v noci, má amok, když mu ji chci dát, prsa nijak nalitý nemám, takže netřeba nic dělat...? jako studené obklady nebo tak něco :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
to já mám uvaříno od včera, zítra zas budu vařiti.Mě to nějak začalo bavit :grinning:
5. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Olííí, jsem se chtěla zeptat na totéž :sweat_smile: :grinning:
teda u nás je to trošilinku jinak:grinning: Venda se v předvečer svých prvních narozek rozhodl, že už je na kození velkej :grinning: , ale tak ob den chce :sweat_smile: já nevím, jestli se mám vnucovat a nebo mu nedat i když nechce :sweat_smile: na kojení netrvám :grinning: no trochu mně to mrzí :zipper_mouth: , i když jsem chtěla skončit....
5. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.