• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
vaření a bavit? :sweat_smile: to nechápu :pensive: já to beru jako nutný zlo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
5. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
no mě to baví pro Jáju, uvařím zeleninu rozmačkám, přidám masenko co má uvařené z mrazáku, přidám kapku oleje a je to :grinning:
5. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
mně nebaví ani to :zipper_mouth: já prostě nesnášim kuchyň :zipper_mouth:
5. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
No mě to mrzelo po tom šestém měsíci, že už se netulíme každý tři hoďky :grinning: , ale tedka jak bylo kojo jen v noci, tak jsem to brala tak, že za chvíli už bude konec. Jen mě teda se... že mám prsa jak dvě vyschlý švestky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: chudák manža,bude smuten
5. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
:grinning: já nesnáším mytí nádobí, kdyby se nemuselo mejt, tak by mě asi vaření bavilo i pro manžu
5. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Olíí, my už se právě tulili jen večír :dizzy_face: a nějak mi chybí to pomuchlování :grinning: se budem muchlat asi i bez kozy :dizzy_face: no uvidím, večír zas zkusím nabídnout a když nebude chtít, tak má smolíka a zítra už nic vytahovat nebudu :grinning:

si pořiď myčku:grinning:
5. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
no do našeho mikro bytu nevím kam bych jí dala a zas toho nádobí pro tři lidi tolik není... jen kdyby se mylo samo no.
To my se tulíme i bez kozenky, J. začíná být mazel. :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
to my se tulíme taky:grinning:úpně miluju, když si na mně položí hlavičku a začne mně pusinkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
tak pusinky mi ještě nedává :pensive: . Ty jo, ale mám útrum s ranním dospáváním, jsem nechtíc usnula a byl na konci postele, naštěstí je tam zábradlí, které ho nenapadlo podlézt ani přelézt.
5. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
kačka taky neumí ještě dávat pusinky, akorát mě olízne, otevře pusinku a vyplázne jazyk, to jsou její pusinky, ale taky se mi lbíbí, když si na mě položí hlavičku, to je krásný :dizzy_face:

my už jsme uklidily, dováříme, dopíráme napapáme se a jdeme ven, tchýně odpo bude vozit a včera měla svátek, tak musíme jít koupit kytí :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
já musím umýt to nádobí a pak dám prcka spát, dopo si dal venku jen hoďku potvora.
5. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj kočky
musím si jít dát cígo :sweat_smile: na uklidnění, Daník usnul a dnes zkouší mou trpělivost, za chvíli dočtu a napíšu, ještě musím sundat prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak jsem tu, trochu vyklidněná :grinning:
Olísku, s rýmou nikam nechodíme, ani když byla dozelena, odsávali jsme a přešlo to, po tom, co šla ven zelená..
odrážedlo super!!!!!!!!!!!!Ale ta cena taky :sweat_smile:
Vaření pro D mě taky baví, dnes budu dělat jeden dobrý recept, pak sem hodím odkaz

Verču sleduju, zatím nic a když nekoukám, tak rodí :grinning: musím tam juknot k nim na únor :wink:

Evi, no možná to cvíčo risknu, je dnešní 1.hodka zadara

Jinak co se týká mlíčka, tak jsem zrovna včera viděla téma, jak se zbavit mlíka z prsou, tak kouknu a hodím vám odkaz, jestli najdu :wink:
5. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Miško to ráda slyším, protože se mi fakt mezi ty nachrlchlaný marody nechce.
Cena nic moc no, ale třebas dědeček přidá :slight_smile:
5. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=85643&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Tak ve 12 psala Maru, že Vero otevřená na 3cm, ale že se jim něco nezdá a hrozí císař :cry: chudák, snad to půjde normálně!!!!!!!!!!!!
5. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2395

toto budu dnes dělat, koupila jsem BIO jablka 700g za 57,- :confused: to je hrůza ty ceny BIO..
5. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Mišííí, dík za odkaz.-) uvidím, jestli to bude potřeba :grinning:

Koukala jsem do února, snad bude všechno ok:slight_smile:, i když při Verčině smůle, o tom dost pochybuju :sweat_smile: :pensive:
pěknej recept:grinning:možná se někdy pochlapim:grinning:
5. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
No Evi, tak ono možná pro Veru ten císař bude lepší, než tlačení a trápit se třeba půl dne, ona na tu bolest přeci moc není, že????No akorát ta bolest po CŘ.... :frowning2: no uvidíme, hlavně, aby byli oba v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Mišííí, přesně tak:slight_smile:hlavně aby byli oba ok:slight_smile:
5. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
5. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak jsem šmírovala na únoru a zatím nic. Tak snad to bude mít brzo za sebou.
Miško díky za odkazy, tak jsem to pročetla, no a nalitá prsa nemám, takže asi nic nemusím. No možná bych si pro jistotu mohla dát ten mátový čajík aspon.
5. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
Oli, když nejsou nalitý, tak to neřeš, mě z nich ještě 2 měsíce po teklo mlíko, když jsem se sprchovala a prsa zmáčkla!!!
Taky jsem koukala, no vidím to tak na večer či noc :confused:
5. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
Miško jojo. No vypadá to, že to až taková rychlovka nebude. A nebo už je na sále.
5. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím Vás po mega dlouhé době. A zrovna když Verča rodí. Moc jí držím palečky, ať se dlouho netrápí.

Jinak my jsme oba v pořádku. Všechny nemoci a jiné neduhy se nám krásně vyhýbají, tak musím zaklepat. Dokonce i ekzém nám před měsícem zmizel, tak jen čekám, jestli se neobjeví znovu. Před třemi týdny jsme začali s příkrmy, takže Ondra už baští mrkvičku, brokolici, brambory, cuketu, jablíčko, hruštičku apod. Nic neplive, všechno od prvního dne krásně spolkne, takže jsem moc ráda, že jí bez problémů. Pořád kojím a chci ještě kojit dál. Vůbec si nedovedu představit, jaké to bude, až přestanu kojit. Ondra totiž od dvou měsíců nechce dudlíka a tak má prso na uklidnění místo dudlíka hlavně v noci, tak nevím, jak to budeme zvládat, až začnu odstavovat.

A co Vy? Jak se Vám daří? Tak obden sem nakukuju, co je nového, ale nestíhám psát. Teď už to bude lepší, protože mi ubyla práce, tak se sem snad dostanu častěji.

A nakonec dodatečně gratuluju Vašíkovi k prvním narozeninám a přeju hodně zdravíčka a lásky od maminky a tatínka. :wink:
5. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj Leni,

holky tak Veru zatím asi nic, psala Maru na únor, že má vyplý mobil.
5. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
no tak jestli už nejni po císaři na Jip :zipper_mouth: , když má vypnuto....
ahojky Leni:slight_smile: Vašík moc děkuje :dizzy_face: to je fajn, že exém zmizel:slight_smile:Ondrulka je šikulínek, že tak hezky papá :dizzy_face: vendovi ze lžičky taky hned jelo:slight_smile:

já taky nalito nijak zvlášť nemám:slight_smile:mátovej čaj nepiju :grinning: a pít nebudu :grinning:
5. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
Evi: No Ondra měl vždycky dobrý apetit, možná proto už má přes 9 kg a více jak 75 cm, ale jak je velký, tak je nemotorný. Kromě pasení koníčků ještě nic jiného neumí. Jen se otáčí kolem své osy a posouvá se dozadu. Nožičky podsouvá pod bříško jen když leží hlavou na zemi. Na to že mu bude za 9 dní 7 měsíců se ještě neumí otočit z bříška na záda a opačně. Z bříška na záda se otočil za poslední měsíc jen pětkrát, ale myslím, že to byla spíš náhoda než cílený pohyb. Ale ruce má šikovné. Přendavá hračky z ruky do ruky, točí rukou, co se dá apod. Pomalu začíná sedět, ale sám bez pomoci se udrží jen pár sekund.

Holky, kdy Vaše děti seděli sami a kdy se otáčeli z bříška na záda a opačně? Vím, že se nemá srovnávat, že každé děcko je jiné, ale přesto se ptám.
5. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Leni ono opravdu každé dítě je jiné. J. se otáčel ze zad na bříško v pěti měsících a nazpátek v pěti měsících a týdnu. Ale zase ještě nesedí. Teda já ho neposazuju, asi kdybych ho posadila, tak by asi seděl, ale já počkám až se posadí sám. Švagrové holčička se poprvé otočila před týdnem a to měla rovných 6 měsíců. To otáčení kolem své osy je důležité, takže je to šikulka. A obracení přijde co nevidět určitě.
5. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
Eví no jo vidíš, to je taky možné.
5. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
Evi, Maruš tam ale psala, že kdyby byl CŘ, že by jí Tom dal vědět, takže spíš bojujou :frowning2: :frowning2:

Leni čauky, Daník se obracel v 5.měsíci a sám se posadil na konci 8.měsíce, lezl během 7.měsíce..ale fakt je každý jiný a Ondra je aktivní, jak tak čtu, dost!!!

U nás nic nového, stereotyp, jako prase :sweat_smile:

Tak holky za chvíli jdu prubnout ten body styling :grinning: tak na mě myslete je to do osmi
5. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.