• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Leni, Venda se začal otáčet celkem brzo:slight_smile: kolem 4,5měsíce na bříško, zpátky na záda asi o měsíc dýl...sedí od začátku prosince- teda jako sám se posadí, neposazovala jsem ho-, to ho moc nebavilo, radši si lezl:grinning:než aby si sedl:grinning:
jak říká Oli, pivotování(tj. otáčení kolem své osy) je důležité:slight_smile: a je to krok k tomu, aby se otočil:slight_smile: jeslti má snahu se otáčet, tak mu můžeš pomoci- když je na zádech, tak pokrčit nožičku v koleni a kyčli a jakoby překřížitpřes tělo, měl by na boku nadzvednout hlavičku a dotočit...no to je asi dost nepochopitelný, ale mně teď nenapadá, jak to vysvětlit:grinning:
5. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Mišinko, myslím na Tebe:slight_smile:
juj, tak to jsem nečetla....chudinka Veru :sweat_smile:
5. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
jo a kde mám svoje dvojče?ani na nás nemrkla :cry: :cry: :cry: :cry:
5. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
dvojče tvé to fláká, tebe už by sprdla.... dostane asi ..... :grinning:
5. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
no já vím, že je slaměnka večír, tak přes den na nás prdí, ale stýská se mi :cry: , když ani nenakoukne :cry:
5. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
jo a dumám nad těma golfkama :grinning: :grinning: :grinning:
jsi psala, že je budou míta až za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já je chci hned :grinning: a navíc chci prašulky na další plavčo :grinning: hmmm, to budu asi moc ukecávat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
miláčku já nejsem slaměnka večír,ale od půl 2 do 10 :cry:

sem koukla před chvílí a dočetla a teď zdravím,pač mě nechal Péťuláček si sednout na sekundu,ale zas už letím koupat,tak jen,aby jste věděli,že na Vás moc myslim,i,když k vám nemůžu :cry: :cry: :cry: tak papa a pusinku :cry:
5. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
no tak jsem to popletla:grinning::grinning::grinning:
5. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
takže já nemůžu přes den chápeš:frowning2: ba naopak večer,když uložim malýho tak můžu,ale dneska je ordinace,tak po ní:dizzy_face:
5. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
ale včera jsi přes den byla :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se pomátla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes po Ordinaci nevím, pže musím ukecávat manžu na ty golfky a plavčo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
mě se taky stýská a neprdím na Vás :cry: jen prostě nemůžu,ale jakmile je dycky možnost,tak zasednu k pc,že napíšu,ale andílek můj mě zastihne dycky než bych mohla něco napsat :cry: chybíte mi a stýská se mi :cry: tak už musim papa
5. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
včera jsem byla dopo když byl Péťa doma a pak sem akorát napsala odpo,že jsem ko s procházky a zmizela :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
tak ty budeš radši souložit než tady kecat se mnou jooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
tak úúúúžžžžž!!!!!
Veru má Kubíka v 17:51, 51cm a 3850g(teď nevím přesně)!
5. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
Míšo- ty ses do toho cvičení nějak opřela, ne? :confused:

Jé gratulujeme Veru ke Kubíkovi :dizzy_face:

souložit jo, to je hrozný slovo :sweat_smile: Zuzo já teda nevím, jak jsi to dělala, ale Kačku asi zlobí zase zubany, asi jo, zase pláče v postýlce, už to bylo dobrý, ale mám podezření, že jí zase zoubky trápí, i s babičkou venku pobrekávala, nějak se nám syčáci nechtějí proříznout, to je ale doba, co? dneska nechtěla ani přesnídávku chudinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí- co vy, je to teda lepší? kdy se vám vůbec vrací taťka? ten náš syčák se ozval až asi v půl5, já mu dvakrát volala a nic a měl telefon v kapse, dobrý ne :sweat_smile: zodpovědnost hadr, já se bála, aby se něco nestalo, ještě že už v so jedou domů..
5. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
Jéééé teda to je kusanec, ještě větší než Jájouš. Tak to si teda mákla holka.
Gratulujeme a vítáme na světě.

Jani, no celkem dobrý. Rýmečka už není žlutá, tak snad bude brzo pryč. Jára se vrací zítra, ale dnes se taky neozval, takže jsem taky nervozní.
5. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Zuzouši jsem ujela 15 km na rotopedu a 10 minut jsem rotodiskovala :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
Eví a jaký teda koupíš ty golfky?
5. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
uložíno uspáno:slight_smile:
tak koukám,že už to má za sebou!Tak véliká gratulace

Olí a tak mám jít taky cvičit? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já nemůžu,až za týden a to zlehka začít,takže obdivuju to sis dala pořádný cvíčo

Jani hele já nevim,my jsme s tím fakt neměli problém,vůbec se dá říct,prostě už 3 týdny spinká sám celou noc a usíná sám:slight_smile:

jinak nám teď taky rostou zoubky,ve předu,jeden už je prořízlej a druhej leze za ním hned,ale spinká pořád krásně :dizzy_face:
5. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
Zuzí ahá, sakra, já myslela, že se budeme motivovati navzájem :grinning:
5. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
hm tak nám nespinká krásně a pěkně mě to se.. :astonished: v noci je to lepší ale nemůže usnout zase, to už spala docela dobře, my právě nemáme pořád nic ani prořízlý, jak to může trvat dlouho proboha?

Olí- tak to se těšíte na tatku, vid? a ty mu nemůžeš zavolat?
5. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak u nás zas není problém s usnutím večer, ale v noci se budí a sám neusne, takže musím duduškovat, případně mlíko apod...

Jani to víš, těšíme. Nemůžu, asi ani nemaj signál v těch lesích. Ale před chvíli psal. Tak ještě do zítra odpo vydržíme a pak už tu bude s náma. Měl jet i příští týden pryč, ale prý asi nepojede.Tak aspon, že tak. Beztak přijede nastydlej...
5. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
hm to je taky blbý, ještě že nejezdí do Bosny atd, my měli souseda, a ten jezdí na půl r. do Bosny, KOsova atd, a je ženatej, dítě teda nemají, ale já bejt tou manželkou tak se zblázním, to je hrozný!
5. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
holky nevím jestli znáte příběhy od Alčátka:
TADY jeden pro pobavení, je podruhé těhu
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=30075&vOffset=9720&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
5. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani byl dvakrát v Afghánistánu, ale to jsme ještě neměli malého, doufám, že v nejbližší době nepojede.
5. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
a je to víc než hrozný, v životě jsem se tak nebála, jak o něj, když byl tam
5. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
Olí sem jí gratulovala včera myslim:grinning:

hele tak počkej týden s tím cvíčem :fearful: začneme spoluuuuuuu :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzo tak já budu teďka cvičit tajně a pak začnem jako spolu jo
5. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak jooo :grinning: :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
a jak tam byl dlouho v Afghánistánu?to je fakt děs, ještě že to nemají povinný tam jezdit..tak my ještě do ne do rána a taky budeme mít taťku doma, v so večer vyjíždění, tak k ránu budou doma..

Alčátko jsem četla jen nějaký úryvky, ta je sprostá jako dlaždič, co? a ta holka po konci jejího příběhu, jak jí psala myluju tě, ta je taky dobrá :grinning:
5. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.