• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jednou půl roku a jednou sedm měsíců. No sprostá asi jo, ale to já jsem taky, ona hlavně má dobrý hlášky a zážitky s malou Nelinkou, dycky se zasměju
5. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
já si to neumím ani představit takovou dobu, jak často jste byli v kontaktu, no snad ho nikam už nevyšlou, když vidím jaký já mám nervy a to je jindra v rakousku.. :pensive:
5. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
většinou volal skoro každý den, pokud teda nebyli třeba týden, dva mimo základnu.
5. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
já sem sprostá kal prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
ty jo :grinning: ty jseš takovej náš kanec :grinning:
5. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

co to tam mám za kal? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak tam má být,jak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ja sem kanec jako prase :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

a teď de kanec spát,rozbalí si letiště a hodí bok :sweat_smile: tak brou :dizzy_face:

ještě jednou a mám tatínka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už aby to bylo :dizzy_face:

jdu vytáhnout tampon,zasunu novej větší a jdu teda spát :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:
přesvědčování neproběhlo :angry: jsem usnula jak špalek už při ordinaci :grinning: :grinning: :grinning: co se tam dělo? :grinning: :grinning: :grinning:
Co ta Mišinka?přežila cvičeníčko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oloušku já furt nevím :sweat_smile:

já se snažím nebýt sprostá :sunglasses: , většinou mi to jde, ale pak sednu do auta :sweat_smile: a to je slovník :pensive: :pensive: :pensive: budu se muset víc snažit :grinning:
6. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahooojky
já včera jen jukla, zda Kuba vylezl a svalila jsem se....holkýýý to byl fakt aerobic :sweat_smile: ale dle slov instruktorky lehké sestavy :sweat_smile: no já nezládám ani lehké sestavy, 20 min.ten aerobic, pak to samé s činkama v rukách, pak takový ten kick box rychlý a pak nějaké protahování, no lilo ze mě jak z vola, už tam nejdu!!!!!Zůstanu u té jogy!!!!

Jinak Verče jsem večer psala, tak ještě psala, že omdlela..asi ztratila hodně krve, už jsem se víc neptala, aby si odpočinula..

Alčátko, vím, že je těhu, včera jsem jí gratulovala do IP, je to skvělá holka, strašně mi těma "kecama" připomíná naší Zuzu :grinning:
6. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Mišííí, toho jsem se obávala :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
Čeho ses obávala Evi????
Oli ta druhá fotka je krásná!!!To je vykuk :grinning: a mě to teda jako cvalík nepřijde :grinning: :grinning: ale je fakt, že na Verčinu postavu byl Kuba fakt velikej a proto jí dal tak zabrat :cry:
6. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
čččáááááuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

vidíš to vidíš,kdybys radši poslechla svoje milovaný dvojčátko,tak sis mohla ještě užít večer se mnou :sweat_smile:

čeho ses obávala?Že to byl aerobic,že jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hlavně žes to přežila jogínečku náš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
No mě taky nepřipadá, že by měl 3800, ale je fakt, že Jája mi přišel taky malinkej :grinning:
6. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
jdu dát zvíře spát ven. A ode dneška má přísný noční režim, v půlnoci měl mlíko, ve čtyři zas kňoural, ale jsem ho nechala a usnul a spal do sedmi, probudil se do růžova, hlad ještě neměl - takže to noční kňourání hlady není, tak má smůlu. Dostane mlíko nejdřív v ty čtyři pět a basta.
6. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
jé miminko, to je mažlíček malinkatej :dizzy_face: to už ani není pravda..

tak Mišule se nám vrátila po cvičení, vyprdni se na to, joga stačí :wink: dej mi tip co koupit kačí k narozkám, nebo vy všechny muríny :grinning: má panenku a kočárek jí budu kupovat, myslela jsem, že bych jí koupila jak je ten skřítek od chicca cocola usínáček, aby měla do postýlky ňuňánka, ale stojí litra skřet jeden, to je hodně, co něco podobnýho, co by mohla muchlovat, ale co? a objednala jsem jí kuličky dám je do ohrádky, bazének nemáme, ale myslím, že to se jí bude líbit, pak jí můžu koupit nafukovací ,ne? :grinning:
6. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Mišííí, že to lektorka pojme jako aerobic:grinning:
Lásko, no kdybych Tě poslechla tak se stejně nic nestane :grinning: bych vytuhla tak jako tak :grinning:
no Venda měl o kilo míň :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
usínáčka nebrat:grinning: kámoška říkala, že v něm snad ob den měněj baterky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
Jéééé. Gratuluju Verunce ke Kubíkovi. Tak už to má i ona za sebou. To to letí. My teď v rodině čekáme taky každým dnem mimíska. Má rodit bratrancova manželka a mají úplně stejný osud jako Verča. Čekali mimčo, které se mělo narodit loni v srpnu. V únoru ale o mimčo přišli, ale v květnu už zase byli v tom a teď se jim má to druhé děcko narodit. Moc na oba myslím.

Jinak holky, děkuju za včerejší informace o dovednostech Vašich chlapečků. Máte je moc šikovné. Náš Ondra začíná nějak stagnovat. Včera jsme říkali s Tomem, že je to lenoch líná. Před dvěma měsíci se běžně otáčel na strany a to už teď nedělá a jen leží. Je líný se otočit i pro hračku a radši leží na zádech a vezme si jí z lehu. No vidíme to tak, že to bude jako u naší starší neteře. Ta jen ležela ještě v 9 měsících a neotočila se ani na jeden bok. Chodit sama začala až v roce a půl, tak to budeme mít asi rodinnou zátěž a náš Ondra bude po ní. po mě určitě není. Já jsem sama seděla v půl roce, v devíti měsících jsem stála a chodila okolo nábytku a v 11 měsících jsem už chodila sama. To myslím našemu Ondrovi nehrozí. Už mě z něj bolí celé tělo, jak pořád někde tahám. Samotného už ho nebaví ležet nebo jen pást koníčky a o to víc vyžaduje naší pozornost. No chtěli jsme v létě začít dělat na dalším mimču, ale myslím, že dokud se Ondra nenaučí otáčet, sedět, chodit, radši s tím snažením ještě nějakou dobu počkáme.
6. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
mě dejte taky typa co malýmu k narozkám,na Jaňuli se vyprdnněte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jaňul :grinning: :grinning: :grinning: ode mě nic nečekej ty muríno,pač já sama potřebuje každej den sbírat nápady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kup šu šu co má dva metry a zčervenaj jí tváříčky,když má hladečka a začelakat když je pochaná a je to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak já se taky snažim nemluvit sprostě,ale mezi svejma:grinning: jako např. tady s Vámi nebo s kámoškou...to se uvolním a lítá to ze mě jak raní nevolnosti :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
..a Dáňa skoro o kilo víc :grinning: :grinning: :grinning:
No lektorka byla nadupaná a jela jak fretka :sweat_smile:

Jani, vše nej k 11. měsícům :dizzy_face: Toto utíká!!!!!!!!!!!!Hele já nevím, já to nějak neřeším, vždyť jsou malí a ještě tomu nerozuměj :sunglasses: Já dávala D k narozkám tu vkládačku tvarů, jinak u nás jedou autíčka, velký traktory a tak, takže fakt nevím, co holčičce :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Kubíček je nádhernej takovej okatej :dizzy_face:
6. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
jééééééé miminko od murínky má narozeninky pidiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: tak vše nej Kačence :dizzy_face:
6. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Oli, určitě se nebudí hladem!!!Jsou to potvory, já fakt nevím, co to je, že se buděj..ale chozením se to opravdu dost zlepší..to je útěcha, co :grinning: tak ještě 4 měsíce vyčkej :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
my měli o půl kg míň:grinning:

Leni hele já nepsala,ale to je na dlohuo,ve zkratce,my se přetáčeli strašně brzo,někde kolem 3 4 měsíce jsme se točili tam i zpátky,pak strašně brzo začal lízt v pěti měsících a pěti dnech a od tý doby leze,v osmi a půl se poprvé postavil a od devátýho má strašnou potřebu chodit a od tý doby neděláme nic jinýho než že stopadesátkrát za den stojíme a chodíme za ruce,ale Leni my nesedíme!!!!!!!! :pensive: :slight_smile: ale dr to neva,hold ho to neba,on je v sedu a v tu ránu už stojí někde,prostě se mu nechce sedět,hlavně,že už chodí,že jo:sweat_smile: takže my budeme mít určitě jediný dítě co si nikdy nesedlo :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
děkujeme muríny :grinning: utíká to děsně..tak cocolu teda ne, ale zase jsem objevila chodítko a odstrkávadlo v 1 co na to říkáte, ale za 1200,- to nevím, jak to projde..zkusím to znovu najít a dát odkaz, ale není na to malá, na chodítko asi ne, a do odstrkávadla by dorostla ne?

zuzo- ty jseš i slušná jo, to mi k tobě teda nejde :grinning:
6. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
lásko to bys koukala jaký by jsme zažili vzrůšo:grinning::sweat_smile: by se ti přestalo chtít spát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jani jojo:grinning: já sem jinak docela slušná holka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
našla jsem ho i za 1100,-
6. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
Jinak Oli, já taky začala doma jezdit na rotopedu, ale na tebe nemám. Ujedu tak 5 km, leje ze mně jako z konve a jsem úplně oddělaná. Ale každý den zvyšuju vzdálenost i 500 m, tak se snad na těch tvých 20 km jednou dostanu. Řekla jsem si, že musím jít do sebe. Ještě v prosinci jsem měla navrch 6 kg, které mi zůstali od porodu, ale teď jsem začala zdravěji jíst a hýbat se a kila jdou pomalu dolů. Už jsem za měsíc shodila 3 kg a doufám, že se do konce března dostanu na váhu, kterou jsem měla před těhu. Ale břicho mám vytahané, že ani hubnutí na to nepomůže, takže velmi vážně uvažuju o tom, že až porodím všechny děti, tak půjdu na plastiku břicha. Už jsem si o tom zjišťovala podrobné informace. Moje švagrová, ta si dala po dětech loni udělat plastiku prsou. Po kojení se jí prsa scvrkli na mínus jedničky, tak se půl roku trápila až si řekla, že si je nechá zvětšit a teď má menší trojky a je spokojená. To já bych si asi umělou hmotu do těla nenechala dát, ale kdyby mi něco z těla odsáli, tak bych se nezlobila. Ale nejdřív se to budu snažit dostat ven sportem a zdravou stravou.
6. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Zuzi: Díky za info. :wink: Peťulka mi připomíná syna mojí svědkyně. Ten se taky otáčel oběma směry v necelých 4 měsících, v šesti měsících začal lézt a sám si sednul a v necelých 7 měsících už sám stál a opíral se o nábytek. Ufff uff, tak to vypadá, že my máme daleko široko nejlínější miminko a ještě si naše záda užijou, jak ho pořád budeme nosit.
6. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.