• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no tak to já o plastice prsou přemýšlím taky, ale bylo mi to zathnuto, s tím, že co je malý, to je hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stojí to taky pár kaček..kamarádka by taky chtěla plastiku břicha, je hubená, ale má po porodu bricho a to jí zůstalo, vytahaná kůže a taky je z toho nešťastná..

a holky jdu po 12 ke kartářce, mám smíšený pocity, ale nemůže nic špatnýho říkat, ne? nevím zda se mám vůbec ptát na svatbu bojím bojím :confused:
6. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
Jani já nevím, myslím,že to chodítko odstrkovadlo v jednom je celkem na nic, dítku to stejně ujíždí, takže v chůzi mu to nepomůže. Není lepší to klasické odrážedlo? motorka?

Leni neboj, Ondra je prostě pohodář no. Od švagrové holčička byla ještě "línější" než ondra, a začala běhat na roce a čtvrt nakonec, ale vůbec to nevadí. Teď je to ďábel :grinning:
Užívej si, že ho ještě nemusíš nikde lovit :grinning: Já si nedokážu představit, až začne lízt ještě rychleji, to bude hotovo a neudělám nic.
Jo a k hubnutí - Ti závidím, já mám po porodu ještě 5 kg a nechtěj se mrchy hnout. Ale chtěla bych aspoň těch 8-10, tak snad tím pohybem to půjde. K vytahaným prsům atd se raději nevyjadřuji :frowning2:
6. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Jani to jsi odvážná, já byla jednou, řekla mi kulový, a už bych nešla. Nechci vědět, co mě čeká radši :grinning:
6. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska mám nějakou pěknou depku, tak vás jdu pozdravit a jsem i líná pečlivě dočítat. Každopádně jsem postřehla, že Verunka už má Kubíka venku, tak jsem jí psala blahopřejnou sms. Zase další chlap na světě :grinning:
6. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Baru, copak: :astonished: jsem Ti včera zapomněla odepsat :zipper_mouth: nic mi neposílej, spíš se stav:grinning:

j¨á bych ke kartářce taky nešla:slight_smile:
6. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
holky jsem se zas nasr..., máme tady jednoho souseda, hroznej buran, koupil si octávku a neumí s ní parkovat, buď nám jezdí přes náš a sousedův nájezd před garáž - to mi jedno, ale sousedi tam maj trávu - tak mu tam dávaj kamení do cesty a on stejně přes to jezdí. No a nebo nám najíždí autem až na trávu pod šňůry - idiot fakt. Už mu něco řeknu, je to tam rozježděný, by mě zajímalo, jestli kdyby tam viselo prádlo, jestli by tam taky najel, ale je schopnej všeho zřejmě....
6. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Evi jsem hrozná, vzpomněla jsem si na to hned jak jsi přišla na plavčo, ale říkala jsem si, že teď je chaos, že ti to dám v klidu u kafe. A pak debil sedim doma a vzpomněla jsem si na to. :angry: Už to vypadá jak když to dělám schválně, ale váááááážně ne :wink:

Mám nějak depku ze všeho. Pořád řešíme prachy,hledám si nějakou práci na doma a nic, jsem pořád sama doma, k tomu to hnusné počasí....no děěěěěěěs!!!! :angry:
6. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
jo a ještě jako bonus druhá sousedka má psa a ten ser. pod těma šŃůrama, a mě tam spává pod oknama Jaroušek.... uááááááááááááááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale jinak je tu krásně a bydlíme tu rádi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani: Nebudu lhát a taky se přiznám, že o plastice prsou jsem uvažovala už od svých 18 let. Taky mám prsa malinká, ale teď kojením se mi samozřejmě zvětšila a jsem spokojená. Mám nahoře 91 cm a to mi plně vyhovuje. Ale je mi jasné, že až kojit přestanu, tak se mi jako mojí švagrové scvrknou. Jasně, že bych chtěla větší prsa, ale nějak si tu umělotinu nedokážu ve svém těle představit. Já jsem byla v 18 letech na plastice nosu. Po úrazu, který jsem měla ve čtvrté třídě na základce, mi nos začal nekontrolovatelně růst, že mi prarodiče chtěli zaplatit plastiku. S dědou jsem ve 14 oběhla 3 doktory, ale všichni se shodli, že se kostra ještě vyvíjí a že musím počkat do 18 let. Tak jsem na to šla hned po matuře a můžu říct, že mi to dost pozitivně změnilo život a jsem s nosem spokojená. Hlavně jsem získala sebevědomí, které mi do té doby docela chybělo. Takže já platické operace vůbec neodsuzuji a myslím, že můžou hodně lidem pomoci od problémů. Ale nejsem zastáncem toho, nechat si operovat celé tělo. to už mi přijde spíš jako úchylka. Jinak mojí švagrovou stála plastika prsou 65000,- Kč, což mi přijde docela hodně. Ale když na to někdo má, tak nevidím problém.
6. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Baru, mně to napadlo, než jsem šla krmit Vendu:grinning: a pak jsem si na to vzpomněla až když jsem četla sms :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, idiot je slabý slovo :sweat_smile:
6. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
Eví tak tak, musím říct Járovi ať mu něco řekne, nebo se nas... a dám tam hřebíky a bude pdééél :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
leni- je to drahý, já vím, takže to asi nikdy mít nebudu..já se takhle kasám ale kdybych měla jít pod kudlu, tak se po....jsem hroznej strašpytel na tohle
6. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
holky Jaroušek bude nakonec celý tatínek, už umí jeho ksichtíky

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2357662&vReferer=%2Fphotos%2Fkolca
6. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Olííí, ten je božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
Eví hrůza, doufám, že to na mě nebude dělat často :grinning:
6. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Olííí, vždyť je roztomiloučkej :grinning: :grinning: :grinning:
Venda zas nakrčí nos a čelo:grinning: vypadá jako nějaká příšerka:grinning:, ale to dělá po mně :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
Teda prsa za 65 táců :astonished: to je síla...no já bych tu plastiku břicha chtěla, mám strašně vytahanou kůži a obávám se, že cvíčo tomu taky nepomůže!!!!
Ach jo, vůbec si nedokážu představit, nebo spíš nechci, své tělo po případném druhém těhu :pensive: :pensive:

Jani, ber kartářku jako zpestření dne..já byla jednou a sedělo vše :sweat_smile: ale záleží na kvalitě, to je jasný!!nic špatnýho říkat nemůže, ve smyslu, zítra vás porazí auto..ale třeba, že se s Jindrou za 2 roky rozvedete, to jo, to říkat můžou..to byl jen příklad, jo, abys to nebrala vážně :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
Já bych šla ke kartářce hned a chtěla bych vědět snad úpůlně všechno :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Jani určitě se zpetej ať máš klid:slight_smile:

Olí my naučili malýho dělat prasátko,shrne celej obličej:sweat_smile: ale to je roztomilý:dizzy_face:

hrůza je to jeho vrčení!!!!!!!!Včera vrčel celej den,fakt celej,už mě to docela vadí,pač on nemůže mluvit normálně nebo co,hodí tam ten svůj vrčecí ton a jede a dnes jdeme na návštěvu a zase bude vrčet a já nechci,neznám nikoho kdo by takhle furt vydával tenhle zvuk:frowning2: ho to baví no:frowning2: ale je to děs
6. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
no já vykřikuju, že si prsa nechám spravit :grinning: , ale skutek utek:grinning: jsem srab :pensive: dobrovolně pod kudlu nepůjdu :sweat_smile:
no já bych silikony nechtěla, jen upravit tvar:wink:(prostě abych neměla visačky :grinning: :grinning: :grinning: )
6. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky já někde četla, že jde odstranit druhá brada, nějak laserem bo co, musí se jít víckrát a vychází to asi na 8 tisích. No manža prohlásil, že se mu vlastně ta brada začala líbit - prevít :grinning:
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
jj, Olí:grinning: mně to tuhle říkala tchýňka:grinning:, ale cena byla trochu jiná :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Já jsem taky srab, pod kudlu bych asi nešla. No a pod laser taky nepůjdu, pr manža je skrblík :grinning:
Eví jako vyšší ještě?
6. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Zuzí já když už nemůžu poslouchat to Jájovo vejskací ječení, tak mu pustím Radio Sunar, on si tancuje a je ticho
6. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
rádio sunar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to naladim kde?
6. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
tak sem si ho dala do vyhledavače a vyjelo mi tam,že se dá pustit 41 písniček,ale příjde mi to jako,že to nehraje v kuse,ale musim každopu písničku zapínat zvlášť né? :fearful:
6. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Olí¨, jo vyšší:frowning2: no já mám manžu taky skrblíka, takže prd velebnosti:grinning:
6. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
http://www.hero.cz/364/ nene klikni na jednu a bude ti to hrát v kuse
6. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Vencu sunar neba:grinning: on radši chňapíka a bobíka:grinning:, ale ještě radši elvise, metallicu atd :grinning:
6. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
co je chnapík a bobík? mě už sunar taky moc neba :grinning:
6. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.