• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
radio sunar :grinning: :grinning: to neberem, pijeme Nutroš a radio Nutroš není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No druhá brada by taky stála zato pryč :grinning: No to abych měla tak 200 tisíc, abys byla se sebou spokojená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to určitě, to si za to raději koupím svoje vytoužené autíí, teď ujíždím na vytuněných Passatech..no ale prachy nejsou, tak mám smůlu :sweat_smile:

Zuzo, mě D.taky točí s jeho zvukama, ale ještě k tomu jsou to zvuky, že se mu něco nelíbí, teď zrovna rve koš na prádlo do koupelny a fňuká, že tam nejde až z toho bulí :angry: kvůli všemu hejká, fňuká, brečí, mé nervy jsou taky velmi napjaté :angry:

Mě přijede odpo kolegyně :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
tak chnapík je dobrej :grinning:
6. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Oli, Ty neznáš chňapíka?????To je teda zásadní mínus :grinning: :grinning: :grinning: u nás jede každý den, dokonce máme CD s písničkama, ale jsou v němčině :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
jéé to je dobrý, tam je i Mája a tak, aspoň si oživím repertoár :grinning:
6. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Mišuláčku chudínek :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: mají to ty naši mrňky složitý,když jim něco nejde,že? :sweat_smile:

každopádně Péťula to dělá Mišul ale normálně místo jako mluvy,normálně začne normálním hlasem a dojede to vrčením a tak je to celej den,to mě štve,že on se nevzteká nerozčiluje,používá to prostě úplně normálně jako když by říkala mámo di do prdele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né jako kdyby říkal mama tata baba deda prostě cokoliv tak za tím stejně rozjede tu svoji vrčecí šou jak nějakej pes :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Olííí, má vážné nedostatky:grinning::grinning::grinning:, ale už jsme je napravily :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, passata se Ti zachtělo, jo?:grinning:

my jdem odpo plavat :grinning: :grinning: :grinning: tento týden poi 3 :grinning: nekecám, máme náhradní hodinu :grinning: :grinning: :grinning: a příští týden taky půjdem 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
my baštíme Bebu a rádio Beba taky není teda :angry: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Jojo napravily :grinning:
Eví ty jo, dyt se tam úplně rozmočíte :confused: :confused: :confused: :grinning:
6. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Olííí, to protože jsme se začátkem ledna flákali :grinning: :grinning: :grinning: tak doháníme:slight_smile:
a doufám, že nezačne lejt :sweat_smile: stačí, že mám ještě vlhký plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemusím tam dorazit jako vodník :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak to jooo. Jájouš právě vyblindil těstoviny :frowning2:
6. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak na plavčo by se mi nechcelo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj Passat je naprosto bomba auto, když je upravenej!!Octávka je taky fajn, ale má jí každej..na to navazuju Oli, že váš soused je dobrej borec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holky ten malej pižďuch mě točí :angry: :angry: :angry: :angry: dělá přesně to, co má zakázané, leze do skříněk, motá se pode mnou při vaření...nemá cenu ho ani plácat, bo by byl plácanej celej den chudák a hlavně to nemá žádný efekt :sweat_smile: ale teď přes plínku dostal, když oddělal závoru na vrátkách u schodů, to teda vážně nesmí!!! :angry: Za cvíli jde spát - hurááá, kdyby tak spal 3 hoky :dizzy_face: ale to nehrozí...

Musím vytřít a pak dosednu naprosto vyždímaná :pensive:

Oli a s čím byly těstoviny???
6. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
se zeleninkou a králíkem - on prostě nemá rád ty přílohy - když v tom má rýži, tak taky běsní. JSem mu je rozmixovala a bude druhý pokus za chvíli
6. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tady je jeden miláček upravenej http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6638098

No a ten nemá chybu :sweat_smile: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6869545

Tak to je teď moje nová láska no :sweat_smile: :pensive:

Oli, jak přílohy,že by jako maso se zeleninou spápnul v pohodě???
6. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Miško přesně tak. Nakonec jsem těstovinky musela dojet já a on si dal zeleninku, co měl nachystanou na zítra.
6. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
autíčka pěkná :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
nenéé babička na mě teď prej,přinesla malýmu jogurty a říkala,hele udělej mu pudink z mlíka,to maj děti rádi a já říkám no to maj,ale z vody a ona na mě koukala a prej jak z vody,tak říkám,že nesmí mlíko a tvaroh do roku a ona,ježiš co to je za nesmysl,chudák dítě,pak nemá přibírat!Prej,kdyby jsme měli poslouchat doktorku tak z něho bude podvíživenec!Tak říkám,že to prostě děti nesměj a ona,že všechny děti pili mlíko a jsou v pohodě,tak Péťa říká noo já jsem jasnej důkaz toho,když jsem vyrostl na mlíku jak sem dost přibral babi viď?A ona,že to mu musíme dát,že bude hubenej a já říkám,že to fakt nesměj kvůli alergii na kravský mlíko a ona že to mám zředit,tak říkám babi to je možná zakázaný proto,že má dneska každej druhej na něco alergii né?!Takže závěr.......už vidím jak se budeme pořád hádat kvůli jídlu,pač oni mají zažitý,že jedli všechno bla bla ale co mám dělat,když to nesmí? :frowning2: :unamused:
6. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
ZUzí já to tchýni dycky odkejvu a je klid.
6. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Oli, to je teda lump :grinning: hele, alespoň že papká zeleninu, když někdy čtu, jak děti zlobí s jídlem, to musí být šílený, nahánět je s každou lžičkou :frowning2: to naštětstí neznám, já musím jídlo schovávat :grinning:

Zuzi, to je klasika, přesně jako bych slyšela kamarádčinu tchýni :angry: ta furt taky sere Aninu s tímhle a potají cpe klukovi bábovky, na Vánoce vanilkové rohlíčky, štrůdl, aby přibral chudáček malej :angry: tak sice hubenej je, to je jak jsem psala Evče, je roční a má 9,5kg, ale nechápu ty baby, co se to toho montujou, ať si každá mamina krmí děti, dle svého svědomí!!! :angry: :angry: :angry:
6. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
hele a předevčírem tu byla a malej baštil ty sušenky pro mimi a byl pos váče a ona jéé chudáčku ty máš hlad a tohle je tvrdý viď?Prej dávej mu dezertky,to maj děti rádi!Já říkám jakž dezertky a ona mi donesla večer oplatky opávia s náplní!Prej a dávej mu to,to mají děti rádi :unamused: :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
no právě Olí,kdybych já to odkejvala,tak mu pak až s ním bude sama bude dávat bůhví co,ládovat ho mlíkem a sušenkou né?! :frowning2:

každopádně on nemá prostě být po kom tlustej,dyť Péťa je jak nítěnka a celej život slyší jen trapný ty seš hubenej,měl bys přibrat,ale když mu to nejde,tak co jako,no a Péťa asi bude po něm,tak s tím nic neudělám,dyť baští hezky a řekla bych i dost :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Miško jojo, asi nechce bejt tlustej, tak není přílohy :grinning: , no budu to muset zkoušet pozvolna, dát jich tam jen malinko aby to nepoznal.
6. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
Aha Zuzi tak to je blbý, tak to tchýně snad doufám, mu dává jen to co jí nachystám. Teda doufám, ted jsi mě nalomila...
6. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Zuzi, ale Opavia mají fakt děti rády :grinning: Daník to miluje :grinning: :grinning: Dávám mu každý den půlku Florentky, jsou tenké a krásně se mu to drží, ale fakt jen málo, my zrovna přibrat nemusíme :sweat_smile:
Prostě jí řekni, že budeš dávat to, co Ti řekla Dr., že dnes je jiná doba a až bude mít Pěťula svoje děti, bude se krmit zase jinak, než dnes...já Ti říkám furt, že musíš být ráznější, si pak na tebe všichni "dovolují" :confounded:
6. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
jj jasně,že jí řeknu,že budu dávat to co řekne dr. ale následek to bude mít takovej,že budu ta nejhorší matka co nedává svýmu dítěti pořádně najíst,protože mu nedávám nic z toho co oni už dávno dávali a to je samozřejmě co?Špatně,že jo :angry: :sweat_smile: každopádně to budu zas ze všech stran poslouchat,že chudák Péťulka neodstává najíst,pač babička si nenechá pro sebe,že je to chudáček kterej nemůže v životě po zdravý stravě přibrat :sweat_smile:

hele tak já se nemusím bát ničeho takovýho zatím,že by mu dávali něco když tam nejsem,pač my jsme dycky spolu:grinning: a až tam bude sám,tak to už bude léto a bude větší,tak to už bude moc všechno a nebude mi to vadit,tak já tohle naštěstí řešit nemusím,pač ho babi má jen na vození v kočárku:grinning:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
No já jsem na jednu stranu taky ráda, že je tchýně vedle, tudíž nějaký víkend, kdy by byl Daník u ní sám nehrozí, takhle to mám taky pod dohledem.ona sice vše respektuje, nekrafe, ale vidím to, jak to vede s čoklem, samé piškoty, ale to že je tlustá a má hnědý zuby, to nevadí..."chudáček, ona by se mnou nemluvila, kdybych jí nedala piškot" takové věty mě startují a když vidím, jak pořád něco nosí nám (mě a Petrovi) samé buchty, čokolády, sušenky v akci :grinning: apod..takže sice tvrdí, že D.cpát nebude, ale bude..přesně jako to nosí nám, to bude nosit jemu, "na tu máš čokoládku na chuť" naštětsí Petr je na tohle háklivý a sprdne jí raz dva a už jí i řekl, že jestli tohle přijde, že k ní kluk nebude chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že to není maminčin mazánek a umí se ozvat a že se ozývá skoro každý den :grinning: Naposledy včera, když D mrskl o zem s traktorem a babi na něj, že je šikovný :angry: chápete to, on třískne vzteky o zem s hračkou a ona se směje a "jé, Ty jsi šikovný" no na pěst, to jí Petr pěkně seřval :sweat_smile: :sweat_smile: ale když ona to příště udělá zase, ch jo :frowning2: :frowning2:
6. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
no koukám, že to že máme babičky daleko má i své výhody :grinning:
6. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
No Oli jak v čem, já jsem ráda, že jí tu mám, kvůli ježdění!!!Je to fakt bezva, když na tu hodka jede ona a já můžu doma třeba i uklízet, hlavně být SAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejlepší je, když má tchýně odpolední, to chodí ven ráno a já v klidu uvařím, to je fakt pro mě největší bomba :grinning: stejně, jak se na mateřské mění žebříček hodnot, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Miško jojo. Ono je fakt, že my to máme naprd s tím, že nepohlídaj atd. Ale zas naši jsou z malýho tak vyplesklí, že jsou ochotní jsem dobrovolně na dva dni přijet a pohlídat, když jedu do školy. Ale tchýně mi tu chybí hodně, je to kromě maminky a tchýně ještě i kámoška. Přijel manža a je na zabití....
6. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky tak to já s tchýní problém nemám,jako ani s tou babičkou,ale babička do toho jde jako no s tím jídlem:grinning:
6. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.