• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
kde stéééééé?????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
6. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Tadýýý, ale jen načumuju, měla jsem tu kolegyni s dcerama(19,20 let) a s Petrem vyžunkli 2 lahve vína a to ta jedna nepila a já taky ne :grinning: Odjížděly až po 19 hod..Daník tak zlobil celou dobu :angry: až když si vydobil tyčinky tak byl hodný :angry:

Kuba od Verči je moc pěkný!!!Já jako ty čerstvý miminka nemusím,ale on je krásnej hned po porodu :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
prej já jako ty čerstvý miminka nemusím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dyť jsou tak krásňoučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

holky mám mega super šíleně výbornou zprávu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Psal mi Péťa,že musí kvůli zakázce i zítra a možná i v neděli do práce a to zas na odpolední :cry: takže si neopočne on ani já :cry:
6. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
bré ránko, dnešní noc bez mlíka, v půlnoci dudu, v půl čtvrté dudu a 20 minut nadávání a spinkal do pů sedmé (to teda mě nepotěšilo), ale pokud se naučí spát celou noc, tak to beru. :grinning:

Zuzi to je blbé s tou prací. Ale zkus to brát tak, že je super, že v dnešní době tak firma má hodně zakázek. Aspon má jistou práci. Vydrž to beru, to zvládneš.
7. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
Oloušku můj děkujuuu,jde i v neděli :frowning2:

ale zvládnu to jak říkáš,musím!
7. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
chjo, Zuzi to je naprd, a příšít týden bude mít nějaké volníčko?
7. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
ne:frowning2: jde rovnou na ranní,takže až příští víkend
7. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
hmm, tak to si fakt moc neodpočine. ale to zvládneš Zuzi.
7. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
to jo,neodpočine si chudák vůbec,ale jak říkáš,aspoň,že mají práci v týhle době :unamused:
a já já asi skočim pod vlak :sweat_smile: ale to bych musela až na vlakáč a to je dálka :sweat_smile:
7. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
no vidíš, to máš zbytečně daleko na vlakáč, to neskákej, dej si panáka radši a povolej babičky na pomoc
7. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Já dnes donesla do obýváku ohrádku, abych se mohla aspon v klidu vyčůů :grinning:
7. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
tak my máme cestovní postýlku v obýváku cca dva měsíce a stejně se vyčůrat nemůžu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
jakto? neříkej, že jí přeleze? že bude ječet s tím počítám...
7. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
:sweat_smile: nepřeleze,ale řve jen co se špičkama dotkne spodku postýlky:grinning:
7. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky zlatíčka

Zuzu, to je na pikaču, ta práce :frowning2: :frowning2: to bych teda taky byla naštvaná, ale Oli má pravdu, ještě, že práce je..ale víme všechny, že teda o víkoši by teda nemusel no :sweat_smile: :pensive:

Holky my měli ohrádku asi 3 měsíce, dávali jsme ho tam jen za trest, když se vztekal, tak aby se tam uklidnil...no ale jestli tam byl 2x za týden, tak to bylo moc :grinning: takže je už zase rozložená

Oli, no bezva úspěch :dizzy_face: tak uvidíš dnes..prostě zvyk, hlad fakt nemaji..hele já jsem to dělala tak, že jak se probral dala jsem napít čaje..je to asi tak měsíc a už v noci nepije ani čaj!!!!Jen teda dudu dáváme, to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky to je kráááásně coooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůů už se blíží jaroooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůůůůůůů jupííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda příští týden má mrznout nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

holky mě je líto Péťuláčka,manžela mího malinkatýho,chudáček teďka odešel,kdyby jste voiděli v těch jeho očích to zoufalství,chudáček můj malinkej :frowning2: sem ho včera potom co přišel domů a viděla jsem jeho zoufalý výraz ve tváři hladínkovala......jsem mu říkala,noo pojď ke mě miláčkuuu nooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: a hladila a utěšovala :dizzy_face: a on na mě,že ho budu muset utěšovat celou noc :sweat_smile: sex by chtěl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nic nebylo :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: asi na ně taky leze jaro, můj Peťa to taky furt chce :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já se mu ani nedivím, taky bych byla zdrchaná, jít makat :angry: :angry:
Jo, tady začalo svítit slunko, ale až teď, doteď mlha :angry: malej je venku s babi na koníku, do kočáru jsem ho nedávala, když je teplo a v něm fusak, za chvíli dorazej a my pojdeme do Tesca, potřebuju podkozenky a spoďáry :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
jj já bych taky byla zničená,právě,že o mě ani nejde,já naštvaná nejsem a ani nemůžu být,já do práce nejdu,že jo,ale s Péťulky mi je ouzkou chudáček můj malinkej,tak už jenom zítra a bude to mít za sebou,i,když pak rovnou na ráno,si chudák ani neodpočne :pensive:

hele no Péťa to taky chce jako často :grinning: alé proto,že to teď dlouho neměl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já 14 dní nemohla roztahovat nohy,týden před tím MS a po vytažení stehů mi přišla další MS,tak a dnes skončila,tak až dneska mě může celou obšouložit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale to příjde večer zase celej ztahanej chudák,tak zase nic nebude :sweat_smile: takže to u nás probíhá tak ten měsíc,že když se třeba náhodou ohnu jako,že něco sbírám myslim:sweat_smile: tak on hned přiletí a dělá,že mě oplodňuje:sweat_smile: nebo když se převlíkám tak zjistím,že na mě civí jak na boha :sweat_smile: nebo když jde kolem mě,tak po mě začne sahat:grinning: nebo večer v posteli mi začne sahat pod tričko:sweat_smile: tak z toho usuzuju,že by po mě něco chtěl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a teeeeeď konečně už zase můůůžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

hele to je kráááááása,fakt nádhera,tady svítí svítíčko už od rána a já hned vyběhla na balkon a začla vstřebávat pokožkou:sweat_smile: endorfínky:sweat_smile: jen ať jdou do mě a neodcházej:grinning::grinning::grinning:

no a háádejte co:slight_smile: babička si vzala ven malýho,mi volala,tak jsem je před chvíli vypravila,tak si aspoň teď něco udělám a poklidim,když není čas :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky,

holky můj Petr taky stále maká, i o víkendech. Teď ještě ke všemu když bude mít volný víkend tak bude chodit na brigádu. Takže je to fakt naprd :unamused:

Já teď zkoušim hledat nějaké receptíky, neboť fakt pořád nevim co mu vařit. Má rád jakoby rajskou, ale nemůže jí jíst pořád :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
Baru to fakt na pikaču :frowning2:

holky mám nový album:slight_smile:

jsem musela všechny smazat a zkrátit je pač by se mi už nevešli vůbec žádný fotečky :frowning2:
7. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
kukuč,

Zuzo krásný fotečky, Peťulka je krásnej okatej a zubatej :grinning:
7. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
a samozřejmě vysmátej po mamince :wink:
7. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Zuzi supeeeeeeer fotky :grinning: :wink:
7. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
jůů děkujuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Je roztomilounkej fakt :wink: Jak mají ty zoubečky tak to je úžasný. Ondrovi už vylezly ty jak ho tolik trápily a on se naučil vrzat zubama....děsnej zvuk :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
jo Barůůů tak to malej začal taky :sweat_smile: před třemi dny,to je hustej zvuk :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
holky Jaroušek se naučil zapínat video :sweat_smile:
7. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
Oli tak to já jsem ráda, že veškerou tuto elektroniku máme ve skříňce ve stěně.Oni jsou na tohle moc šikovní :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
Olí to je šikulka :grinning: :dizzy_face:

já už tu zas nemůžu bejt :unamused: Péťula se vzteká,chce po mě lízt :grinning:
7. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
holky co je těsně pod pravýma žebrama?
7. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.