• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Kuk
Zuzo, Petík je xichtík :grinning: :grinning: je celej Ty :dizzy_face: :dizzy_face: a má úžasný oči s dlouhýma řasama :dizzy_face: jak panenka :dizzy_face:
já nevím, co tam je...já tam mám špeky :sweat_smile:
7. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
jůůůů děkujůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prej ksichtík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

no já tam mám právě taky špeky:grinning: jako měli by tam bejt:grinning:ale asi něco namoženýho,tak pátrám co to je,je to tvrdý :sweat_smile:
7. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Zuzo, nestraš zase s nějakou boulí :confused: :confused:
Hele, to jak si popisovala s Petrem, jak se ohýbáš...sahání pod tričko, to je u nás taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád, jak malej nadrženec :grinning: a to to má často, nechápu ty chlapy, že je to furt baví a furt by šu.... :grinning:
Vypínám PC a jdu k telce, asi tam usnu :grinning:
Dobrou
7. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: furt by jen šustili :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jak kdo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

helééééééé pojďte séééééééééééémmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: pošim pošim :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile:

já tu nechci být samááááááááá :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile:

holky jsem si přečetla v jaký to bylo znova svůj porod :sweat_smile: tak kdo si chce udělat dobrou náladu tak str. 57 :sweat_smile: sem se musela tlemit normálně :sweat_smile:

a kde mám dvojčátkooooooo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: Mišulínku buď tu takyyyyy :fearful: :fearful: Olouškuuuuu :fearful: :fearful: a kde mám tu svoji murínu???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Barůůůů :fearful: :fearful: Vladůůůůůůůů :fearful: :fearful: :fearful: Leniiiiii :fearful: :fearful: :fearful: kde jsteeeee???????? :fearful: :fearful: :fearful: bééééééééééé :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak když nikdo nepříjde do 5 minut tak vypínám pc :sweat_smile: tak pusinku pááááááááá kdyby už nikdo nepřišel,jako,že je jasný,že ne :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
jé ty seš hodná, že na mě myslíš, já myslela že mám vidiny, ty u nás na diskuzi.hledám bazen pro kačku obyč. nafukovací a balonky nevíš kde je něco levnýho? nebo v obchodě myslíš že něco budou teď ¨mít?
7. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
halooo jsem tuuuuuuuuuuuu
7. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
já taky, tak máte bojovej úkol najít bazenek obyčejnej, levnej a míčky do něj, objednám to kačce k narozkám nebo myslíte, že to bude v krámě když je zima?
7. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
jé Zuzo hezký fotky, ten je krásnej Péťuláček :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
já takýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Jo Mišulko sem zapoměla ještě,hele no mě proběhlo hlavou to samý,ježiš zas něco dalšího?To néé!!!!

Jani já nevim hele,se zkus podívat do obchoďáku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
viiď :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju :dizzy_face:

když jste mi všichni zdrhli tak sem si pro tu undatru musela dojít,že jo :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Zuzo tak jsem se nejdřív děsně nasmála - viz. prasknutí vody a pak se dojala, viz. konec popisu porodu :grinning: , musím si najít ten svůj a zase se trošku potýrnout vzpomínkama.

Jani bazének by mohli mít i normálně v obchodě ne.
7. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2363297&vReferer=%2Fphotos%2Fkolca holky už mám pro J. vymyšlený dárek k narozkám, jen musím někde nakrást....
7. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Olouškuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
no já se podívám a pak dyžtak objednám, myslím, že to bude dobrej dárek ne? kačce se kuličky určitě budou líbit a bazenek bude mít na léto, tak se taky upotřebí :slight_smile:

zase se nám vrátila rýmka, achjo a nějak kašlala snad to nic nebude..

čekám na toho našeho taťku kdy přijede, taky je nějakej natěšenej, ale neívm jako kdy má přijet, dělá si ze mě prdelky, tak nevím :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani já myslím, že se jí to bude moc líbit.
holky já mám taky už vymyšlenej jeden dárek pro Péťulu k narozkám:sweat_smile:

se nesmějte jako:sweat_smile: ale má ho kámoška a její holčička si s ním děsně vyhraje a tetelí se s nim:sweat_smile:

http://www.aaobchudek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=411437

Olíí pěkný kolečko :dizzy_face:
ten je hustej :grinning:
7. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
koukám taky celkem drahá sranda
7. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jani já si taky myslim,že se bude moc líbit :dizzy_face:

jdu roztáhnout letiště než příjde taťka :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Olí jo je hustej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a teda taky teda docela drahej opičák jeden :sweat_smile:
ježíš já už čekala co jdeš zase roztáhnout :grinning:
ta opička je hezká, taky se mi líbí, ale na krabici píšou pro starší děti, já na to taky koukala
7. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
je to hrůza jak je to všecko drahý. No ale kolečko asi kupím, pr je nádherný. Koukala jsem na youtube jak se na něm dětičky hezky vozí, tak snad to nebudou vyhozený peníze
7. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
to neva,já jí asi beru:grinning: sice malý je rok a půl,ale to není zas takovej rozdíl:grinning:

co bych šla roztahovat:grinning: no ploutve né,když sem sama,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Olí a kolik stojí?
7. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Zuzi a od kolika ten opičák je?
7. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
1700 tady 1400 v Německu :cry: :cry: :cry: :cry:
7. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
hmmm to je taky dost :sweat_smile:

tyvole ale vopice jedna prdlá stojí skoro jak kolo,to mě poser :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Olí já nevim,od kolika :sweat_smile: :fearful:
ale bude boží opičáček určitě:sweat_smile: zítra se jdu na něj podívat:grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.