• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no je to děs ty jo.
7. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
jojo Peťulkovi se bude líbit. Undatry já jdu asi chrupčit, bolí mě hlaviška :confounded:
7. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
to teda jo,to,abys jenom za dárky utratila několk tisícovek plus oslava jídlo a připrav si desítku :sweat_smile: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak broučkou noc,ať tě hlavička nebolí!!!Já jdu taky,mě odsud bolej záda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak pápáááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
papapáá a dobrou
7. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak kup už to kolo :grinning:
já zase čumím na aukro, vybrala jsem bazen, musela jsem se zaregistrovat, tak to dělám, a pak mi to poví, že se nemůžu zůčastnit, že nemám kod, co přijde do 14 dnů a aukce končí zas 2 dny, tak na to kašlu a jdu zase na mmimibazar, to jsem se teda nakrkla..
7. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak dobrou holky, mě se pořád budí kačka, asi jí není nejlíp nevím kde to chudinka chytla, takovej kašel neměla ještě, nekašle pořád ale když začne, tak je takovej hlenovej :angry:
7. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
tady to jede teda :confounded:

tak kačka má chudák kašílek a rýmu, holky teplota se snižje od 38 v zadečku, ne? kačka měla 38, ale bez odečtu, takže jakoby 37,5, to je ještě brzy, že? ach jo, chudák, má rýmku, spát nemůže..
8. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojky
já tu mám mamku a tak vařím, uklízím a snažím se trochu si i odpočinout :sweat_smile:

Jani, jj snižuje se od 38,5 bez odečtu v zadku, chudák Kačík :cry: už teda máte doma tátu???
8. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
jojo máme :slight_smile: tak k dr nemám ještě chodit?
8. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
No záleží na tom kašli hlavně!!!!!Rýmu a zvýš.tepl.bych neřešila, jde o to, aby neměla něco na průduškách!!!!Kašlle suše nebo nakřáple a co na to dáváš???
8. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
právě že jakoby hlenově, suchý to nemá a ne pořád lae když začne, tak je to hlenový. a máme Hedelix, surup nechce jitrocelovej
8. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,
hele mám dotaz, včera jsem Jájovi hladila zezadu vlásky a na krku na stranách, jak končí lebka, tak má na obou stranách takové jakoby kuličky cítit, je to normální?
8. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
Oli, to nevím..my nemáme :confused: ale můžou to být ty tukové bulky, Vašík jí má...

Jani, tak s ní raději zajdi, aby to fakt neměla na průduškách a lepší, když jí Dr.poslechne!!!!Lepší tam jít, než aby z toho měla něco na ATB :frowning2:
8. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
a to něčemu vadí, ty tukové bulky?
8. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
a když to bude na průduškách, tka co nám dají?
8. únor 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se tady zase marodí, chudáček Kačenka :frowning2: Tak přejeme ať je brzo ok.

Evi zahltila jsem ti email s fotkama z oslavy, tak se těš. A hned jsem udělala nové albíčko a mám tam pár fotek :wink:
8. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
Baru super fotečky, tatra mu sekne :wink:
8. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Oli, myslím, že nevadí!!!Se pak zeptej Evči, co na tu Vašíkovu Dr říkala, ale možná se to časem vstřebá...

Jani, nevím, my kašel neměli..ale buď nějaké silnější kapky a kdyby bylo nejhůř tak ATb, ale to určitě nee, já jen, že Ti kašle celkem už dlouho ne??Tak je lepší zajít...u nás na prosinci je klučina, co měl zápal plic a ani nějak nekašlal, já tě nechci strašit, to vůbec, já jen, že je to u těch prcků hned a je to zrádné...
8. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
nekašle, právě 2 den od včera. a mám podezření, že jsem viděla i zoubky kousíčky, ale nemůžu se jí täm dostat, tak to nevím jistě, dala jsem citrovital, pořád pobrekává a do čajíčku chamomilu..
8. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
a tak jsem se snažila, aby v noci spala a teď jí nemůžu nechat křičet, když je jí zle a ještě jí rostou zoubky, takže zase posouváme spaníčko, spí ale líp, akorát teď je to horší, ale to je bolestma, že jí to trápí chuděrku, každopádně ráno jdeme radši k dr
8. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
jo holky a my dnes v noci dudu až v půl třetí, v půl šestý teda už měl fakt hlada a jak se probudil hodně, tak usnul teda pak až v sedm, ale zase spal do devíti :slight_smile: takže snad to bude už jen lepší
8. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
no vidíš, hlavně se neispirujte u nás :grinning:
8. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
no to bychom neradi :grinning:
8. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
kde je Zuza dneska?
8. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
prdí na nás já ti to řeknu
8. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
ta dostane.... :grinning:
8. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už sem tu:grinning: stačí zavolat a já přiběhnu:grinning: to je jak na zavolání:sweat_smile:
8. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
jako já včera, co?ale to sis pro mě došla a já neměla kam :grinning:
8. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
zkouším zase video jestli mi to někdy pujde....jde vám to spustit? :unamused:

http://www.youtube.com/watch?v=ClaOs_CFh9A
8. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.