• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo šlo to
8. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
fáááááááááákttttttttttttttt????????????????????????????????????????????Tyjo nekecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juúpíííííííííííííí můžu nahrávat a ukazovat vám videíčka juch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Zuzí ten je boží, jééé jak chtěl jít zpátky na čtyři a nejdřív se bál, je sladkej :grinning:
8. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
8. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
a my uslyšíme tvůj hlas :grinning:
8. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
jůůů to je super,že to fungujeeeee!!!!!My jsme s Péťou za boha nemohli přijít jinde jak to zkopírovat tak,aby si to mohl někdo pustit,tak super,že to jde na youtube :dizzy_face:
a jaký dělá na úplným konci ksichtíky co? :sweat_smile:

Oloušku kuju :dizzy_face:

hele kde je ta ségra moje???? :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :frowning2:
8. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Olííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to je hezká hra :grinning: aspoŇ si odpočneš,když tam vydrží chvíli :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Zuzi no moc ne, pr on s tím leze po bytě a nadává :grinning:
8. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to je hekzýýýýýýýýýýýý nééé? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je bobek :dizzy_face: :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo holky sem vám zapoměla říct,že my se už snažíme o druhé babátko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jojo, je s ním čím dál větší sranda. Dneska ležel na bříšku opřenej o ručičky a načuhoval do kuchyně jak jsem mu dělala véču a ječel, že dělám pomalu. Má ve dveřích polštář, zatím ho nepřeleze, tak dobrý. Až se mi bude motat pod nohama bude hůř :grinning:
8. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Zuzo kesáš :confused:
8. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
jo holky chtěla jsem se zeptat, kolik vám vypili mimoušové čajíčku tak v těch osmi měsících?
8. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
fakt zuzo? :confused:
kačka vypije tak 2-3 lahvičky 120ml čaje
8. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
no nekecám :grinning: :grinning: :grinning:

jinak mě taky Péťulka dycky seřve,že mu připravuju jídlo pomalu :sweat_smile:

hele no mě vypil dycky málo čaje přes den,v těch osmi mi pořád lohnil 150 200 a někdy ani to 150,ale teďka se to zlepšilo,to mi dá přes den aspoň těch 300
8. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
Zuzi jo tak to mi pije Jája tak stejně. Hele to nebude mít Peťulka ani dva roky, až se narodí Zuzanka :confused:
8. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hele Zuzo, ale zas je fakt, že ty jsi šikula a zvládneš to, a pak dáte třetí ještě ne? :wink: At to máš odbytý :slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
hovno Zuzanka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Terezka nebo Natálka to bude :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
holky manža usnul u zpráv jako vždy a probudil se prd.. napřed, je protivnej jak... :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

hele no já jsem dycky chtěla tři,ale uvidíme potom druhým,kdyby jsme se dohodli,že jdeme do třetího,tak bych,ale chtěla stejně takovýho benjamínka na pozdějc :slight_smile: ale uvidíme,jak budou peníte atak:slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
peníze
8. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
no já bych chtěla dvě určitě, a kdyby byly peníze a větší byt, tak pak taky nějakýho benjamínka :slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
přesně tak bych to chtěla taky :dizzy_face: Péťa je ztím pro dbě,třetímu se nebrání,ale uvidíme dle situace,právě my se chceme během dvou let stěhovat do většého,pač letos splatíme úvěr na byt,tak když bude byt větší,možný i pro tři děti a ty peníze,když budeme vědět,že to zvládneme,tak do třetího snad půjdeme :dizzy_face: každopádně je to na Pé´toj,pač já bych chtěla mít velkou rodinu a hodně živo a dětskýho smíchu v bytečku :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
hm, tak to my máme hypotéku ještě na 14 let :frowning2:
8. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
to je masakr co? :frowning2: my měli na 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to chcete pak jít do většího ještě?
8. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
no asi spíš dřív, ono záleží, kde bude manža pracovat, takže my tam kde jsme teď nejspíš ani 14 let bydlet nebudem. A chtěli bychom časem blíž k Hradci.
8. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
jako ještě než doplatíte hypo pujdete pryč?týjo to bude náročný :fearful:
8. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
týýýýjoooooo tak kde sou všichniiiiiiii???????? :cry: :cry: :cry: miláčkuuuuuuuuu jeden a miláčkuuuuuu druhej :cry: :cry: :cry: :cry: a všichni lásky ostatníí :cry: :cry: :cry: tak já už taky nebudu chodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak holky tak my se nesnažíme teda nooo :grinning: tak kde jsteeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Zuzouši jak kde jsme my, tady na tebe včera 12 minut čekám.... :wink:
9. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.