• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
byla tu snad po mně scháňka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsme byli včera u tchánovců(no přec nebudu vařit oběd, že?:grinning: tak se tam v po nakvartýrujem, dostanem najíst:grinning: a večer se přesunem domu:grinning:)

jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile: no nic, jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
Dobré dopoledne,

tak jsem kluky vyhnala na prochajdu a mám klídek. Měla bych něco dělat, ale jsem nějak líná. Tak se musím donutit :grinning:

Dneska to venku vypadá hezky na sluníčko, tak jsem zvědavá. Včera jsem totálně mrzla na prochajdě :angry:
9. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
holkýýýýýýý:grinning: na začátku ten řev,to Péťulka vrčel,tak se nelekněte:sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=xU-Cfh-Hqw4

jinak čááááááááááááááuu lásko a holkýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
miláčku ptáš se na co si chtěla odpovědět,že už nevíš.....tak na to nachlazení Kačenky:grinning:
9. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
kukuč,
Peťulka je dobrej pařmen :grinning: koukám, ani hračky nepotřebuje :slight_smile:

Tady je dnes krásně, tak Jájouš spinká pod oknem, a já uklízím a vytírám a tak, pr mi loží všude... a vařím mu obídek.
9. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
a taky na Jarouškovo bouličky Evííí
9. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Oloušku :grinning: hračky ho neberou teda no :grinning:

jdeme ven :dizzy_face:
9. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
no vidíte:grinning: tak poradna :

Janičko, k dr. bych s kašlíkem radši zašla(to už jsi určo udělala :grinning: ), asi dostanete něco na odkašlání a na na¨c asi tlumení kašlíku...
Olííí, pokud je to tukové, tak se bude sledovat, jestli to roste nebo se zmenšuje a někdy se to vyndá :sweat_smile: , Kdy jdete do poradny?

jdu zkouknout Peťuláčkovo videíčko :grinning: fotky jsem zkoukla, nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baru, fotky super, díky:slight_smile: až Venda usne, tak budu zmenšovat a snad i pošlu také:grinning:
9. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Eví jdeme 16tého března :confused:
9. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
¨video super:grinning:jen hudba přilákala toho mýho drozda a furt do toho hulákal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a Olouší fotka byla taky boží:grinning: co se Ti na té hře nelíbí? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jestli se babi zdá Peťulka hubenej, tak co by říkala na mýho kostrouška? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Olíí, tak to pár dní sleduj, ony to můžou být i uzlinky, který jsou zvětšený kvůli rýmce :wink: kdyby se to zvětšovalo, tak zajdi k dr. :wink:
9. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
Eví kuji za rady.
9. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
není zač:slight_smile:
9. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
jo a včera jsme se rozhodli, že potřebujem ještě jednu autosedajdu :sweat_smile: přendavání z¨autí do autí je magořinec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak jdu hledat ještě nějakou :grinning: :grinning: :grinning:
jo a plavání bude, prý když nás to oba baví, tak není co řešit:grinning: a prý stejně to venku na dlouhý courání není, tak aby byl ode mně klid :grinning: (dvě odpoledne z 5prac dnů, jsem mezi lidma a pak neprudím :grinning: )
jo a golfky jsem řešila s tchýňkou, něco přidá a Toma zpracuje :grinning: budou to ty casualplay nebo Sí :grinning:
9. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
Eví super s golfkama. Já je mám taky schválené a taky akuzametač Leifheit, ale ještě nutně potřebuju Dolce GUsto :grinning: , jen teda nevím jak to manžovi podat :grinning:
9. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Olííí, Dolce gusto taky nutně potřebuju:grinning:, ale nemám ho kam dát :angry:
9. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jsem si o něj řekla k narozkám a asi stejnak nebude vyhověno :unamused:
9. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
no já budu muset být asi nejdřív mocinky hodná, pak začít ukecávat - ale průšvih je, že manža kafe nepije.... :frowning2:
9. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
tak jsme doma od dr, máme zánět nosohltanu, nic hroznýho, koupily jsme mucosolvan, nasivin, do toho rostou ty dva zoubky,takže to má všechno najednou, do týdne se to má zlepšit, nebo máme zase přijít, a vybraly jsme si i dobrou dobu, nebyl tam vůbec nikdo :grinning: teď jsem dala gelík na dásničky uspala a chrupkáme až teď od rána a lítala by klidně dál..akorát v noci se budí, takže dneska jsem nevydržela a spinkala u mě :astonished: , ale líp, nemám srdce jí nechat aby plakala moc, když se trápí a kor s tím kašlem, pak se rozkašle, a to nechci, nechám jí brečet, někdy usne i sama..

tak dolce gusto, jo, to bych měla smůlu,co to stojí?
9. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jani právěže mám taky smolíka, pr to stojí cca 2700 Kč. Trochu drahá sranda :cry:
9. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky holky
my byli od rána pryč, v Brandýse s tchýní kvůli protéze, v masně pro maso a pak u dětské na poslední hexe..Jani to jste to vychytaly, že nebyly lidi, my byli za 3 min.hotoví, ale čekali jsme 30 min.v čekárně kde chrchlali dětičky :angry:
Tak to je dobře, že jsi šla, by se to třeba rozjelo v něco víc, takhle to vyléčíte rychle!!!!

Evíí, no to jsou ti movití lidé, dvě autosedajdy, dva kočáry... :grinning: :grinning: oběd ke tchýni :grinning: :grinning: :grinning: Ty se teda máš :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzo, video super!!!To vrčení jsem zaslechla, jestli tak vrčí celý den, se nedivím, že Ti hrabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Olísku, nevím jistě kolik D vypil čaje přes den, bylo léto a je to už dávno :grinning: ale řekla bych tak 400ml, ale pil i v noci..teď vypije ten půl litr za den, v létě to bude určo víc!!!!
9. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Mišulice:grinning: zkus v sídlišti přehazovat autosedačku z auta do auta, když každý auto stojí na opačným konci sídliště :sweat_smile: prostě je to minimálně opruz :frowning2: , ale hlavně spousta námahy :angry:
a nemínim si plejtvat benzín z mýho auta, když můžu jet na nákup služebákem :zipper_mouth: :grinning:
jak to, že jste na očko šli mezi chrchlající dítka? :astonished: naše očkuje při poradnách

Jani, to je fajn, že je to jen zánět nosohltanu

Oli, Tom taky kafe nepije :wink: , ale čokošku z toho by klidně pil(i když ¨ten můj kolenovrt, by tvrdil, že mu tou drahotou hořkne v puse :grinning: )
9. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jéé vidíš, čokošku Jarouš má rád, no nechám to uležet zatím... nebo mi nedá ani na ty golfy :grinning:
Holky my jsme dneska doma samotinký, ale jen do zítřka. J. je ve službě, na to druhé cvičení naštěstí nejeli. ALe já mám pocit, že je doma. Pr Jájoušek dneska dělá takový ty pohledy ala já nic já muzikant a nebo já bych něco potřeboval.....a vypadá prostě jak manža :grinning:
Zítra musíme na finanční úřad, zapomněli jsme podat daňové přiznání na pozemek pod garáží, ještěže je to jen pár desítek kč, tak případné penále nebude velké doufám.
9. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Eví, jasný!!já to přehazovala jednou a stačilo mi to :grinning: :grinning: No já ani nevím, kdy má poradnu, prostě jsme měli čas, tak jsme tam sjeli..ale bylo tam i jedno tak měsíční mimi v poradně, tak já nevím, stejnak si tam lidi chodí, jak je napadne...
9. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Olííí, :grinning: :grinning: :grinning: Jájouš je komediant:slight_smile: držím palce, ať není penále žádné :wink:
9. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Mišííí, prej movitý :grinning: naše dr. to docela hlídá, aby se jí nemíchaly děti :grinning:
9. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
čáááááááááááuuuuuuuuuu:grinning::grinning::grinning: jdu jen na skok:grinning: že vás tu všichni vidím,tak pozdravit aspoň :dizzy_face:

už si nic nepamatuju :sweat_smile: jen
Jani ať je co nejdřív líp!!!
Mišuláčku jooooo takhle vrčí celej den!!! :grinning:

tak zase pááááááááá :grinning:

jo díky za pochvaluuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinkuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Evíí :grinning: :grinning:
Zuzo, jsem Ti nevěřila to snažení!!!!Jsem si říkala, co to je zase za pokus, abys nás nahlodala :grinning: :grinning: tak vrčení zdar :grinning: dnes přijde Petr odpoledne z práce, že??

Viděly jste včera občanské joudo?? :grinning:
9. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
čůůůůs Zuzuláku :grinning:
Mišíí, viděla jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.