• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Viděla???A nepřipomělo Ti to něco???Bulovka - nechtěj udělat CŘ ...mě teda jo a úplně mě zamrazilo, že možná díky této paní, jsem dopadla ještě dobře!!!Rodila asi rok přede mnou a jak mluví o primáři, tak ten mi nakonec CŘ dělal..takže si myslím, že neriskovali a díky této zkušenosti raději CŘ udělali..ta paní je žaluje, což se nedivím..hovada jedny :angry:
Primář jí řekl, že ona s její postavou by mohla rodit krásně přirozeně..to jsou keci..to je jak řekl Petrovi po mém porodu" jatože je tak velikej"??? :angry: Jé já bych mu jí pleskal nejraději
9. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
Miško já včera u toho Juda ku.ovala, pr to bylo fakt neslýchaný. Ještě jak to vůbec nechtěli přiznat.... přitom bylo evidentní, že něco posrali, když ani nepoznali při těch kontrolách, že je něco blbě...tak už jen to bylo evidentní pochybení. No hrůza.
9. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
jj, připomnělo :sweat_smile: teda zakončit tejdenní porod kleštěma je zhovadilost :angry: :angry: :angry:
9. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jinak Jájouš je fakt číslo, vypadal že usíná a ted se tam jdu kouknout a on na břiše a hrál si - úplně potichoučku, takže v chůvici nic slyšet nebylo. No ale pozitivní je, že si vystačí :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
Oli, hrůza, kdybych tohle viděla před těhu, tak mě na Bulovce ani neuvidí..já fakt nevím, kam kdyžtak rodit s druhým :confounded: máma říkala, že bychom museli "někoho"sehnat a prostě si to zaplatit, ale na tohle já nejsem!!!A druhý dítě by určitě taky bylo větší, to je prostě genetika..tak já nevím, asi raději to druhý fakt ne, já už si to horší představit ani nedokážu..chudák ta ženská, ona ještě měla potraty..no fakt vymodlený dítě, ještě, že tu holčinu těma kleštěma nějak nepoškodili :angry: :angry: :angry: takhle to odnesla "jenom" ta máma
9. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Oli, to je šikula :dizzy_face: tak to my bychom hned ječeli :grinning: :grinning: D.spí už hodku v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: myslíš Evi, že už by se třeba projevila ta hexa??měl jí píchlou před 4 hodinama :confused:
9. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Miško jojo, a člověk by si řekl, že když slyší Bulovka, že tam to bude dobré. S tím druhým se ti nedivím, já mít takovej porod jak ty, tak bych se taky bála.
9. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak pokrok, leží na zádech a hraje si s meďanem. Tak snad brzo usne, už musím začít dělat něco do té školy, s ním to moc nejde, pořád mi leze pod nohy :grinning:
9. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: taky máte méďu do postýlky?? :slight_smile:
No to je jasný, te´d už učení při rarachovi nehrozí :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jojo máme takového toho usínáčka, je placatej a má jen vycpanou hlavičku. Ale má tam pak ještě toho krokouše, původně aby se neotáčel - no už to umí i s ním a pak ho má na zádech, ale nechali jsme mu ho tam, pr ho objímá když chrupčí v noci :grinning:
9. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Mně se žabža už vzbudil:grinning: teď svačí:grinning: k obědu měl rybu a dooost mu nejela :sweat_smile:
Mišííí, mně po hexách Venda spal líp, ale jen ten jeden den:grinning:
jo a našla jsem zub č. 8 :dizzy_face: , ale asi se mu klubou i stoličky, furt si šátrá dozadu až se z toho skorem po*leje :sweat_smile: :grinning:

já o Bulici valný mínění neměla ani před töu reportáží :pensive: tohle mně dost nepřekvapilo :pensive: :pensive: :pensive:
9. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
jo a fotky jsem ani nestáhla, pže jsem nenašla kabel :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
o tý Bulovce taky psaly holky na diskuzi, děs, a ten dr, nebo kdo to byl, co tam mluvil byl na přes hubu..kačka spala asi 15min, tak jsem si lehla k ní a spala přes hodinu, a mě to taky nevadilo :grinning: etď jsem jí pustila pohádku, když je ten marod, a jdu vytírat..můžeme asi stejně chodit ven, ne, apson na chvíli, když nemá teplotky, akorát ten chkchlák, no..a asi možná i trochu krček, že je zarudlej :angry:
9. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
Evi, mě už taky, spal jako obvykle hodinu dvacet, ale jindy se budí, dnes v kuse, teplej není, tak zatím se hexa asi neprojevuje!!uvidíme večer, včera zase spánek 19-20 a nic :frowning2: do 22 byl u nás na gauči a čučel na TV, usnul, až když jsem zalehla i já a byla tma a ticho :confounded: :confounded:
Jé 8.zoubek :dizzy_face: my máme těch 6 :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
a m y 2 ale za chvíli už 4 :grinning:
9. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
a my žádnej :grinning:
9. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Olí, to doženete, podívej na Daníka :grinning: má jich od prosince 6 :grinning: Venda to bere postupně-od července :grinning:
taky já dopiju svoje ranní kafe :grinning: a jdem ven, když tam svítí punťa :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak běžte za puňťou, my už dneska nejdeme až zítra zase na chvíli, potřebuju do banky, což je blbý zase lidi, ale našla jsem na MMB bazén a potřebuju poslat penízky, tak snad to nevadí na chvíli, i když je lepší nechodit, já vím..
9. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
čááááááááu konečně mě taťka pustil........na chvilku :sweat_smile:
9. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Mišuuuuuullllllll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snažení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
hmm, my zatím nevyrazili :sweat_smile: oblíkla jsem Vendu a spustila se mi parádně krev z nosu(no ještě trochu teče, ale už necmrndám kapkama po bytě), zlikvidovala jsem po sobě tu spouš't, převlíkla dítě(no i to jsem zvládla sprasit :sweat_smile: ) a když jsem ho převlíkla, tak se děcko posralo :sweat_smile: no znova ho neoblíkám :zipper_mouth: chci jarooooooooooooo
9. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
já chci taky jaro a můžu se pochcat :sweat_smile: malej spí v kočárku na chodbě jak sem byla venku a teď nemůžu na wécé :sweat_smile:

bobiiiiiiiiiii co ti má co týct krev???????? :confused: :confused:
9. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
ááááá jdu čůůůrattttt :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
si pujč Peťulovu plínu nééé :grinning: :grinning: :grinning:
nevím, občas mi teče malinovka :sweat_smile:
9. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
Já mám malýho venku s babí, to je vegáč :sunglasses: :grinning: tak jsem vyžehlila, nemihu spoléhat na večer, že bude spát, tak raději vše te´d...

Zuzo, jsem si říkala, že bys musela být blázen, kdyby ses snažila, za prvé už teď, když je Péťa malej a za druhé, když ses konečně vyhrabala ze zdrav.problémů..takže mě nenapálíš :grinning: :grinning: :grinning:

jj Oli, D.1.vykoukl 17.12, tak to ještě není ani 2 měsíce a když rostou, tak rovnou dva :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Mišííí, závidím:grinning:mně žehlení čeká, ale asi až ve středu, teď mám ještě kvanta hadrů na sušáku a plnou pračku :grinning:
9. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
Já žehlím hned po vyprání..jako teda po uschnutí, ale nekupím to!!To raději vyžehlím 3 trička, džíny, ale nenechávám to na další várku, protože to bych se do toho nepustila raději vůbec :grinning: :grinning:
Ale taky záleží, kdo co žehlí, já žehlím fakt jen trika, mikiny, džíny, rozhodně nežehlím spodní prádlo, Daníkovo a povlečení!!!!Takže já si na hromady nemůžu stěžovat :slight_smile:

Verča je už doma z porodky
9. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
já to kupím, pže vytahovat furt žehlíccí prkno...no to by mně kleplo :grinning:
ale nemám toho nějak šílenou haldu, práce tak na 45min :wink:
9. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
ještěže jsme nevyrazili ven :sweat_smile: už mi zas teče :angry: :angry: :angry:
9. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
Eví to jsi jak můj manža, tomu taky teče každou chvíli.
Miško žehlím podobně jak ty :wink: možná ještě o trochu méně
Jinak přetrhnu to naše prasátko, se rozhodl, že bude zkoumat, co má v pusině k jídlu ručičkama... :angry:
9. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.