• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
právě Mišul čekám co bude,snad už nic a jestli ještě něco,tak to je moje jediný mimi!!!!!!!!! :pensive: :sweat_smile:
9. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
jéééééééééééé Jájoušek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: jakou má plešku nahoře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak Petr Rychlý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ten je kráásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=NHacNwf6Zl4&feature=channel_page tak takhle leze za mnou k pc, se tam prostě protáhne...
9. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
jakou plešku Zuzo, dyt tam má asi 7 vlásků :angry: :grinning:
9. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
jůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no má tam to co ten Rychlej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
Petr Rychlý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi střevo :grinning: :grinning: :grinning: má víc vlasů, jak Dáňa :grinning: :grinning:

No Ty jsi po tom porodu dobře rozložená, jsem to nedávno líčila mojí mámě a ta říkala, že jestli půjdeš do druhýho, že jis odvaha, že by se ona bála, co by bylo po tom druhém... :pensive: :pensive:

Co Evče teče?????? :confused:
9. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
Zuzo tak Jaroušek ti NEPOSÍLÁ pusenku, je uraženej
9. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Miško krev z nosu
9. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Mišulko bohužel,přesně :pensive: to těhotenství co jsem si tak užívala a porod mě to moje tělo tak dodělali,že se s tím vypořádám 10 měsíců a musim říct,že to,že to za to stálo,tak jasně,že zas budu tvrdit a říkat,ale to se dalo upřímně tvrtdit do 8 měsíce,pak už né,že to za to nestálo,jistě,že stálo,dyť mám krásné zdravé miminko,ale následek toho je,že druhý možná nebude nikdy jestli to takhle pujde dál,pač já už bych nic dalšího nezvládla :pensive:

no Evče teče malinovka :sweat_smile: si jí stříká do nosu,víš ta limonáda:sweat_smile: a pak čeká až jí vyteče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

néé chudinek,hele Evi Ti nemůže jen tak občas týct malinovka přeci :fearful:

joo holky tak Jájoušek nevypadá jak Petr Rychlý noo:sweat_smile: je prostě krásnej :dizzy_face: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Oli, mě to napadlo :frowning2: to je hnus!!!Tak to se asi ven nedostanou!!

Zuza je prdlouš Oli :grinning: zase Ti alespoň Jája nevrčí, jak rozzuřenej rotvajler :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Olouškuuuuuuuu prooooooččččččč???????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: mě se to náhodou moc líbí :pensive: je to takový charizmatický na něm :grinning: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
Já vím, Zuzo já to beru :wink: No Peťulka vrčí pěkně, Jájouš, zas když ho to chytne, tak vejská, a to je taky na palici. Doufám, že mu to nahoře teda trochu doroste, aby nebyl fakt jak tatínek.
9. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
Holky teď jsem na termínech viděla Terezitu..ona je už 29tt :confused: :confused: a čeká holkuuu, závidíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
kKiukmm áC QQQQQQ Zuzi tak Jaroušek Ti k tomu asi něco píše, ale nevím co :grinning:

Jé ty jo, a že se ani nestaví :frowning2:
9. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
jsem našla gelaspon(teda je trošku prošlej :zipper_mouth: , ale snad to neva :grinning: ), tak můžu datlit:grinning:

Zuzko :grinning: :grinning: :grinning: může mi týct :grinning: nic mi není, jsem zdravá:grinning:jen mi občas teče krev z nosa :grinning:
Jájoušek, si moooc krásně vyměřuje, kudy prolízt za maminkou :grinning:

Evička s Vašíkem ven nejdou, páč po 3. Evička Vašíka oblíkat nebude :grinning: hlavně vypadám jak po boji, to by mně ani to sluníčko náladu nezlepšilo :sunglasses:

Rotvajler :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Evi, to neva, že je prošlý, hlavně, žes díry zacpala :zipper_mouth: To máš často????Já to naštětstí vůbec neznám..

U nás jsou stejně mraky a slunko kouká minimálně a je celkem dost chladno :angry:
9. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
já to taky neznám Evís a určitě není normální,že ti takhle teče:grinning: takže s tím koukej něco dělát :fearful:

Jájouškovi se teda moc omlouvám,když se ho to dotklo,ale já to právě myslela pěkně,pač jsem v něm viděla tatínka hned na první pohled těma vláskama :grinning:
9. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
jo a taky sem si říkala,že se Terka nepříjde už vůbec podívat :fearful:
9. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Zuzi tak Jájouš tedka hlásil, že teda posílá pusiny dvě, pr nevěděl, že jsi to myslela takhle. Že je podobnej na tatínka slyší moc rád.
9. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky až se odmlčím, tak se omlouvám,přijde malý z venku, jsem s ním sama, P.má odpolední :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kdyžtak nakouknu během večera či večer, až bude chrupat
9. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
týjo fakt je terka už v 29.tt :confused: :confused: :confused: jééé, konečně nějaká holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no stavit by se mohla...co jsme provedly jí? :astonished: :sweat_smile: , že se nestaví

v pubertě často, na orl jsem byla, mám brát ascorutin(posiluje cévy) a prdím na to :zipper_mouth: tohle je po dlouhý době, naposled mi krev z nosu tekla v těhu...
9. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
Oloušku taky posílám pusinku a Jájoušek je opravdu celej tatínek s hlavičkou :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt ceelej taťka :dizzy_face: je krásnej :dizzy_face:

holky já když se odmlčim,jsem na tom jak Miška,akorát,že mi půjdeme ven,tak taky nakouknu až večer,jestli mě taťka pustí :grinning:
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
on je Jájův tatˇka Petr Rychlej , joooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem myslela,že to nemusím psát,že samozřejmě tím nemyslím,že je taťka Petr Rychlej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Eví nene, Jájuv tatka je přeci plešatej :grinning:
9. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
tak my přijdeme a všichni jste pryč..
my si pustily radio na netu a děláme tanyny, a zapoměla jsem kačí pochlubit, že už stojí sama bez opory chvílema teda :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
chjo, byhc měla jít něco dělat, ale nechce se mi.
autor
fuj, jsem se lekla, že jsem P.Rychlýho ani nepoprosila o podpis :grinning: :grinning: :grinning:
Evíí tak koukej baštit Ascorutin!!!Já ho taky na něco brala,ale už nevim na co:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.