• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olííí, nic nedělej :grinning: :grinning: :grinning:
Janííí, gratulujuuuuu :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Eví kuji, jsem doufala, že mi to některá poradíte :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Jé Katuška už taky bude brzo ťapat :dizzy_face:

Eví, tak to není tak strašný, kdyby to bylo 1x za rok, co...

Tak já tu krafu a dole mi totál vyhasla kamna :angry: tak jsem zatápěla znova, jsem to ale debílek :sweat_smile:

Zuzo, tak hezkou prochajdu :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
olí, není zač:grinning:
Mišííí, no před těhu to bylo častějc, lae snad tohle byla výjimka :wink: to jen Zůza z toho dělá trágu :grinning: :grinning: :grinning:
brrr, kamna :sweat_smile:
9. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Evi, jo br kamna, ale jsou geniální a jde to hned, ne jako na chalupě v kamnech, co dělal děda, to je horor :grinning: :grinning:
Už aby bylo teplo, už i dřevo dochází!!!

Copak Zůza, to je trága sama o sobě :grinning: :grinning: :grinning: ale jak je něco jí, to si poradit nenchá!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
to doufám, že bude brzo tapkat, akroát nevím v čem, pže na nožičkách nic nesnese, bačkůrky si skopne, nemá ráda nic na noze, tak budëme asi bosy :sweat_smile:

díky evi
9. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Mišíí, já o kamnech nic nevím, ale budu se to muset naučit, když budem v létě s Vénou na chalupě :grinning:
jj, souhlasím, když je něco Zůze, tak si nechce nechat poradit :grinning:
9. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=4GYaLDSAboU&feature=channel_page holky tak ten náš ťulda pořád leze jak raněnej
9. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
Jani, tak to Daník boty miluje, má na doma sandálky, ale nechávám ho v ponožkách, ale pořád mi sandálky nosí, že chce dělat dupy, dupy :grinning: se mu líbí, jak klapou po podlaze :grinning:

Eví, to se naučíš, já se to taky naučila až když byl D.na světě, právě v létě na chalupě :grinning: :grinning:

No Zůza, to je kapitola sama pro sebe..hele Tý musí teď zvonit v uších :grinning: :grinning: :grinning: cinky, linky :grinning: :grinning: :grinning:

Tý jo, kde je zase ta tchýně?? :angry: Už je hodinu a půl, D je po očkování a trajdá s ním v tý kose :angry:
9. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
holky vy jste takový kecky!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dyť já vás na slovo poslouchám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Jani supeeeeerrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face:

Oloušku si chtěl asi udělat taky nějaký bicáčky né? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
Hele jí :sweat_smile: já myslela, že tu prcina není a tak pomlouvám a ona za humny :grinning: :grinning: :grinning: Padej ven, ať můžem pomlouvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
já jetě krmila a poslouchala radio Sunar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ale právě jsme dobaštili a tak já jdu jooo :sweat_smile: tak čááááu :grinning:
9. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
no ona zas dělá, že není:grinning: a pak se objeví :grinning: :grinning: :grinning:
poslouchá na slovo jo? :grinning:
9. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Rádio sunar :grinning: já to musela hned vypnout, ty písničky mě dost drásají nervy :sweat_smile: naštětsí to D taky nebere, on rád tvrdší, např,Linking Park a tak :grinning: to tancuje, mává rukama :grinning: :grinning: tak čáááu, já už taky mizím, už jsem psala tchýni, kde jako jsou :angry:
9. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Zuzí bicáčky ať si klidně udělá, ale ať leze normálně :grinning:
9. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Miško jojo Sunar se dá poslouchat jen omezenou dobu :grinning:
9. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
Olí, hlavně, že leze, děti mají svoje pohyby..kámošky holka nelezla, ale seděla a měla nějak skřížené nohy a přitahovala se rukama, no vypadala jako opičák :grinning:
9. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
Miško inteligenti na rehabce to viděj tak, že neleze. Ale já na ně dlabu. Teda docházet ještě si budem pro jistotu, kdyby náhodou, abychom se pak nemuseli doprošovat...
9. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Olíí, podle mně je to ještě plazení :sunglasses: , neboj on se rozleze, dělej mu spoustu překážek, ať je přelejzá :wink:
9. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
Eví nojo to je fakt, on vlastně používá jen ruce. Akorát k tomu teda zvedá to břicho.
9. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
Jinak teda inteligenti na rehabce to nepovažovali ani za plazení. :angry:
9. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
tak už ale fakt musím jít, malej mi zas útočí na ponožky, tak jdu vykazovat nějakou činnost, večer nakouknu, až bude chrupat
9. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
a co to teda je? :confused:
pohyb dopředu to je, tj. plazení, lezení je, když má natažený ručičky, zvednutý bříško a je na kolínkách, střídá pravé a levé končetiny :wink:
9. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
no dle nich asi nic. Ale to že je během chvíle na druhém konci obýváku, teda podle mě je minimálně aspoň to plazení :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Teda vy jste drbny, chvilku tady nejsem a pak nestíhám :dizzy_face:

Teda Evi vy jste fakt nějak bohatý, další plavčo, dvě autosedačky, nový kočár... :grinning: Chaha...to plavčo teda závidim. A jaký kočárek Casualplay chceš kupovat???? A došly ti fotky z oslavy?

Já jsem opět sama doma. Dnes jsem tu teda měla babinec. Přišly dvě kámoška a obě mají holčičky. Tak byl Ondra mezi samýma ženskýma a evidentně mu to zatím moc neříkalo :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj Baru, to říkám, že je Evča zazobanec :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem také sama...

Holky vypínám, pižďucha nechtěla pro změnu usnout hned od začátku, zase 45 min. to trvalo :confounded: takže jak usnul, hned jsem se vykoupala jdu čekat, zda se zase po hodině vzbudí :unamused: a kdyžtak ulehnu taky :pensive:

Krásnou úplňkovou noc, dnes možná budou dětičky kvůli úplňku zlobit...povíme si zítra
9. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
on je úplněk, třeba to bude lepší :grinning:
9. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
kukuč, se bojím, že to bude právě naprd. Já dycky nemůžu spát, když je úplněk :angry:
9. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
to já i když není a kačka to má zřejmě po mě, doufám, že se časem potatí, taˇka lehne a za 10 vteřin neví o světě :grinning:
kačka měla zase 38 chudák, snad jí bude líp!
9. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Při úplňku je to buď stejný - děti málo citlivé nebo i dospělí..a naopak citliví jedinci nemohou spát, budí se, převalují...na D.to většinou působí, akorát minulý úplněk to bylo ok, tak jsem zvědavá dnes..jsem se zase začetla na alcatkovi.j :grinning: ona je fakt prdlá, ale tak krásně :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.