• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Evi jenže teď druhé mimi nechceme,takže až mi skončí mateřská a já bych byla těhotná,navázala bych na první mateřskou,tak bych nedostala teda nic :pensive: :cry:

Mišulko super:dizzy_face: já typuju 30 rovných

tak se mějte hezky a hezkej den a zítra si užijte človíčkov,já už asi nebudu,přešla mě nálada,mám ji jaksi pod psa,tak to tu nebudu kazit,tak pa
10. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Zuzííí, dostala bys rodičák!!!na to druhý mimi, hned od začátku!!!

proč Tě přešla nálada?
10. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
kukuč,
tak jsme byli ve městě, mám nový mop, akuzametač neměli na skladě. Manža se naštval, že si táhnu aspoň mop. No ale nekupte to, když byl kýbl zdarma :grinning: Jo a byli jsme kouknout na golfky, kupodivu se manžovi zalíbil i ten Moon, ale mě štve, že má měkký záda, takže ten nee. Koukali jsme na to CHicco a to vypadá dost dobře, celkem i velký kola. Tak ještě počkám na Sí a uvidíme.
Eví a ten casual má taky měkký záda?
10. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Olííí, nevybavuju si:grinning: to jsem neřešila, pže sporťák má tvrdý a tohle bude jen na chvilkový popojížďky:slight_smile:D na pohodlí má sporťák :grinning:
10. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
aha, no budu muset na něj ještě někde kuknout. Pr přece jen ty klasický golfáče jsou takový dost dlouhý, no ale asi by se stejně v poho vešly do kufru.
10. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
no já už nějak nevím, co chci :sweat_smile: asi to dám chvilku k ledu :grinning:

včera jsem koukala na tohle :grinning: http://www.aukro.cz/item546376728_abc_znackovy_kocarek.html , jukni na to video, z youtube:grinning: ¨jako vypadá to podivně, ale když vidíš to skládání....
10. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
kuknu, já slyšela na to ABC, že jsou to dost šmejdy :frowning2:
10. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahá tak aspoň to Evi,ale stejně je to na prd,přešla mě nálada z tohohle,ale aspoň že bych úplně bez prostředků nezůstala
no já právě už taky moc nevím, pr to Chicco jsem brala jako, že když né Vivu ani Sí, no a dnes se mi nějak líbilo. Ale zas jsem ty ostatní ješt ěneviděla naživo, no musím vyrazit do nějakého většího obchodu. Tady mají kulový.
autor
Zuzííí, já Ti nechtěla zkazit náladu :frowning2: je¨n jsem to včera četla u nás v únorovkách a docela mně to dostalo (holka je v 32.tt, smlouvu měla na dobu určitou do konce roku 2007), tak jsem Tě chtěla varovat! :unamused:

Olííí, no taliáni :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Olí, já koukala na Ch.liteway a docela se mi líbil, ale jak říkám, já už nevím, co chci :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
No to byl teda nápad, dát ho spá ve 12 :angry: spal 35 min.pak jsem ho vzala ke mě do pelechu, zdálo se mi, že má strašně teplou hlavu, tak jsem se lekla, že má teplotu a brečel..hodinu jsem zkoušela, aby ještě usnul a nic :angry: hlava mu už vychladla :grinning: a má smůlu, musí vydržet až do večera!!!!!
Ale na zítřek to teda bude dobré, že nebude spát tak dlouho a vyrazíme brzo

Oli, Chicco má tady jedna holka a zkoušela jsem si je a dobrý!!!!Lehký, dobrá manipulovatelnost..ale nevím typ, jen že Chicco :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Eví tak to skládání je hustý :grinning:
Mě ty liteway přijdou takový hodně vetchý, mě se líbí Multiway. Jinak Jájouš měl dnes zeleninku s rýží a taky nebyl nadšenej. Chjo, tak hezky papal, když měl jen zeleninku a masenko.
10. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Evíí, tak daník konečně umí slézat z postele i gauče :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Daník je šikula
10. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak Jaroušek zjistil, že máme kytky :angry:
10. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
kde jste kdo? Holky u nás padají úplně hrozně moc veliký vločky a Jája na to kouká z okna s otevřenou pusinou. A jak jsme byli ve městě, tak taky padalo tak koukal :grinning:
10. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
10. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mě tu zase drásá nervy, ten můj červík :confounded: to je s ním hrozné, pořád kňučí, pobrekává, ale nemá proč, mě fakt jednoho dne odvezou :angry: :angry: dala jsem mu kus chleba,. tak byl 5 min.klid, teď už zase vyhrabal fotky a musíme si je strašně prohlížet :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je furt něco....

U nás už je zataženo, mraky lítaj šíleně rychle, večer má přijít zase veliká vichřice :frowning2: snad to nebude nějaké veliké, chudáci lidi na horách!!!

Já s ním musím ven, jinak mi fakt švihne :pensive: :pensive: :pensive: večer čuuus
10. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak jsem koupila kačence k narozeninám nočníček s medvídkem pú, je hezkej, chodí vám děti na noční aspon někdy už? :confused: a koupila jsem čepičky, lampion, balonky na oslavu už, a balonky nejdou nafouknout, tam nechám plíce, jeden jsem nafoukla a zatmělo se mi před očima to teda nevím co to je zač :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás vůbec nesněží, jen ráno trochu, ale četla jsem na netu, že má zítra hodně sněžit a dnes odpo.
10. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
jsme zpět z plavča:grinning:
Olííí, mně zas tolik nevadí, že jsou vetchý...do obchoďáku to stačí :wink: už doooost, už po žádným nekoukám:grinning:
Mišííí, já se Tě zrovna chtěla zeptat, jak pokračuje se slézáním:grinning: vidíš, jakej je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Jani, nám se nočník docela daří....dobře se mi na něm oblíká (sedí docela v klidu a z nočníku nezdrhá:grinning:), takže ho tam posadim ráno a po odpo spaní,to je úspěch vždy:slight_smile: jinak ho tam nedávám, myslím, že má ještě čas:slight_smile:
10. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Evi omlouvám se, že jsem nedorazila na plavčo, ale nestíhala jsem. Musela jsem do Krčské nemocnice odnést papíry na chirurgii, pak do Obi a pak domu rychle na sváču. Ondra už byl protivný a mě začla být zima. Možná bude nejlepší, když mi písneš číslo účtu do IP :grinning: To odešlu do pár minut. Ať u tebe nemám dluhy, jsem fakt hrozná.
10. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Baru, nic se neděje:slight_smile: nene, aspoň, když mi budeš dlužit, tak se sejdem :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Baru a co zítra, nepřijedeš taky?????
My na nočník dali jednou, dopadlo to tak, že si ho dával na hlavu, jako klobouk a pak v něm jezdil po zemi a vozil v něm medvídka :sweat_smile: takže u nás totál neúspěch
10. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak u nás se už chrní, to jeho nespaní bylo znát, tak doufám, že se nevzbudí zase za hodku, to by mě šiblo :grinning: dnes to bylo fakt náročný s prcíkem jedním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu vytřík a konečně se najíst a napít, já dnes vypila max půl litru :sweat_smile: vůbec na to nemyslím...
10. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
jé na hlavu, to je hezký :grinning: já na něj kačku dneska posadila oblečenou, tak chvíli seděla, ale pak zdrhla, tak jsem zvědavá, ale dostane ho k narozeninkám, ale je hezkej, s méťou pú oranžovej.
Eví- vidíš, to je dobrý, to je Vašík šikulka :dizzy_face: jsem zvědavá na nás, jeslti ho nebudeme mít taky jako klobouk :grinning:
jé když mluvím o nočníčku, na roční kontrolu mám vzít moč, ale vy máte kluky, to je jiný vlastně :confused: já jako nemůžu pochopit jak jí vezmu :grinning:
kačka byla mrzutá odpo, pořád se chtěla chovat u mě, u dědy ne, u taťky taky moc ne, jen u mě, pořád pobrekává kočička, venku jsme nebyly, ale zítra má být taky hnus, a chtěla jsem aspon na chvíli taky na vzduch..

jinak mám objednanej ten bazen z MMB už jsem poslala penízky, a ty kuličky, tak jsem zvědavá, to se jidnra zase po....až to uvidí, a mám balonky, lampion, girlandy už :grinning: mě se to líbí :dizzy_face: akorát ty balonky jsem zkoušela jeden a mohla jsem tam plíce nechat, nejde to vůbec nafouknout, to bude akce :grinning:
10. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Mišííí, tože chrní závidím :sweat_smile: u nás už se po plavču nespí(no asi je to autosedajdou) :confounded: je utahanej jako malý kotě a nic :unamused:
Jani, v lékárně mají pytlíčky, který maj lepíka...nalepíš to Kačce na julču a za chvilku budeš mít vzorek :wink: my to máme s klukama jednodušší :grinning: ,lae já potřebuju Vendovu sterilní moč, takže to není taky moc jednoduchý :wink: (stáhnout předkožku, umejt pinďulu a odchytit moč-nejlépe, aby byla předkožka furt stažená :grinning: )
balonky jsem na oslavu ani nekupovala:frowning2: já je s astmatem nenafouknu(no kdybych je nafukovala každý den jeden tak asi jo :grinning: ) a Tom řekl, že se této hovadiny nezúčastní :grinning: :grinning: :grinning: , ale příští rok nafukuje :wink:
10. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
ty jo to já ani nevím že něco takovýho existuje a nevíš jak se ty pytlíčky jmenujou, jak o to mám jako říct? :grinning: no vy to máte koukám taky blbý teda ne li horší a jde ti to?
10. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.