• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
normálně řekni, že potřebuješ Kačce odebrat vzorek moči, jestli nemaj nalepovacíé pytlíčky :wink: zkus lékárnu nebo zdravotnický potřeby:grinning:
no daří se:grinning: nejdřiv mi to nešlo moc stáhnout, ale teď už je to ok:grinning: ve čt nebo pá(no musíme vstát brzo:grinning:) budu zas odchytávat :grinning:
10. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
Ty wole, Evi, tak to bychom čůrymůry nenabrali, dle Tvýho popisu :unamused: A pytlíčky taky neznám, to je dobrá vychytávka :grinning: to by šlo i pro nás velké, ne??Aspoň bych neměla pochcanou ruku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak jsem zvědavá, jaký budeš mít úspěch s kuličkama, na kolik Tě to vyšlo????
10. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
i s bazenem na necelou 500,- to je dobrý ne, bazen bude na léto a můžu tam šoupnout s ní i já :grinning:
10. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
jo to není tak zlý!!!To je tak velikej bazén?? :grinning:
10. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky co se chystá zítra? Nějak jsem to nepostřehla. Mě má dorazit kámoška dopoledne a fakt nevim jak dlouho se zdrží :unamused:

Evi tak ok, naštěstí to není velký dluh, tak to není tak děsný. Plánuju nějak odjet k mamce, ale kdybych neodjela, tak je donesu ve čtvrtek na plavčo :wink:

Holky mě Ondra tak krásně usínal, vložila jsem ho postýlky a buď hned usnul a nebo ležel a za chvíli spal. Teď má hysterické záchvaty a chvíli řve. Řekla bych, že je to od té doby co měl ty horečky a já ho hodně chovala. :angry:
10. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Baru, zítra kolem 14té ve Človíčkově...
jj jsou to potvůrky, strašně rychle si zvyknou, zvlášť na tak příjemnou činnost, jakou je chování :grinning:
Holky vypínám, krásnou noc :dizzy_face:
10. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
ne 100cm ale sednout si to tam jde, ne? :grinning:
10. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jani a co si zadala do vyhledavače na MMB s tím bazénkem?
10. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
nafuko bazen a vyjelo toho hodně, ale já má m jeden z nejlevnějších..

holky máme 2 zubany, malý ale jsou :dizzy_face: noci děs bolí jí to do toho kašle a má rýmku tak z toho se taky budí..a dneska u nás taky sněží, chtěla jsem jít ven na chvíli, tak nevím, ale teplotu ted nemá..
11. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Jani supe:dizzy_face:

hlásím,že s typem nebyl nikdo dostatečně blízko :grinning:
11. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
čau undatro :grinning: jsem tě přivolala, co?koukni na ty bazeny, teď když jseš velkomagnátka :grinning:

holky přemýšlím, že bych šla ještě študýrovat, sice nevím kdy, ale hrozně jsem chtěla dělat s dětma, ale na pedáku jsou talentovky, kreslení, zpívání, takže to u mě nehrozí, tak se mi zhoutil sen :cry: , pak jsem myslela něco jako sociálního, nějak prostě pomáhat dětem a maminkám, našla jsem něco, že se pomáhá dětem při rozvodu, kriz. situacích atd, jenže neívm kde to bylo, hledala jsem to v noci a kačka byla pořád vzhůru, tak vím kulovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
jj kouknu,hele teď si na mě nevyskakuj asi tak týden než to utratím joo:sweat_smile: pač sem melounář :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele já chci kurzy dát aspoň dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky přemýšlím jestli jít ven,je tam pěkně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
a jaký kurzy?
11. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
hele no já nevim,asi na pc,na tom umim dobře,tak aby mě k tomu pak přihlídly při nástupu do zaměstnání a nevim,taky bych chtěla něco ze sociální sféry,ale na to kurzy asi nejsou,jdeme jíst a pak ven
11. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Zuzííí, mamonářko jedna :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky

teda venku je mega nechutně, tak ledovej vítr, D.byl pod pláštěnkou, tak dobrý, ale mě omrzla hlava :grinning:
Dnes nikam nejdeme, Evičce není dobře a Vašík sranděří :frowning2: :frowning2:
Zuzo a bylo to alepsoň víc, než jsem typovala???? :confused: :confused: Neříkej, že míň!!! :angry: :angry:

Jani, super, že zoubky vykoukly :dizzy_face: :dizzy_face: s dalšíma to už bude lepší!!!!
11. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
ajoj holky, tu je hnus, my ven nejdem

Jájouš má furt tu rýmu, chjo.
11. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
vykoukly, ale jen malilinko, přemýšlím, jestli máme jít odpo ven, je vítr, teplotku sice nemá, ale je zima, co myslíte?
11. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
jani, ven jo, ale mezi lidi bych Kačku netahala :wink:
Mišííí, snad to nebude tak horký...
11. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Evi snad ne, mě je teda po ranní vycjázce pěkná zima a kýchám :frowning2: takže taky nic moc

Jani, jo ven běžte na chvilku, když jí dáš taky pláštěnku, tak neofoukne :sunglasses:
11. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
holky dotaz, koupila jsem Jájovi sušenky Sunarky, psané od 6. měsíce a doma jsem zjistila, že v nich je med. Já myslela, že med do roka nesmí?
11. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
počasí na choroby jak dělaný :angry: včera +8°C a dnes sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak Venda spinkoší :sweat_smile: se asi něco asi děje :frowning2:
11. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Evíííškuuu :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
mě se už ven nechce ani tak uvidíme když usne doma tak na to asi prdím..
Olí- neměl by se dávat med, ale ty sušenky jsem taky kupovali :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky mám škytku a dítě z toho má vánoce :grinning:
11. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Oli, taky jsem to řešila..ale pak jsem si řekla, že to musí procházet kontrolou, tak snad vědí, co tam davají a taky jsem je dávala :sweat_smile:

Jani se Ti nedivím, že se Ti nechce, mě taky ne, ale doma nevydržíme, asi pojdeme do OC mezi lidi...Daník je dnes opět šílený!!!Slintá jak Baryk, ale v puse nic nevydím :angry: posr.. zuby, by se měli rodit už s nima!!!!!!!!!!!!!!!!
11. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky hledám tu školu- našla jsem v Brandýse vyšší obor sociální- platí se 19000,-za rok, ale chtějí nj a já umím spíš málo než hodně, lehce pokročilý mi vyšlo v testu na jazykovku, chci tam psát email, tak nevím, má to vůbec cenu a myslíte, že když se školný platí že hodně přihlíží ke známkám z maturity- já měla ehm blbý :frowning2: - tady je odkaz na tu školu- http://www.mills.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=5
11. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani, určo se na známky nekouká!!!!!!!!!!!!Hlavně, že maturita je!!!!!!!!!!!!!!!!No taky jsem chtěla do této školy chodit, že bych si udělala Bc.a mohla do lékárny, a tam bylo školny zy 3 roky 56tis a když jsem si uvědomila, že v lékárně bych měla min.o 5tis.čistýho míň, než teď, tak jsem se na to vybodla...
11. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
a tohle by tě nebavilo, mohly bysme chodit spolu :grinning:
11. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jani, mě by nebavilo žádná učení :grinning: :grinning: a na co si to rozšořovat, když v práci teď mi matura stačí a mám tam krásný plat a jinam nepůjdu, za 1.nevím kam a za druhý si v době fin.kroze vybýrat nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a sociální obor pro mě :grinning: :grinning: :grinning: to už vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
Musím jít, malej se probral, zase spal jen půl hodky :angry: :angry: :angry: :angry:
11. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.