• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holkýýý to mě teď napadá,jak já mu tam budu vařit jablíčka ajak je tam budu mixovat,aby měl svačinku?A jak mu budu připravovat obídek?? :confused:
jsem Vám včera zapoměla říct jaký mám špatný pocit,jsem byla včera na gyndě,že se mám objednat,že v Sanusu říkali,že za 14 dní na prohlídku ke svýmu gynekologoj a sestra na mě včera,že chodit nemusím,že mám přijít až doberu HA,což je skoro za 3 měsíce! :confused: ještě navíc na moje otázky koukala jako bych byla nějaká divná a co to po ní chci,si příjdu normálně jako bych je obtěžovala,že jsem byla na tý operaci a co ještě jako chci nebo tak něco :pensive:
14. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
Evi já jim písnu, nevim co je na tom pravdy, ale asi je lepší neotálet a aspoň něco ušetřit :wink:
14. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky
tak máme Trojskýho koně, známá se na PC může podívat až za 14 dní, tak nevím, zda už nebude pozdě???Nevyznáte se někdo v počítačích???

Zuzo, je mi moc líto, že budete muset s Peťulkou do nemocnice :cry: :cry: už aby to bylo za váma!!!!!!Jinak jablíčko neřeš, koupíš jablíčko ve sklence a oběd přihřeješ třeba v mikrovlnce, určitě jí na sestrně budou mít!!!!!!!Kdy máte jít??
Sestra z gyndy se mi zdá voprsklá, no myslím, že by Tě po operaci měl Dr skouknout mnohem dřív než až za 3 měsíce :confused: :confused: :confused:
14. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Mišuláčku trojský kůň je skoro každej vir,jde o to jestli Ti to napadá nějakej systém nebo Ti to něco maže v pc,ale Péťa říká,že to je dost pozdě těch 14 dní,určitě máš sehnat někoho dřív nebo 14 dní nezapínat pc!My jsme ho taky měli a musely jsme vymáznout celej pc a všechno si zálohovat na disk,takže radši udělej to samé,aby nedošlo na nejhorší!:slight_smile:
Jinak ještě Mišuláčku nevim kdy máme jít,snad se to dozvim v pátek:frowning2:
hele no já jsem z toho právě docela divná,fakt jako ve mě vytvořila pocit ta sestra jako co tam zas chci a prej vy na mě máte zas otázky,úplně mimo byla,prej vy kojíte ještě?Dyť ví,že nekojim!No divný to bylo a fakt mě přišlo jako bych jim už snad byla na obtíž nebo co :cry:
14. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
a jinak vim,že mám jít za 14 dní právě a né žádný 3 měsíce :cry:
14. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
to je pěkně blbá ta sestra teda, asi toho má hodně :confused:
a neboj, na sesterně mají určitě mikrovlnku, to je to nejmenší, ohřejí ti to tam a Péťulka se pěkně napapá :slight_smile:
jinak s těma jablíčkama jak píšeš, my dělali dnes poprvé, rozvařený jablíčka, dala jsem tam trochu medu,jen malinko :sweat_smile: a 2 piškotky rozdrcený a chutnalo Kačence :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
Kuk

Míšo taky jsme měli před měsícem Trojáka,vše smazat a znovu nahrát!
takže si okamžitě vše zálohuj..fotky atd :wink:

Zuzo sestra je píča...za tři měsíce?je normální?musí tě zkouknout nejpozději po 6ti nedělí :angry: :angry: jí pošli do řiti!
14. říj 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
Mišííí, jestli chceš, tak o víkendu přijeď i s kompem, Tom na to jukne:slight_smile: nebo ho sem hoď dřív a T. na tom večer zapracuje:wink:

Zuzííí, lásko jak říká Miška, mikrovlnka bude nejspíš i na chodbě normoš k dspozici :wink: a možná i nějaký přesnídávky bude Peťulka dostávat:wink: a na tu gyndu se normoš vnuť za 14 dní :wink:

Jani, proč med? :astonished: med je velikáááánskej alergen, děti by ho vůbec neměli(cca do 3 let)... jestli potřebuješ sladit, tak třeba hroznovým cukrem z lékárny

Veru, koukala jsem na Kubíkův domek:slight_smile: moooc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 17:28  • Odpověz
já si to myslela, že ho nemá, tak příště už nic :angry:
14. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
jani, jsem teď přes alergeny odborník:grinning:
jo a piškůtek(pokud myslíš dětský piškoty, takový ty obyč), tak to by taky neměla :zipper_mouth:
14. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
Eví díky..vělke co? :grinning: a to mi volal tchán,že prej jsem moc hubená...7 kilo nahoře a prej hubená :sweat_smile:
14. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Mišííí, rada zní:slight_smile: vše zálohuj!!! a rychlá léčba:slight_smile: prognoza nejistá(závisí na spoustě věcí), pokud se Ti bude chtít, tak lékař :grinning: se pokusí o záchranu :grinning:
14. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
Veru, hubená si byla dřív,te
ď bvypadáš moc dobře:slight_smile: moc Ti to sluší a Kubík má slušnej bejváček :dizzy_face:
14. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
no vždyt já se jim vysmála,kde jako jsem hubená :grinning: no super když mě videli poprve!
hele nevim ka jako roste...fakt je velkej :sweat_smile: :pensive: budu jak valník :frowning2:

jéé ale díky za pochvalu,prej jsem hezčí v obličeji-tvrdil tchán,ale měl upito :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
no budeš mít raznici na tunely:grinning:
hele jen aby Kubík fakt nebyl obřík jak¨předpovídala Miška:zipper_mouth:
14. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
ježiši jen to ne :sweat_smile:
kolik maj mít prckové ve 20tt cca gramů?nejsou tabulky nějaké? :sweat_smile: se bojím!

ty joo vždyt já si ve 24tt nevidim skoro na pipinu :sweat_smile:
14. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
no jo Veru,pipi to je,ale co mám dělat?Jsem z toho nesvá :frowning2: dyť oni sami by měli přece chtít vidět jak to vypadá né?!Pinda jedna :cry:
14. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
jo a jseš krááááááááááááááááááááááááásnááááááááááááááááááááááááááá těhulka naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
prostě se objednat a kašli na ní a nebo změn DR..a nebo jdi do te nemocnice...ale nech se zkontrolovat..neni to sranda

já jsem krásná??? jéééééééééééééééééééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
jo jsi :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no jo jenomže to je trapný jestli i dr řekl,že nemám chodit a já se tam vnutím,to se bude chovat jako,že jsem trapná a co je furt obtěžuju :cry: :cry: :cry: já si tak fakt příjdu potomhle
14. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
jak si to můžeš myslet?ty máš myslet na to,aby jsi byla OK i přes debilní kecy!
Zuzo,jak chceš,ale aby jsi nelitovala pak,že se něco zesere a ty tam půjdeš až po 3 měsících,byla jsi na zákroku,né na darování krve....to přece neni banalita :frowning2: jen je obtěžuj,za co se jim platí kurňa???
Ty prostě jsi hodná a nechceš nikde dělat zbytečně dusno..ale tady jde o tvé zdraví!
14. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz
Evi- samo že jsem tam dala piškoty normální :astonished: ale jen 2..bezlepkový může, ne? tak to je dojdu koupit, nebo taky ne? :confused:
a med teda taky prdím, já si právě nebyla jistá, tak teď už jo..
Zuzi- ty mazej k tomu dr a prď na sestru, a jeslti se ti nelibí dr, tak ho můžeš změnit taky :wink: na co bys chodila k dr, u kterého nejsi spokojená, ne? :angry:
15. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
ahojky,

Zuzi s Peťulkou to určo zvládnete v nemocnici a po operaci bude vše ok a bude o další problém méně. Bude to dobré uvidíš. A na sestru prď, když se chceš objednat, tak ona má povinnost tě objednat ne...

Veru já našla kdesi nějaké tabulky, když jsem byla těhu, ale už jsem je smazala. Hledala jsem, ale nenašla znova :frowning2: Jinak bejváček má Kubíček parádní :wink:

K tomu papkání piškoty atd.... Existujou nějaké dětské speciální sušenky ne? Co tam dát ty místo piškotků? Teda já vím prd, ale někde jsem je viděla..

Jinak teda u nás se dnes stal zázrak, je normální,že Jájouš usíná mezi 19-20 hod, vzbudí se někdy v noci na dudlíka a do deseti sekund zase spí, a kolem půl páté na kojení. No a posledních pár dní vstával v 7.15, hrůza , mě rozmazlil spaním do půl deváté předtím. No dycky jsem si ho vzala do postele a ukecávala....ale marně, chechtal se, vykládal...dneska mě překvapil, chvíli si vykládal a pak usnul, teda já asi dřív než on ale každopádně ještě chrupe
15. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsme včera byli v poradně a malý už není malý,má 6340g a 61,5 cm :sweat_smile: Po kom je ten kluk tak velký??? :sweat_smile:
No Zuzi teda vy si to s Péťulko vyžíráte,budu s Domískem držet palečky,aby to bylo co nejrychleji za vámi :wink:
Míšo troják je pěkný hajz..k,už nám taky párkrát napadl PC a jako fakt okamžitě všechno zálohuj a přehrej windows pokud bude nejhůř,my jsme už tak mockrát o vše v PC přišli :frowning2:
A já chci být těhůůůůůůůůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě je smutno po tom bříšku,jsem si ho vůbec neužila :frowning2: :cry: Už chci testovat a najít ty krásné // :dizzy_face: :dizzy_face:
No jo,ale 2 roky si ještě počkám ...
15. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
Maru- mě se taky po bříšku stýská, zrovna včera jsem to říkala známé, která je těhule :slight_smile: tayky se těším, ale taky až tak za 2 roky, doufám, že se to povede :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
ahojky,
Maru, Domínka je pořádnej kusanec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olí,hodnej Jaroušek:slight_smile: taky občas usnu dřív než venda :grinning:
Jani, jak říká Oli jsou dětský sušenky:wink: (třeba od Sunarky, ty jsou nejměkčí, nebo od Hipp) a nebo do ručičky jsou dobrý kukuřičkný křupky ze zdravý výživy(daj se dát do ručičky a prcci je žužlaj:wink: )promiň asi Tě pěkně buzeruju, co? :pensive:
Veru, já už jsem si odkazy na tabulky taky smazala :unamused:
Zuzko, klidně je otravuj, je to důležitý...sestra byla asi mimo :sweat_smile:
jo a vašík má na zimu stejnou bundu jako Domínek a Kubík :grinning: včera jí dostal od babičky :grinning: samo asi v jiné velikosti (i když vzhledem k Domínkově váze to takovej rozdíl nebude :grinning: )
15. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
ne, jen mi vyčiň :slight_smile: koupím ty sušenky, mě se zdály, že je na ně malá :confounded: ty křupky jsou takový bílý, viď, já je asi zahlídla ve zdravý výživě, takový jakoby pěnový, že se hezky žužlaj
15. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
jj, ¨to jsou ony:grinning: ty kupky se jim v pusině rozpouštěj, takže se nedusej:slight_smile: a ty sůši můžeš Kačce rozdrobit do toho jablíčka stejně jako ten piškot:wink: piškot je jen vejce a cukr s trochou mouky :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to má ještě čas:slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
jůů takže kluci budou mít stejné bundičky,to je super :dizzy_face: :dizzy_face: My dneska byli v Polsku a Domínkovi jsme tam pořídili další úlovky na zimu,už toho má tolik,že fakt mám na celou zimu vystaráno :slight_smile:
No Domík je Evi opravdu kusanec,ale po mě určitě ne :sweat_smile:
15. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz
A vypatrála jsem,že dneska se bude Peťulka vítat jako občánek :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.