• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,

tak jsem sem jukla, právě mi odešla kámoška a myslela jsem, že se vypravim do Človíčkova...a koukám, že se nic nekoná. Evi jak je Vašíkovi?

Míšo taky spíte jen půlhodinky? My taky, je to děsný. Půl hodinky dopol, půl odpol. Je to děsný :angry:

Já jsem tu měla kámošku, se kterou jsme se neviděli asi 10 let. Ani nevim jak se nám podařilo o sobě takhle přestat vědět. Tak jsem ráda, že jsem jí zase viděla. Je to sranda jak jsme zestárly :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak u nás se dnes spí překvapivě dlouho. Ale jsem ráda, pr malej je dneska nějakej ukňouranej, potovory zuby pořád nevidím, tak nevím co ho trápí
11. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
u nás taky, už 2 hodiny, nevím, jestli nemá teplotku, sahla jsem jí na čelíčko, na vlásky a spí jako dudek, je fkat že nespí v noci moc, ale vůbec jí nemůžu vzbudit, jak potom bude zase spát v noci? :confused:
11. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
co je Vašíčkoj????????? :fearful: :fearful: :fearful:

holky mě ta vopice vyhnala ven do tý fujavice :angry: :sweat_smile: on jak byl zvyklej spát přes den v kočárku na procházce,tak nám teď odpo nechce spát doma,takže sem musela ven :grinning:

hele Jaňule si tam zadala nafukovací bazen a to si pořídila bazen na vodu nebo co?To nechápu:sweat_smile: co ty kuličky,tam přecci nějaký jsou si psala né? :sweat_smile:
11. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Baru, buď ráda za 2x30min:wink:
Vašíkovi nic nejní, jen už byl dneska po 4 kadit(ale jako hodně), snad je to od zubů:slight_smile:
mně už je taky líp, žaludek už nebolí, alle je mi hrozná zima furt :sweat_smile:
11. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
ne ty kuličky zvlášt zuzo :grinning:
11. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
ježiš co je tobě????? :confused: hele já si teď dvakrát četla od rána příspěvky a nic nenašla :fearful: takžemě hlav ně nenadávejte,že si to psala :sweat_smile:
11. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
já nic nepsala :grinning: , psala to Miška :wink:
11. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
ajoooo já su tele :angry: :angry: :angry: tak jedinou druhou větu sem nějak přeskočila :sweat_smile: jinak vim vše co psala :grinning:

chudínek Vašíček,ať je v pořádku a ty aby ti bylo dobře brzy :dizzy_face:
11. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
pánešek plánuje na sobotu Valentýna :grinning: :grinning: :grinning: prý šotka hlídá babi :grinning: no tak to se musíme do so zmátořit :wink:
já doufám, že jsou to zubáky, slintá, neustále má něco v tlamince....
11. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
jůůůůůů to bude nějaký vzrůšo né? :grinning: :grinning: :grinning:
sami :grinning:

tak hlavně ať to je od zoubků :fearful:

ty zuby sou fakt ku ku ku :grinning:
11. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
vzrůšo? :grinning: no půjdem na véču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
jůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my taky chodily každej rok,ale letos mě to nějak nenapadlo :sweat_smile: si furt říkám co mu koupim....čokoládu? :sweat_smile: týýjo,ale véča by bodla :dizzy_face:
11. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
my ne:slight_smile: jindy jsme Valentýna neřešili:grinning:
tak běžte taky na véču, šotka někomu půjčte :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
:grinning: zrovna zvažujeme varianty :grinning: ale nikam jsme se nedobrali :sweat_smile:
11. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
já ci taky na véču, ale my byli před 2 týdnama tak asi půjdeme do pr....ale taky bych šla :wink: já objednala jindrovi srdce medovník a taky jsme chodili na véču každej rok nebo jsme si udělali hezkej večer doma :dizzy_face:
11. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Jaňule jak je to s tím bazenem a kuličkama?Zase nedočítáš viď? :sweat_smile:
11. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Zuzííí, jaňule Ti odpověděla :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 16:35  • Odpověz
jéééééééé ajooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to sem přehlídla úplně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jenom taková krátká věta,to sem přehlídla :sweat_smile:

a jak ty kuličky objednala???? :sweat_smile: a proč do bazénu? :confused:
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoooj
11. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Zuza je slepoň :grinning: :grinning:
Evi, to je dobře, že je líp!!!Mě už taky, byla mi taková zima, že jak D spal, šla jsem do sprchy a od pasu dolů jsem se prohřála horkou vodou :sweat_smile:
D taky slintá, pořád cucá plyšáky, dudá a je proootivneeej :angry: :angry: :angry:

My taky půjdem leda tak do pr.., Valentýna absolutně neslavíme..my vlastně neslavíme nic :sweat_smile: jen Dáňovi narozky :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
tak my asi určitě nepůjdem nikam, leda tak s prckem :grinning:
11. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
zuzi to jsou ty kuličky a říká se tomu suchej bazen to neznáš či co? jak se v těch kuličkách děti rochněj :confused: co ty koupíš malýmu k narozkám? dneska přišlö to chodítko lev, tak jsem ho vybalila, aby nic nechybělo a kačka moc nerozumí tomu, že se má držátka chytnout a jít, udělá krůček a pak si sedne a lev zpívá a kačka se ho trochu bojí, ale je to hezký :dizzy_face: akorát to musíme dát babičce, aby to kačka dostala až k narozeninkám, až uvidí jindra ten bazen, to bude bugr, ale bude na léto, že jo? :grinning:
11. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
jj to znám,ale nevim jak to zadat do vyhledavače i s těma kuličkama,abych se na něco mohla kouknout :slight_smile:

jinak my se po návštěvě opice dohodli,že teď by nevěděl co s tim,tak až kdyžtak na vánoce,takže já dárek zatim nevim :frowning2:
11. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Mišííí, my ho taky nikdy neslavili :grinning: jsem čuměla, co vymejšlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Venda ani moc protivnej není, ale usnul bez keců a ještě docela brzo :sweat_smile: no teď mi sedí na noze a hraje si :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzka to dneska teda vede:grinning:
Lásko, dyť je takovejch hraček, tak vybírej :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, co Jájova rýmka?
11. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
tak mu kup taky bazenek, ty kuličky si musíš zadat zvlášt, nebo když najdu já ten odkaz na paní, co to od ní budu mít, tak ti ho pošlu má to nejlevnější 100ks i s poštou asi 350,- je to dost, ale je to nejlevnější a určo se mu to bude líbit :dizzy_face:
11. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Ty jo taky řešíme co Ondrovi k narozkám :grinning: Dnes tu byla kámoška a říkala, že mají mašinku Tomáše, která jezdí a vyfukuje bublinky z bublifuku. To by byl Ondra nadšený :grinning: :grinning: Tak se musim juknout na net jak to vypadá a kolik to asi stojí :grinning:
11. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
Eví dnes jsme odsávali jen dvakrát, tak snad už to bude skoro dobrý.
Zato mě už druhý večer třeští hlava, nevím co to je.... :frowning2:
11. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
Tak spíííme, ufff, sna až do rána :grinning:

Baru, holky na prosinci taky Tomáše kupovaly :grinning: a měli úspěch..

Eví, to je dobře, že je taťka tak pozorný a že Tě bere mezi lidi a bez tygra, to je moc milé :dizzy_face:

No tak Jája prsknul rýmu na nás :grinning: my od odpo utíráme dudli :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Jsem ukazovala holkám na prosinci, na jakou barvu jdu na jaře, účes skoro stejný, nechávám dorůst ty vlasy vzádu..místo té oranžové, budu chtít červenou http://www.iprima.cz/index.php/plain_site/porady/zabavne_porady/hleda_se_tata/hana_frankova
11. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.