• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky tak jsem to našla a stojí to cca 900 Kč, ale je to super...tak uvidíme :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Míšo to je hezký, na mě moc divoký, ale hezký a ty jseš divoká, tak tobě to bude slušet :grinning:
11. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
mašinka Tomáš du na to mrknout :grinning: :grinning: :grinning:

Mišul :grinning:
11. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
hmmm tak sem hoďte odkaz jako :grinning: mašinek tomáš je stopadesát :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky tady je odkaz
http://www.sparkys.cz/DetailPage.asp?DPG=11342

Míšo super barvička, to bude divoký :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
už to mám :grinning:
11. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zuzi super mašinka ne :wink: Ale nechápu, proč jsou ty hračky tak drahý :confounded:
11. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
jj akorát ještě nic pro nás Baru:slight_smile: Péťulka by do toho praštil a bylo by :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky jj divoký já ráda, já jsem s vlasama extravagantní, naposledy jsem to měla nějak "zajímavý" ještě za dob práce, takže se těším :dizzy_face:

Baru, vydělávaj parchanti na tom, že dětem ty hračky prostě neupřeme...ty ceny jsou fakt hrozný :angry:

Holky dobrou a klidnou :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
Já jsem taky jeden čas nosívala i červený melír a když se to malinko omylo bylo to super :grinning:

Tak sladké sny Mišulko :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
já mám červený vlasy furt skoro :grinning: :grinning: :grinning:

hele co tohle?

http://www.obchod-tis.cz/zbozi.php?detail=38258

Mišuláčku hubana :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
bré ránko
12. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Zuzi to je super, ten stan.

Holky jsem nasr... , teda spíš pitomá, objednala jsem si z Magnet Blanche svetr s trikem a k tomu zdarma polarfleesovoou deku, no kdybyste viděli tu deku, tak leda na zahradu....no ale co jsem mohla čekat že. Pozitivní je, že aspon ten svetr a triko jsou ok :grinning:
12. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Jo Jájouš pořád říká bababababa, sranda. Ale dnešní noc děs. Ten ťulda se ve spánku otáčí na břicho, ale automaticky pase a vzbudí ho to :angry: , doufám, že se naučí, že s položenou hlavičkou se spí líp :sweat_smile:
12. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
a já sem dneska vstala prdelí napřed :unamused: vůbec sem se nevyspala,už tři dny nemůžu zas spát a furt se budim :frowning2:
12. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
tak kačka spala docela dobře, i sama :wink: o tý škole jsem povídala tatkovi, a jak se platí, tak mám asi smůlu, pořád at jdu študovat a když si něco vyberu, je to blbě :astonished:
12. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
čus:slight_smile:
žádná změna:frowning2:Venda kadí furt:frowning2: zrušila jsem i dnešní plavčo :unamused:
Olííí, vydrž!se to naučí:grinning:
12. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Eví jej, to naprd. Nějaká viroza?
Zuzo to chce panáka před spaním
Jani nedej se :wink:
12. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
jé tak ať je Vašíkovi líp! :wink:
No Olí jenže když nemám peníze, to je těžký se nedat, a jen tak je mít nebudu, zkusím to ještě si s ním promluvit, nebo jsem myslela aspon nějaký celoživotní vzdělávání to je v Pardubicích na Fildě
12. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky,

jé Eví tak to chudák Vašíček :frowning2: Snad to bude ok. By byla sranda kdyby nakadil do bazénu :grinning:

Mě se dnes Ondra ráno taky kvalitně po... a měl to až u sedulky na pyžámku. Jak se sedí, tak si to asi hrne nahoru :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
Jani nojo, ale těžko je vyděláš, když se staráš o Kačenku...To snad chápe ne?
A není nějaká státní?
12. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Olííí, já nevím, já furt doufám, že je to od zoubků.....
no vytáhla jsem radši hylak kapky, tím nic nezkazím, i kdyby to bylo jen od zubů:wink:chjo, to mám z toho, že jsem si tuhle říkala, že letos nám to zdraví, celkem drží :sweat_smile:
no teď spinká, z oběda snědl půlku :sweat_smile:

Zuzííí, asi jsi málo utahaná, že nespíš :grinning: :grinning: :grinning: a nebo na Tebe ještě působí ten úpněk :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky
my dnes už byli nakoupit a v Hornbachu, začala nám téct baterie v kuchyni, ale fest..

Jani, no comment s tou školou :angry:

Dáňa se ráno taky posral, ale totál, měl to až na pinďovi, ale podruhé zatím ne...a máme rýmu :frowning2: o noci nemluvím, budil se furt, fakt super a teď spal v autě, takže si tu ani od něj chvilku neodpočinu..to bude den :grinning:
12. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
hmmm, tak dorazil Tom :sweat_smile: je bílej jak stěna a má průjem :frowning2:
12. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
tak sem si šla do města,že si udělám radost a zvednu náladu,tak jsme šli s malým do Teska,sice nic neměli pro mě,ani pro malýho,ani pr Péťu,ale měli v akci kafe 3v1 za 287 kč tak jsem jich nabrala plnou tašku a mám radost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Evíí to mě mrzí:frowning2:

holky já si včera před spaním dala čaj na spaní a skleničku piva po dvou probdělích nocích a čučení 3 hodiny do stropu než usnu a nic :unamused:
12. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mišulko teď to čtu,to mě mrzí,že máte rýmičku :frowning2:
12. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Evííí sakryš, TOm taky :frowning2:

Jájouš dnes spal jen hodinu, to jsem zvědavá jestli vydrží až do sedmi :confused:
12. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
teda holky to si teda dneska všichni dáváme:frowning2: každýho dnes něco trápí :frowning2:

Oloušku to nedá asi,to je ještě moc malinkej,tak zkuste dát ještě teďka chrupku a pak ho dáš spinkat až večer :fearful:

Tomáška zdravíme a posíláme pozdravy a aby se co nejdřív vyléčily všichni :fearful:

Jani to nechápu :frowning2: když chtěl,tak proč teď couvá? :frowning2: já sem byla taky jeden čas rozhodnutá pro školu a já byla ta která se utápěla v depkách jak by jsme to finančně zvládli,když roční školný bylo kolem 20 no a Péťa,že,i,kdyby jsme si museli pujčit,takže to zvládneme,že jde o to vzdlávání,takže pro něho nic prostní problém a vim,ž by mě pln podporoval,tak aŤ Jindra nelá Dášu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
Zuzi taky myslím, vidím to tak, že v půl čtvrté ho zkusím dát spát a dyžtak holt půjde později večer, kdyby nechtěl v sedm.

Holky já nevím co to je, už třetí den mě začne odpoledne bolet hlava a večer úplně nejvíc, jako za očima nejvíc. Že bych potřebovala silnější brýle? nebo nevím
12. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky
my jsme byli chvilku venku a musíme jít zase chrupat, do večera od těch půl 12 nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzí, rýmka ok, jsou horší věci a D je hodný marod, frká už i do kapesníku trochu sám, takže jsem dnes ani neodsávala...

Jani, jasný, že jsou to prachy veliký!!Ale pak bys sehnala práci na vyšší úrovni, víc placenou, takže by se to vrátilo!!!!!!Ale holt známe Jindru, že jak se zabejčí, tak se s ním nehne, že :pensive: ??

Evi, to je zase virozka, tady kámošky kluk to měl taky..ale teda byl až na JIP v nemocnici a teď to má taky jejich taťka!!! :frowning2:
12. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.